Latem Julia wyjdzie za mąż

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Latem Julia wyjdzie za mąż

Postprzez Kamil » 21 lutego 2008, o 13:08

Latem Julia zostanie mężatką (wywiad)

We wczorajszym rosyjskim czasopiśmie młodzieżowym BRAVO opublikowany został wywiad z Julią. Z wywiadu możemy dowiedzieć się m.in. jak zmieniło się jej życie po urodzeniu drugiego dziecka, jaki będzie nowy album t.A.T.u. oraz czy Lena planuje założyć rodzinę i co dzieje się między nią a jej chłopakiem. Julia opowiada także o imprezach karaoke, remoncie domu oraz planowanym na lato tego roku ślubie kościelnym z ojcem dziecka - Parvizem.
Zapis rozmowy przełożył na język polski Artur Alexander.

Obrazek Obrazek

SHOW MUST GO ON!

BRAVO: Cześć Julia! Jak Twoje samopoczucie??
Julia: Cześć. Czuję się świetnie, wróciłyśmy do pracy...
Słyszeliśmy, że macie zamiar wydać wkrótce specjalny singiel?
Tak, będzie to singiel "Beliy Plaschik", zawierający duuuużo interesujących rzeczy: ponad godzinny materiał z planu filmowego, remixy, wersja karaoke no i najważniejsze - nieocenzurowany teledysk do utworu "Beliy Plaschik".
Co będzie pokazane w nieocenzurowanej wersji? Pełen hardcore?
Nieee, to będzie piękne!
A tak w ogóle, to byłaś w mocno zaawansowanej ciąży podczas kręcenia tego teledysku, co pewnie mocno utrudniało Ci pracę?
Wcale nie! Najcięższą rzeczą okazała się podróż do Los Angeles - lot samolotem trwał 12 godzin. Wlaściwie to czułam się świetnie w czasie ciąży. Nie wierzcie wszystkim tym rzeczom, które o mnie pisali w tym czasie - to, ze umieram, że moje nogi są spuchnięte. Czułam się świetnie. Latałam samolotem, wystepowałam na scenie, kręciłam teledysk - wszystko bez problemów!
Więc wróciłaś już do formy po ciąży?
Tak, i pracują pełną parą. Pod koniec lutego wylatujemy do Los Angeles nakręcić nowy teledysk. Nie powiem teraz nic więcej na ten temat - reżyser i cała ekipa będą ci sami co zwykle. Teledysk trafi do stacji telewizyjnych najprawdopodobniej w marcu.
Wygląda na to, że nowy album ukaże się jakoś po premierze drugiego teledysku...
Kończymy nagrywanie nowych utworów, więc album będzie wydany tej wiosny! W marcu i w kwietniu mamy zaplanowane wiele koncertów - w Rosji, W USA, we Włoszech, w Dubaju... Mam nadzieję, że wkrótce poznamy szczgóły! It looks like a new album should follow the video... We are finishing new songs now, so album is surely to be released this spring! We've got many concerts planned for March and April in some Russian cities, in US, in Italy, in Dubai.. I hope all of this will come about.
A więc wiele się dzieje! A jak wyglądają sprawy z Twoim dzieckiem?
No więc... Nie zniknę z domu na pół roku. Raz będę mieszkać tu, raz tu. Wyjadę na dwa tygodnie, wrócę na dwa tygodnie. No a kiedy mnie nie będzie w domu, dzieckiem zajmie się ojciec, nianie i babcie.
A Twoja córka mieszka teraz z Wami?
Nie, jak dotąd mieszka w swoim mieszkaniu... U nas jest remont generalny, ale kiedy się skończy sprowadzimy Vikę do siebie i będziemy jedną, wielką rodziną.
Ale ma kontakt ze swoim młodszym braciszkiem?
Oczywiście, przychodzi do nas, chodzimy razem na spacery. Ona nie rozumie jeszcze, że to jest jej mały braciszek. Traktuje go po prostu jako małe dziecko. Patrzy na niego, dotyka go, jest nim bardzo zainteresowana.
A jak układają się sprawy z Parvisem?
Wszystko w jak najlepszym porządku! Tworzymy rodzinę, mamy dziecko, tego lata planujemy ślub kościelny... Chcemy wziąć ślub gdzieś poza Moskwą, na jakichś wyspach.
Więc Parvis nie ma nic przeciwko, że wracasz do pracy?
Nie! Bo wiesz... Muzyka to część mojego życia, a on jest szczęśliwy widząc mnie zajętą swoimi własnymi sprawami, spotkaniami. Lubi to co ja robię i vice versa. Wspieramy się! Dlaczego niby mialabym siedzieć w domu?
A Lenka Cię wspiera?
Oczywiście, robi bardzo wiele! Ostatnio głównie przez telefon - wyjechała na Kubę trochę odpocząż. Wkrótce wróci i na pewno się spotkamy.
Co kupiła Twojemu dziecku z okazji narodzin?
Dywan, cały udekorowany zabawkami i grzechotkami, naprawdę super! Była pierwszą osobą, która mi pogratulowała zaraz po moim powrocie do domu ze szpitala.
Pewnie Lena też chce dziecko, uczy się od Ciebie?
Pewnie, że chce. Lena jest już gotowa, by założyć rodzinę. Teraz między nią a jej chłopakiem jest wszystko OK, więc zobaczymy co z tego wyjdzie...
I pewnie pytała Cię jak to jest rodzić?
Oczywiście! Pyta mnie, a ja dziele się z nią przeżyciami... To interesujące.
Więc, czy w ogóle masz teraz wolny czas? I jak go spędzasz?
Ja i Parvis dbamy o zdrowie, chodzimy do SPA, na basen, na masaże. Właściwie to ostatnio mocno się wyciszyłam. Myślę, że to jaki jesteś zależy od osób z jakimi przebywasz.
Nie tęsknisz za imprezami?
Nie, ale nie stronimy od nich. Na przykład wczoraj wyszliśmy na karaoke z naszymi przyjaciółmi.
I co śpiewałaś?
Wszystko co leci aktualnie w radiu, wszystko co nasze celebrities próbują śpiewać. Bylo śmiesznie! Sam wiesz, imprezy są super, ale czasami masz ochote zjeść obiad w świetle świec, tylko ze swoim ukochanym mężczyzną.
Powiedz nam jeszcze jedną rzecz, o nowym albumie. Jaki on będzie?
Ciężko powiedzieć, dwa poprzednie albumy były inne od tego. Ten album będzie wyjątkowy. Jest w nim dużo elektronicznych dźwięków... Album będzie świetny! To jest pewne!
Po rosyjsku?
Po rosyjsku i po angielsku. Dla fanów z całego świata!
Zdecydowałyście się nazwać ten album "Waste Management"?
Tak! Powód nie ma nic wspólnego z problemami ekologicznymi, ale traktuje o życiu w świecie przepełnionym negatywnymi uczuciami.
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 18:49 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 21 lutego 2008, o 15:04

Dobra wiadomość na temat singla Bielyj Plashik :tanczy: no i wole instrumentalke niż karaoke ;p No i dużo elektroniki na nowym albumie? Oby było to słychać na nowym singlu, pokocham wtedy na 100%!
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 18:51 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez patiomkin2001 » 21 lutego 2008, o 15:27

Dużo elektroniki... Nie wiem czemu, ale wcześniej myślałem że na nowym albumie będą dominować "naturalne instrumenty" :chytry: . Może to przez demo ne zhaley? Zresztą nieważne-oby Julia miała rację mówiąc że nowy album będzie świetny! :) I ciekawe co pięknego będzie w nieocenzurowanej wersji-może dokładniej zobaczymy jak Lena się przebiera? :D Albo jak dusza Julii leci do nieba...
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 18:53 przez patiomkin2001, łącznie edytowano 1 raz
ХУЙ ВОЙНЕ ! ! !
Avatar użytkownika
patiomkin2001
Początkujący
 
Posty: 60
Dołączył(a): 10 lutego 2008, o 18:22


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron