Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A.T.u

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A.T.u

Postprzez Tija » 20 listopada 2012, o 19:46

Film

Z filmu możemy się dowiedzieć, że Elena Kiper z miłości do Szapowałowa przeszła przez załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego odeszła z projektu, bo panowała tam niezdrowa atmosfera. Można również dowiedzieć się, że Julia miała romans z Iwanem, a autor piosenki Jugosławia zrezygnował z udziału w t.A.T.u. , bo uważał to za zbyt niemoralny projekt.
Dziewczyny karane były przez Leonida Dzunika za palenie papierosów po 100$ za jeden papieros kiedy były przyłapane przed koncertem.W dokumencie jest także mowa o tym, że każdy wywiad z dziewczynami był wyreżyserowany i ''męski charakter'' Julii to czysta gra aktorska. Dziewczyny miały mówione co mają mówić i jak się zachowywać.
Problemy w t.A.T.u. zaczęły się przez podejmowanie przez niego stratnych decyzji i znajdowanie się pod wpływem narkotyków praktycznie przez cały czas. Dziewczyny miały reklamować za 1 milion $ ( każda ) wodę mineralną w Japonii. Iwan poprosił o dostarczenie butelki wody do hotelu, kiedy dostał wodę na oczach przedstawicieli firmy napił się jej i wypluł ją mówiąc, że Tatu nie będą reklamowały takiej wody.
Julia odmówiła dwóch wielkich koncertów w USA. Jako powód podała, że pojawił się u niej lęk przed lataniem. Wtedy została postawiona kropka nad i Rensky powiedział, że to koniec.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A

Postprzez February » 20 listopada 2012, o 21:27

Ale oni niszczą nasze wspomnienia :szczerbaty: Dobrze, że zakochałem się w muzyce, a z wywiadami nie miałem zbytnio do czynienia. Przykre to wszystko, cały projekt miał tak chorą atmosferę, że to się w głowie nie mieści....
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A

Postprzez koko » 20 listopada 2012, o 21:51

Nie jestem pewna czy chciałam to wszystko wiedzieć. :eye: Dzieciństwo legło w gruzach. :szczerbaty: Na usta (a raczej klawiaturę) ciśnie mi się bardzo krótki komentarz:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A

Postprzez szym » 21 listopada 2012, o 00:11

To jest straszne, przecież losy tego zespołu mogły potoczyć się zupełnie inaczej! Jak można nie chcieć miliona dolarów na łeb?! :faint:
Później, kiedy t.A.T.u. wydawało swoje kolejne albumy w 2005 roku, było im je zdecydowanie trudniej promować, np. w UK, były one na czarnej liście artystów i BBC, z tego co wiem, miało na nie trochę... no właśnie. Bardzo wiele rzeczy zostało spieprzonych do 2003 roku, które później trudno było odkręcić.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A

Postprzez Aoi. » 21 listopada 2012, o 12:34

Tragizm, dramaturgia i cholera wie co jeszcze.
To już jest nienormalne. Jak można z projektu przynoszącego tyle zysków zrobić jedno wielkie gówno?!
Logika wszystkich członków zespołu nadaje się dziś do opłakiwania. Prochy zeżarły im wszystko. :dead:
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Nowy film dokumentalny o t.A.T.u.MTV:Mity i Prawda o t.A

Postprzez szarit » 21 listopada 2012, o 13:44

Żadna nowość niestety, w 2002 zdarzyło mi się przeczytać kilka wywiadów z dziewczynami i moje wnioski były mało pochlebne :eye: .Czytając materiały jakie w prasie na ich temat się pojawiały cisnęło mi się na myśl :menażer ćpun i wariat(bądźmy szczerzy to Iwan swoim szaleństwem naprawdę pogrzebał tatu później to już było życie półtrupa) ,a wokalistki to 2 młode i głupie c...ale może jeszcze zmądrzeją z wiekiem.Za to urzekła mnie za to ich muzyka ,i to jest jedyny powód dla które kupuję ich płyty i słucham ich muzy do dziś :coctail: .Z obserwacji zauważyłam jednak że u muzyków(piosenkarzy) inteligencja nigdy nie stała na 1 planie(E.Górniak ,Pink i wiele innych) :eye: u dziewczyn to nie jest wyjątek z tym że Lena akurat jest całkiem inteligentna(jak na piosenkarkę) ale jakoś dość mało rozgarnięta(może z wiekiem nabierze więcej zdrowego rozsądku a mniej marzycielstwa?) zaś u Juli jest jakby na odwrót :mlynek:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron