200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Tija » 22 października 2012, o 20:06

My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Alexander » 24 października 2012, o 05:48

Pełna tracklista.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 24 października 2012, o 13:50

Jak na to spojrzałem to trochę się zawiodłem. Chyba do końca myślałem, że będzie jeszcze jakiś bonus w postaci jeszcze jednego nowego utworu, bo remiksów nie traktuję jako nowości (ale liczę, że będą dobre, skoro są na albumie), a "Simple Motion" - cóż, to jest angielska wersja czegoś, co już znamy i Julia podśpiewywała to na koncertach. Chyba szans na ogromne zaskoczenie nie będzie. Usunąłbym pozycje 4 i 13, dorzucił parę dobrych kawałków z drugiej i trzeciej płyty + jeszcze jedną nowość. Wtedy to może byłby bardziej the best of, ale the best of z prawdziwego zdarzenia.

Lana Del Rey wydaje reedycję prawie tego samego dnia, co Tatu, ale tam mamy 8 nowych kawałków. Jestem spłukany, nie wiem, co kupić w pierwszej kolejności. :P
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 27 października 2012, o 20:09

Szym, nie dodadzą piosenek z sesji do D&M na reedycje, bo to nie miałoby sensu (jeśli chodzi o format)^^ Nie doszły nas słuchy o innych piosenkach z sesji nagraniowej do 200 km/h (niestety angielska wersja do Ne ver ne boysia nie została nagrana) ... Jedną z zalet będzie na pewno nowa lepsza jakość utworów, ciekawi mnie w jaki sposób zostaną podrasowane. No i 2 remixy. Do Show me love raczej nie spodziewałem się kolejnego mixu, mogli wybrać inny (np Simple Motion albo rosyjską wersję co byłoby lepszym wyborem). Ciekawe czy SM będzie balladą jak wcześniej było mówione, z jednej strony mnie to interesuje, z drugiej martwi. Oby to było coś lepszego niż ta wersja Julii z koncertów. Czekam, jeszcze troszkę.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez SnegoSmiles » 27 października 2012, o 20:13

February napisał(a):Szym, nie dodadzą piosenek z sesji do D&M na reedycje, bo to nie miałoby sensu (jeśli chodzi o format)^^ Nie doszły nas słuchy o innych piosenkach z sesji nagraniowej do 200 km/h (niestety angielska wersja do Ne ver ne boysia nie została nagrana) ... Jedną z zalet będzie na pewno nowa lepsza jakość utworów, ciekawi mnie w jaki sposób zostaną podrasowane. No i 2 remixy. Do Show me love raczej nie spodziewałem się kolejnego mixu, mogli wybrać inny (np Simple Motion albo rosyjską wersję co byłoby lepszym wyborem). Ciekawe czy SM będzie balladą jak wcześniej było mówione, z jednej strony mnie to interesuje, z drugiej martwi. Oby to było coś lepszego niż ta wersja Julii z koncertów. Czekam, jeszcze troszkę.



Z tego co wyczytałem, to raczej ma być rosyjska wersja PD, czyli w oryginale. Ale nie wiadomo. Osobiście to właśnie wolałbym taką wersję, a nie balladę....
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 27 października 2012, o 20:44

W jednym z wywiadów Julia o ile się nie mylę wypowiedziała się na temat angielskiej wersji i powiedziała, że została nagrana w wersji balladowej co brzmi naprawdę dobrze (według niej). Kiedy podano pierwotną tracklistę podaną przez hmv do The Best to widniał track "Simple Motions (Ballad version). Także szczerze nie wiem czego powinniśmy się spodziewać, ale na 200km/h Malchik Gay też brzmiał inaczej. Wszystko po to by było bardziej światowo ;) Dlatego też pewnie zrezygnowano z angielskiej wersji Robot, Doschitai do 100 albo Ya tvoy Vrag (w wersji demo ten utwór brzmi lepiej i mniej rusko polo^^).
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Alexander » 27 października 2012, o 22:56

Doschitay do 100 wcale nie brzmi rusko disco i to jest jedna z lepszych piosenek na albumie i jeden z najbardziej niedocenianych utworów dziewczyn. Wielka szkoda że nie ma angielskiej wersji, chociaż to chyba wina tego że do refrenu ciężko było by cokolwiek sensownego po angielsku dopasować.

A co do Simple Motions, to poprawna nazwa już z oficjalnych z The Best materiałów brzmiała "A Simple Motion (British Ballad Version)". W którymś w wywiadów dawno dawno temu powiedziano też że angielską wersję PD nagrano tylko i wyłącznie w wersji balladowej i nie dodano jej do albumu dlatego że za bardzo odbiegała stylem od reszty utworów w tym okresie. Tak więc na pewno dostaniemy tą wersję i nie żadną inną.

Ja w sumie nie wiem czy nie czekam bardziej na ponowny mix i mastering albumu niż na dodatkowe utwory. Wierzę w wysoką jakoś remixu Garibaya i ASM ale jakoś nie powoduje to we mnie gigantycznej ekscytacji. Tyle lat czekania chyba spowodowało że jest mi już trochę wszystko jedno w sumie. Ale remastering albumu to jest coś wartego uwagi. Być może pierwszy raz w życiu możemy mieć szansę usłyszeć jakieś dzieło dziewczyn na na prawdę wysokim poziomie technicznym nie ustępującym reszcie światowych produkcji. Jak dla mnie wszystkie ich wydawnictwa nosiły syndrom dzieła niedokończonego, przypominały raczej zaawansowane dema i projekty. Już nie mówiąc o tym że dema brzmiały często lepiej od ostatecznie wydanych wersji.

Osobiście liczę na na prawdę dobrą jakość dźwięku dzięki któremu będę się mógł zachwycić czymkolwiek od dziewczyn na nowo. 200 km/h in the Wrong Lane to dobry materiał i liczę że pierwszy raz od długiego czasu nie zawiedzie mnie również realizacja. To jest w sumie ostatnia rzecz na jaką mam nadzieję, bo nadzieję na to że któraś z nich wyda dobry album solo straciłem już dawno.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 3 listopada 2012, o 18:09

Płyta w przedsprzedaży na amazon.com za $16.74
Reedycja na fan.pl za 44,95zł
W ciągu paru dni powinni udostępnić fragmenty do odsłuchu.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 3 listopada 2012, o 19:29

February napisał(a):Płyta w przedsprzedaży na amazon.com za $16.74
Reedycja na fan.pl za 44,95zł
W ciągu paru dni powinni udostępnić fragmenty do odsłuchu.
Niech mnie ktoś poprawi jak źle mówię - premiera na fan.pl(13.11) autentycznie będzie szybciej niż na Amazonie(19.11)? :eye: Universal mógłby coś powiedzieć konkretnego odnośnie daty, bo ta premiera-premiera już za 9 dni. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 4 listopada 2012, o 15:55

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 4 listopada 2012, o 16:57

koko napisał(a):
February napisał(a):Płyta w przedsprzedaży na amazon.com za $16.74
Reedycja na fan.pl za 44,95zł
W ciągu paru dni powinni udostępnić fragmenty do odsłuchu.
Niech mnie ktoś poprawi jak źle mówię - premiera na fan.pl(13.11) autentycznie będzie szybciej niż na Amazonie(19.11)? :eye: Universal mógłby coś powiedzieć konkretnego odnośnie daty, bo ta premiera-premiera już za 9 dni. :ups:


W USA premiera jest 19.11, na świecie 12 listopada.
Przy okazji, w Empiku staniał album t.A.T.u. The Best - teraz można go kupić za jedyne 19,99!
:szczerbaty:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 4 listopada 2012, o 17:21

szym napisał(a):W USA premiera jest 19.11, na świecie 12 listopada.
Jesteśmy zajebiści. Tyle wygrać. :oczka: 13-ego lecę do Empiku.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 5 listopada 2012, o 17:29

Mało kto promuje te wydawnictwo. Zauważyliście brak promocji ze strony oficjalnej strony i samej Leny? Tylko Julka się tym interesuje?
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez koko » 5 listopada 2012, o 17:46

February napisał(a):Mało kto promuje te wydawnictwo. Zauważyliście brak promocji ze strony oficjalnej strony i samej Leny? Tylko Julka się tym interesuje?
Co tu dużo mówić, wstyd. Wszystko robią od dupy strony, ale to raczej nie jest niespodzianka. Poza tym jak miałoby to być promowane na profilu T.A.T.U. skoro jest prowadzone przez Tristrama, a jak widać na profilu Leny null. Ręce opadają.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez SnegoSmiles » 5 listopada 2012, o 18:14

Alexander napisał(a):Pełna tracklista.

Obrazek


Hm, na okładce widzę Parentala, więc czyżby na albumie pojawiły się nieocenzurowane wersje All The Things She Said i Show Me Love?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron