200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Alexander » 2 października 2012, o 10:28

12 listopada 2012 ukaże się reedycja angielskiej wersji debiutanckiego albumu t.A.T.u.
Na reedycji znajdzie się niewydany dotąd utwór “A Simple Motion”, będący angielską wersją piosenki "Prostye Dvizheniya", oraz remix “All the Things She Said” stworzony na tą okazję specjalnie przez Fernando Garibay'a, znanego ostatnio głównie z pracy nad ostatnim albumem Lady Gagi.

Tyle z oficjalnej notki na stronie, powiem tylko że ich profil na facebooku głosi
featuring the unreleased "A Simple Motion" and special remixes.

tak więc pewnie możemy spodziewać się jeszcze kilku kolejnych.

Odrobinę inna wersja oficjalnej notki powielana przez inne źródła wspomina również o tym, że wszystkie utwory na albumie doczekają się ponownego masteringu na najwyższym poziomie godnym dzisiejszych czasów, co oznacza dla nas, że będą brzmieć tak dobrze, jak nigdy dotąd. Album posiadać będzie zupełnie nowy artwork, co jak mam nadzieję odnosić się będzie również do zawartości bookletu a nie tylko okładki.

Okładka: (z powodu jakże wyjątkowej okazji pozwolę sobie wrzucić bezpośrednio, a nie linkować :coctail: )
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 2 października 2012, o 17:52

Jeżeli wydadzą album także w wersji fizycznej (w co szczerze wątpię) to bardzo chętnie dodam te cudo do kolekcji. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 2 października 2012, o 18:40

Jedną reedycje już mam, ale te równie chętnie nabędę :oczka: Kiedy napisali wcześniej o nieopublikowanym utworze to miałem wielką nadzieję na SM i potwierdziło się :hura: Mam nadzieję, że rzeczywiście będą nowe wersje - chociaż na ogół tego typu informacje zwykle okazują się plotkami. Podoba mi się okładka, oby to była godna reedycja :zako2:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 4 października 2012, o 19:55

ESKA: TATU - 200km/h In The Wrong Lane. Już 12 listopada premiera reedycji pierwszego albumu TATU!

Albo Eska przeżywa nawrót płomiennego uczucia do dziewczyn albo ktoś namiętnie wysyła im informacje. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez SnegoSmiles » 6 października 2012, o 18:49

Czekam! *_* Oby to było w Polsce dostępne *_* TATU w EMPIKU, kurzczeee, to by było cuś :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 7 października 2012, o 20:49

universal@universalmusic.pl

Piszcie do nich z pytaniem, wysyłajcie informację prasową, przypomnijcie, że debiutancki album Tatu jest u nas platynowy, a piosenki nadal grane w radiach - pokażcie, że jest zainteresowanie.

Ja wysłałem maila, ale nie dostałem odpowiedzi, co mnie nie dziwi, ale może kiedy będzie więcej maili to zdecydują się jakiś ruch. Niestety na razie nic nie wiadomo o sprzedaży fizycznej w Europie. Został miesiąc.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 17 października 2012, o 11:35

TatuHQ.pl na Facebooku napisał(a):Universal Music Polska na swoim oficjalnym profilu odpowiedziało na pytanie fana i potwierdziło, że... "200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition" ZOSTANIE WYDANE W POLSCE! :)))

Miłość, radość, szaleństwo. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Alexander » 17 października 2012, o 21:35

koko napisał(a):
TatuHQ.pl na Facebooku napisał(a):Universal Music Polska na swoim oficjalnym profilu odpowiedziało na pytanie fana i potwierdziło, że... "200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition" ZOSTANIE WYDANE W POLSCE! :)))

Miłość, radość, szaleństwo. :love:
Ciekawe czy równo z datą premiery u nas też. Bo jak tak to nawet 3-4 dni przed premierą wytrwali polscy szukacze mogą wyszperać na półkach ekskluziw przedpremierowy. W innych krajach chyba jest z tym trochę lepiej. Pewnie i tak wycieknie. A album pewnie i tak kupię, bo nie mam angielskiej wersji w ogóle.


Czekam na leak. Czekam na leak. Dziś, jutro, pojutrze? Na kiedy obstawiacie datę gdy usłyszymy piosenki?

Ale leak. Ja chcę simply mołszyn ołwer and ołwer. NOOOOOWWW !!
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 18 października 2012, o 11:06

Jeszcze nie dostaliśmy oficjalnej tracklisty, a został niecały miesiąc^^ Chętnie zaopatrzę się w te wydanie, chyba, że SM nie zostanie wydane :P W końcu już nam zrobili taki numer z The Best :D U do dziś nie zrozumiem tej decyzji. No, ale lepiej później niż wcale. Ciekawe czy zostanie wydany jakiś singiel promocyjny (video remix ATTSS albo w co wątpię video do SM - wysilać by i tak się nie musieli, w końcu wystarczy wstawić na youtube). Jakby nie patrzyć reedycje coś promować musi jak chcą jej więcej sprzedać i zachęcić nie tylko fanów t.A.T.u. Do max dwóch tygodni powinni udostępnić nam fragmenty remixu(ów) i SM. Czekam :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Kamil » 18 października 2012, o 14:26

W sumie sporo się zmieniło przez te dziesięć lat, ale teledysku z masturbującą się w tak perfidny sposób wokalistką w TV nie widziałem, więc wypuszczenie i wysłanie do mediów podrasowanego klipu do SM byłoby dobrym pomysłem. Nie łudzę się, że przygotowywana jest dla nas niespodzianka i album promować będzie zmontowany w końcu porządnie teledysk do "Show me love" :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 18 października 2012, o 14:29

Marzenia nic nie kosztują. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Alexander » 18 października 2012, o 16:09

Mnie ucieszy cokolwiek, nawet nie musi być video. Niech tylko mają mózg i nie z*ebią takiej okazji. Promo singiel do radia załatwi sprawę. Liczę na to, że Garibay zrobił bardziej rearanżację niż techno łupankę, tak więc mogło by na singla pójść bez problemu pewnie.

W ogóle to rozumiem, że w takim razie w 2015 dostaniemy reedycję D&M z Divine z tekstem i Wrapped Around Your Finger? :eye:

koko: Nie przeklinamy. :eye:
Alex: też mi przekleństwo, głupia jesteś. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 18 października 2012, o 22:50

Ale będzie zonk jak wypuszczą reedycje i jej nie będą promować^^ Czy team Leny coś o niej wspominał? Julia na fejsie dawała link do artykułu. Mam nadzieję, że coś tam ruszy... :eye:

Swoją drogą też bym chcial usłyszeć dawno wspomniane na tatu.ru Wrapped Around Your Finger mające coś wspólnego z R.Willamsem. Przepadło...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Tija » 21 października 2012, o 12:51

My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez SnegoSmiles » 21 października 2012, o 13:33

Z tego co widać, to Simple Motion i remix All The Things She Said będą jedynymi bonusami?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron