Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 13 grudnia 2012, o 09:45

No ale pomyślcie jak one mogą wrócić? I do kogo? Boris już nie współpracuje z żadną, Ivan ma guza mózgu, plus sprawę zawaliła Julia więc ona powinna po prostu prosić o wybaczenie i obiecać (pod grośbą miliona dolarów), że nie zawali już żadnego kontraktu
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez February » 13 grudnia 2012, o 13:14

Jak oglądałem występ to troszkę mi się śmiać chciało jak Lena chciała zdominować Julkę :szczerbaty: Te machanie łapami, klęczenie na scenie kojarzy mi się tylko z jednym.... z Gosią "Hogatą" Andrzejewicz "Andrzejczuk" :D
Ogólnie występ można zaliczyć do OK i nic więcej. Zresztą kiedy one odgrywały show od czasów D&M?^^ Teraz jedna ledwo śpiewa, druga wrzeszczy z dziwną manierą w głosie, obie łażą w te i z powrotem, po czym jedna macha jak wariatka jak 16letnie dziewcze :eye: Aranżacja ATTSS jest dla mnie lekko nieznośna, a AAU mnie znudziła maksymalnie już za czasów promocji drugiego krążka. Brakuje mi tego co było w Bomba Goda, z czego potem nie korzystały. Doskonałe remixy, dużo energii, co z tego że playback :szczerbaty: Dziewczyny od dawna nie miały pomysłu i przyzwyczaiły nas do przynudnawych występów.
Tak wiem, powinienem się cieszyć, że w ogóle wystąpiły razem - super.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez szym » 13 grudnia 2012, o 15:05

TUTAJ Tristram wrzucił własne wideo ze studia i brzmi to zdecydowanie lepiej niż wersja telewizyjna. Lena faktycznie niezła świruska :eye: Spodobało jej się chyba, że to ona nadaje temu wydarzeniu "ton". W wersji tv jest nieciekawie, moim zdaniem instrumenty są za cicho, ale z drugiej strony, jakby były głośniej to w partiach Julii mielibyśmy instrumental...

W "All About Us" podoba mi się ten słabiutki chorobowy głosik Julii, brzmi sexy. :P
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez SnegoSmiles » 13 grudnia 2012, o 15:46

szym napisał(a):TUTAJ Tristram wrzucił własne wideo ze studia i brzmi to zdecydowanie lepiej niż wersja telewizyjna. Lena faktycznie niezła świruska :eye: Spodobało jej się chyba, że to ona nadaje temu wydarzeniu "ton". W wersji tv jest nieciekawie, moim zdaniem instrumenty są za cicho, ale z drugiej strony, jakby były głośniej to w partiach Julii mielibyśmy instrumental...

W "All About Us" podoba mi się ten słabiutki chorobowy głosik Julii, brzmi sexy. :P


3:03 to mnie intryguje...
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez February » 13 grudnia 2012, o 15:49

Rzeczywiście w tej wersji Julka brzmi lepiej :D Wy popatrzcie jak Katina chodzi, naprawdę za pewnie się tam poczuła. Masakra... Magia w samej piosence polegała na niewinności a zarazem namiętności jaka została ukazana w teledysku, a później w początkowych występach. Tutaj Lena ociera się o kiczowatość i dziecinadę.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez koko » 13 grudnia 2012, o 17:17

Lena jest po prostu przezabawna, dawno się tak nie uśmiałam. :eye: Ale przynajmniej nie ma stypy więc kocie ruchy na plus. Wolę ją taką (czyt. momentami aż groteskową) niż stojącą jak słup soli przez godzinę, bujającą się w te i wewte.

SnegoSmiles napisał(a):3:03 to mnie intryguje...
Część choreografii. Robiły już to wiele razy podczas różnych koncertów i piosenek (najczęściej podczas Ne Ver', Ne Boysia), ale teraz po tych wszystkich akcjach ludzie dopisują do tego gestu niestworzone historie. Tak. Bo Lena jest kompletną idiotką i na oczach kilku milionów widzów odwaliłaby focha roku po czym zeszła ze sceny trzymając Julię za rękę. Tak. Koniecznie. :ups: I jeszcze brzoza była i sztuczna mgła, a tak w ogóle to WINA TUSKA (że t.A.T.u. się rozpadło). :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez C... » 13 grudnia 2012, o 22:00

oj tam czepiacie się Leny XD
Wg mnie świetnie się bawiła i można uznać to za swego rodzaju manifest zatytułowany 'tym razem to Julia zagra drugie skrzypce podczas występu'. I tak też właśnie było. Jasne, był to pewien przerost formy nad treścią, ale z pozytywnym wydźwiękiem. A co do dźwięku to wersja telewizyjna ujawnia wszystkie fałsze i nieczystości jakie prezentowała Lena ^^' Wersja Tristana jest dużo korzystniejsza; słychać podkład i głos Leny dobrze współgra z backvocalem. Mam nadzieję, że głos Julii poprawi się, bo jest gorzej niż kiepsko. Za to wyglądała prześlicznie, czego nie można powiedzieć o Lenie...
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez Tija » 14 grudnia 2012, o 21:02

MTV NEWS BLOCK
Brytyjska gazeta HUFFINGTON POST
FUNBOX o występie
PEREZ HILTON o występie
DAILYMAIL UK o występie

Patrząc na zainteresowanie mediów na świecie ich występem ( nawet w USA ) na ich miejscu ruszyłabym w Tournee promujące 10th anniversary, o którym mówiła Julia i wydała coś nowego pod szyldem t.A.T.u.

Wywiad w Rumunii

Julia mówi całkiem sporo jak na nią po angielsku i fajnie znów usłyszeć "Hi, we are t.A.T.u."
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez yasoshlasuma16 » 14 grudnia 2012, o 21:06

Jeszcze interia napisała, UK Telegraph i w ogóle :D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez Tija » 18 grudnia 2012, o 19:49

My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez Waste_Manager » 19 grudnia 2012, o 21:02

Jako ze mieszkam w UK bardzo zalezalo by mi zeby dostac egzemplaze Daily Mail i Telegraph, czy ktos wie czy artykuly pojawily sie w fizycznym wydaniu gazet czy tylko w necie? Jesli byly drukowane, czy wie ktos z ktorego dnia, i czy da sie dostac stare wydania z internetu? Z gory bardzo dziekuje za pomoc
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Re: Finał rumuńskiego "The Voice" 11.12.2012

Postprzez koko » 20 grudnia 2012, o 19:44

Waste_Manager napisał(a):Jako ze mieszkam w UK bardzo zalezalo by mi zeby dostac egzemplaze Daily Mail i Telegraph, czy ktos wie czy artykuly pojawily sie w fizycznym wydaniu gazet czy tylko w necie? Jesli byly drukowane, czy wie ktos z ktorego dnia, i czy da sie dostac stare wydania z internetu? Z gory bardzo dziekuje za pomoc
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że gdyby artykuły pojawiły się w fizycznym wydaniu gazet to któryś z angielskich fanów zrobiłby skany albo zdjęcia. Nic takiego się nie pojawiło więc można przypuszczać, że o dziewczynach wspomniano tylko w internetowych wydaniach.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron