200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 5 listopada 2012, o 20:26

SnegoSmiles napisał(a):
Hm, na okładce widzę Parentala, więc czyżby na albumie pojawiły się nieocenzurowane wersje All The Things She Said i Show Me Love?


Tak.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Tija » 5 listopada 2012, o 21:18

Wywiad z okazji wydania reedycji 200 km

Z wywiadu można się domyślić, że Julia za bardzo nie chce pracować w przyszłości z Leną.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 8 listopada 2012, o 20:24

A Simple Motion

Powtórzę się - Nie wydaj piosenki przez kilka lat. Opublikuj ją kilka dni przed premierą albumu. Logika.

Noooooooo, ostatni raz tak bardzo się zawiodłam jak się t.A.T.u. rozpadło. :eye: Nie no, przecież to brzmi jak demo. Jak już to wydają to wypadałoby coś z tym jednak zrobić. Żeby przez tyle lat tego nie doprowadzić do stanu używalności to jest szczyt. Tyle lat to trzymali w tajemnicy, jakby to miał być hit hitów i co? I nico. Matko boska. Chciałam kupić ten album w dniu premiery u nas, ale chyba właśnie zmieniłam zdanie. W sumie to dziękuję Cherrytree za odwiedzenie mnie od wydania 50 złotych na bubel. :eye: Kupię jak potanieje.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 8 listopada 2012, o 20:31

Druga część znacznie lepsza od pierwszej. Faktycznie, mogli to trochę podrasować, skoro wokół tej piosenki narósł taki kult, ale zdecydowali się wydać to tak, jak wtedy było nagrane... jakościowo, jeżeli chodzi o pierwszy album to jest to gdzieś obok "Stars", moim zdaniem. Ale z chęcią to słucham, zawsze jakaś nowość, a moment z wyższymi tonami jest dość podniosły.

Słuchając snippetów albumu na niemieckiej stronie zastanawiam się, w jaki sposób zostało to zremasterowane, skoro nie słyszę żadnej różnicy? W tej chwili to czekam tylko na ten remix ATTSS, bo nie brzmi źle.

Ale myślę, ze w konkursie na kupno reedycji lipcowej, na którą chcę wydać kasę, Lana Del Rey właśnie pokonała t.A.T.u. - korzystając z tego, ze The Best jest takie tanie, może na pocieszenie walnę sobie ten krążek.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 8 listopada 2012, o 22:56

szym napisał(a):Ale myślę, ze w konkursie na kupno reedycji lipcowej, na którą chcę wydać kasę, Lana Del Rey właśnie pokonała t.A.T.u.


Żadna z nich nie umie śpiewać, więc przynajmniej nie ma konfliktu sztuki wysokiej :D

Mi się Simple Motion bardzo podoba, początek jest bardzo nieprofesjonalny, Lena za szybko wchodzi i tak z nikąd trochę, ale muzyka, podniosłość, to naprawdę piękny utwór, i tekst! Teksty t.A.T.u. zawsze miało piękne.

Może mi się uda dorwać ten album już w niedzielę, powinni mieć to w sklepach na magazynie, żeby na poniedziałek było już na półkach, dobrze myślę?
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 8 listopada 2012, o 23:31

yasoshlasuma16 napisał(a):
szym napisał(a):Ale myślę, ze w konkursie na kupno reedycji lipcowej, na którą chcę wydać kasę, Lana Del Rey właśnie pokonała t.A.T.u.


Żadna z nich nie umie śpiewać, więc przynajmniej nie ma konfliktu sztuki wysokiej :D



Haha, fakt. Choć po śmierci t.A.T.u. szukałem nowego produktu popkultury, który będzie zaspokajał moje liryczne potrzeby i nagle pojawiła się ona (choć pierwszego singla nie mogłem bardzo długo zdzierżyć, nie rozumiem popularności "Video Games" - piosenki bez melodii...).

Co do sklepów, to polska premiera jest we wtorek. W niedziele nie pojawiają się dostawy w sklepach, więc musiałoby przyjść już jutro. Niektóre albumy przychodzą wcześniej do sklepów, ale są objęte totalnym zakazem sprzedaży przed określoną datą, inne - jak przyjdą wcześniej - można wyłożyć. Jednak najczęściej krążki w sklepach pojawiają się w dniu premiery właśnie, wtedy przychodzą rano, a na półkę trafiają koło południa, zależy jak szybko towar zostanie przyjęty i rozstawiony. Z trzymaniem terminów największy problem z sieciówek ma Empik - zawsze podaję przykład dwóch ostatnich płyt Linkin Park, które w sklepach były dopiero kilka dni po premierze, choć w Media czy Saturnach pojawiły się wtedy, kiedy trzeba i to jeszcze tradycyjnie parę zł taniej niż w Empiku. Gwarancję dostarczenia w Empiku w dniu premiery to się ma tylko wtedy, kiedy Empik ma patronat lub wyłączność, wtedy o to dbają. Reszta realizowana jest trochę po łebkach.

No, ale tu nie ma reguły. Jak ktoś idzie do jakiegoś centrum, gdzie jest więcej sklepów to niech nawet zajrzy to Tesco, Reala czy gdziekolwiek indziej, a może akurat będzie taniej i wcześniej.

Piosenka, oczywiście, nie jest zła. Początek mi się nie podoba, akcenty rodem ze "Stars", ale naprawdę miło jest usłyszeć jakąś nowość od t.A.T.u. po tylu latach. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś wypłynie... ;) A im dalej, tym lepiej w tej piosence, choć nie ma jakiegoś wielkiego momentu kulminacyjnego, a przecież Julia je tak lubi...
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 9 listopada 2012, o 02:07

Po kilku przesłuchaniach zaczynam się przekonywać do tej piosenki, bo to w końcu najprawdopodobniej ostatnia piosenka t.A.T.u. jaką jest nam dane usłyszeć. Taka pesymistyczna wizja powrotu, a raczej jego braku... :ups: Poniżej zamieszczam tekst, tłumaczenie i moją krótką rozkminę.

EN:
The simplest stroke is the swell of the ocean
The slightest caress, a well of emotion
Flowing through you and flowing through me
Waiting in silence, swirling inside you

Steady and slow, rhythm is patience
All that we know, answers to questions
Growing in you, growing in me
Fulfilling a need, over and over


A simple motion
A simple motion
A simple motion
A simple motion
Over and over


The smallest of glances - a deep understanding
A brush of a hand - love everlasting
Covering you, covering me
Eternally made, over and over

The quietest whispers drown out explosions
Voices are heard but words never spoken
Coming from you and coming from me
Filling a void, over and over


A simple motion
A simple motion
A simple motion
A simple motion
Over and over


PL:
Najprostsze pogładzenie jest falowaniem oceanu
Najmniejsza czułość, źródłem emocji
Płynących przez Ciebie i przeze mnie
Czekających w ciszy, wirujących w Tobie

Spokojnie i powoli, rytm jest cierpliwością
Wszystko co wiemy, odpowiedzi na pytania
Rosną w Tobie, rosną we mnie
Spełniając potrzebę, raz po raz


Prosty ruch
Prosty ruch
Prosty ruch
Prosty ruch
Raz po raz


Najmniejsze ze spojrzeń - głębokie zrozumienie
Muśnięcie ręki - wieczna miłość
Okrywająca Ciebie, okrywająca mnie
Stworzona na wieki, raz po raz

Najcichsze szepty zagłuszają eksplozje
Słychać głosy, ale słowa nie zostały wypowiedziane
Dochodzące od Ciebie i ode mnie
Wypełniające pustkę, raz po raz


Prosty ruch
Prosty ruch
Prosty ruch
Prosty ruch
Raz po raz


Ktoś rzucił pomysłem, że to piosenka o seksie i jestem w stanie się z tym zgodzić. Bardzo fajna interpretacja. Tekst jest zacny, subtelny. Podsumowując, warstwa liryczna - majster; podkład - bardzo dobrze, trzy z minusem. :eye: Był potencjał, druga zwrotka brzmi dużo lepiej niż pierwsza, ale i tak mi czegoś brakuje. Pomijając fakt, że piosenka stanowczo za krótka to brakuje tego punktu kulminacyjnego. Mogli się też pokusić o trzecią zwrotkę.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 9 listopada 2012, o 09:50

Wpadłam właśnie na taki pomysł, że przecież ten pusty początek można wypełnić czymś z dalsza piosenki, refrenem czy dłuższą linią melodyczną. Ja nie jestem uzdolniona programowo, ale ktoś mógłby serio się tym zająć, i zrobić jakiś mastering tego utworu, żeby to przyprowadzić do porządku. Słuchając niektórych remixów t.A.T.u. to naprawdę ludzie są mega uzdolnieni
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez SnegoSmiles » 10 listopada 2012, o 12:54

Dzięki za tłumaczenie, koko.
Druga zwrotka z pewnością brzmi o wiele lepiej niz pierwsza. Refren wydaje sie trochę zbyt monotonny, ogólnie za krótki utwór, ale jest ok. Ale cały czas chciałbym usłyszeć ASM w wersji z podkładem z rosyjskiej wersji, tym bardziej, że pod koniec słychać jakby takie fragmenty (te krzyki OVER AND OVER)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 10 listopada 2012, o 14:00

A Simple Motion i remix ATTSS do posłuchania i pobrania :coctail:

Remix mi jakoś dupy nie urwał. Spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 10 listopada 2012, o 14:32

Wiadome było, że remix będzie do kitu... Fernando Garibay? B* please.

Ja jestem podekscytowana na te remastered versions, bo remastered versions z WM są mega dobre, chociaż nie robiła tego wytwórnia, tylko fani, więc może będzie jeszcze lepiej?

Simple Motion na pewno doczeka się wielu remixów, połączeń z Prostye Dvizhenia, z muzyką z PD, i wielu, wielu innych, więc tylko kwestia czasu. Ja czekam aż ktoś zrobi takie Extended, żeby dać temu jakieś uporządkowane, nowoczesne qualities.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 10 listopada 2012, o 14:39

Cip*, jaś, organki, nic nie zmasterowali :/ Przesłuchajcie previews na tatugirls.com, ja tam nic nowego nie słyszę, ale kit. Rozczarowałam się. Aż chyba napiszę do CherryTree XD

Jedynie w ATTSS usłyszymy "shit" i w SML "fucking" lunatics. I o dziwo dodali remix SML Svena O_o

Ale fajne zdjęcia dodali na tatugirls.com! :D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 10 listopada 2012, o 15:03

yasoshlasuma16 napisał(a):Wiadome było, że remix będzie do kitu... Fernando Garibay? B* please.

Ja jestem podekscytowana na te remastered versions, bo remastered versions z WM są mega dobre, chociaż nie robiła tego wytwórnia, tylko fani, więc może będzie jeszcze lepiej?


Gdzie można posłuchać tych wersji WM?

A mnie remiks bardzo przypadł do gustu! Teraz to kwestia nowości, ale chyba jeden z najlepszych ATTSS w mojej opinii, jakie słyszałem. Spokojnie może równać się z Blackpulke czy HarDrumem.

Co do zremasterowanych wersji, cały czas się boję, że nie będzie słychać żadnej różnicy poza "shit" i "fucking" bez cenzury. :bum:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 10 listopada 2012, o 15:28

Szym, zobacz co napisałam wyżej, NIE MA ŻADNEJ róznicy, zobacz sam sobie na tatugirls.com w MUSIC, co prawda tam są 30s previews, ale są kluczowe fragmenty jak refren, który nie został nic zmieniony.

Remastered versions masz na youtube, chociaż teraz patrzę i wyparowało O_o Pamiętam, że to było coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=yyglfoa ... ature=plcp w sensie ten obrazek (dokładnie ten sam), i w tytule tytuł + Remastered, ale poza You and I nie umiem nic innego znaleźć, ale NA BANK ktoś to pościągał, popytaj na forach, na pewno ktoś to wszystko ściągnął
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 10 listopada 2012, o 21:17

Przepraszam, trochę pobieżnie rzuciłem okiem na Twojego posta. :blush:

W takim razie zupełnie nie mam po co kupować tego albumu. Szkoda kasy na jedną nową piosenkę, którą i tak można legalnie (?!) pobrać sobie z promoDJ...
Plakat w środku mi się nie podoba.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron