3 Album - Waste Management, Veselye Ulybki

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez wolny » 23 listopada 2007, o 00:50

November, 23
The idea and script of the video are created by Insider* who invited director James Cox, producer Billy Parks and a cameraman Joe Labisi to make this video. This team has filmed “All About Us” and “Ludi-Invalidi” videos.

Facts

• Beliy Plaschik lyrics are three independent poems by a 16-year old t.A.T.u. fan, a school-girl from Saint-Petersburg Maria Maksakova (aka eza at the official t.A.T.u. forum). Insider* made one t.A.T.u. song out of her poems.

• The music and arrangement are written by Vanya Kilar, one of t.A.T.u.’s favorite authors.

• The video Belyi Plaschik was shot on 6-7 October, 2007 at Hyperion Treatment Plant – a giant waste management factory of Los Angeles and the area.

• Despite being 6++ months pregnant Yulia made a decision to take a transcontinental flight.

• Final episodes were filmed inside plant’s reserve pool, which is usually empty and is used as waste tank in case of emergency. Shooting team had to listen special security instructions stating that in case of hearing alarm people have just 3 minutes to leave a 7-meter deep tank before it’s filled up to the top. Because this huge reservoir has no access, a special three-piece stairway was built, with rails and turns. People climbed it up and down, carried equipment. There were about 30 people working on the set, and it was not exactly clear how everybody could escape in case shit appears. Seriously.

• After the filming Yulia’s ankles were in bruises. Our estimate is that she had to walk a total of one kilometer in real jail shackles. Lena, playing a woman of the night, was filmed for several hours outdoors in quite a low temperature - and caught a cold (but our girls are no strangers to this; maybe some of you don’t know it, but while filming Not Gonna Get Us video the girls had to sit in a legendary truck for 3 hours in mini-skirts and t-shirts when it was -18C - and they didn’t get sick… That’s what youth does…)

• Tabloids wrote, “Lena didn’t want to shoot Yulia and had to be persuaded to play this”. Ha-ha. Shooting the video is not ...making some lame fan art. Lena and Yulia are professionals, they always know the script and never drivel.

• Disclamer: Similarities to uniforms of any times and peoples are accidental and historically invalid.

• Besides the version of White Robe that you will see on November, 29, there is a full version of this video that can’t be aired on TV and will not be released until later.

*Deep inside t.A.T.u. creative team, which is usually addressed with the official word “management”, there are all kinds of people. They generate ideas, create album artwork, write songs, lyrics, treatments for videos, take photos, blog and do many other things. They agree to stay in a shadow and don’t write their names on their works. They enjoy watching the results of their job, enjoy the mysticism of their incognito (though they always complain about their wage). They call themselves Insider.
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 29 listopada 2007, o 16:53

Vremya luny
Leny głos w refrenie jest taki boski, jejciu :love:

S?owa:
Юля:
Начать сначала
Не смотреть по зеркалам
Не тормозить
Горят контакты и катушки
Нам их незачем тушить
Огонь и ветер
Слишком поздно
чтобы нас остановить
Начать сначала
мы взлетаем
и уже не посадить

Лена:
Время Луны
облака не отменят
Страх высоты
Нас с тобой не изменит

Юля:
Начать сначала
Ревут моторы
Горят контакты
Огонь и ветер
Не посадить
Не тормозить
Нам наплевать
Нас не достать

Лена:
Время Луны
облака не отменят
Страх высоты
Нас с тобой не изменит


Юля:
Начать сначала
Мы вперед
А все назад
Нам наплевать
Ревут моторы
Мы летим
А все стоят
Нас не достать
Начать сначала
Нас никто не остановит
Им слабо
Начать сначала
Ты же знаешь
Начинать всегда легко

Moje t?umaczenie:

Najpierw zacząc
Nie patrzeć po lustrach
Nie hamować
Palą się kontakty i zwojnice
Nie ma ich po co gasic
Ogień i wiatr
Zbyt późno
By nas zatrzymać
Najpierw zacząc
Wzbijamy się
Nie zatrzymają nas

Zbyt późno
By nas zatrzymać
Najpierw zacząc
Wzbijamy się
Nie zatrzymają nas

Czas Księżyca
Obłoki nie zmienią
Lęk wysokości
Mnie z Tobą nie zmienią

Najpierw zacą?c
Ryczą motory
Palą się kontakty
Ogień i wiatr
Nie zatrzymac
Nie hamować
Nam plunąć
Nas nie dostaną

Najpierw zacząc
My naprzód
A wszystko w tył
Nam plunąć
Ryczą motory
Lecimy
A wszyscy stoją
Nas nie dostaną
Najpierw zacząc
Nas nikt nie zatrzyma
Im słabo
Najpierw zacząc
Ty za? wiesz
Zaczyna? zawsze lekko
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:40 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 29 listopada 2007, o 17:16

Juś dałem tekst u góry ;)
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:41 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Waste_Manager » 29 listopada 2007, o 18:04

Fantastyczne, z kad to wytrzasnales? :D Swieeetne, czegos taiego tatki jeszcze serio nie robily... taki specyficzny klimat, no nie wiem jak to okreslic :D W kazdym razie bravo! Julcia: chyba zeczywiscie z B1 - bo to gadanie na koncu xD
Wreszczie Lenka bedzie mogla sie popisac swoim glosem a Yul nie bedzie(az tak, *modli sie*) falszowac xD
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Kamil » 29 listopada 2007, o 18:17

Czyściliście dzisiaj uszy? :krol: Na koncertach raczej się nie pytają czy mają/robią dubla :mm:

Instrumenty, instrumenty... wreszcie. Płyta, jak na razie, zapowiada się świetnie. D&M to takie przejscie z 200PV do UO.
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:42 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez ProsteRuchy » 29 listopada 2007, o 18:22

Z tego co insider napisał już dawno na blogu t.A.T.u. po wykonaniu You and I i Little People w klubie B1 zagrały jeszcze Vremya Luny gdy już wszyscy fani wyszli więc bardzo możliwe jest że Julia zapytala się po zaśpiewaniu VL czy jeszcze raz będą to nagrywac.
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:43 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez February » 29 listopada 2007, o 18:28

A mnie i powaliło^^ Czekam na wersję studyjną. Zresztą Little People początkowo mi się też nie podobało i dopiero po kilku przesłuchaniach pokochalem, a teraz nie słucham bo czekam na studyjną ;)
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:45 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 29 listopada 2007, o 19:01

O ile sie nie myle jest to najlepsza jakosc You and I dostepna jak dotad :) :D

You and I
click prawym, save target as.... :D
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Piret » 29 listopada 2007, o 19:04

Po zobaczeniu tytułu "Vremya Luny" pomyślałam sobie ze piosenka będzie wyjatkowa. No i sie nie pomyliłam ^^ Specyficzny klimat, skojarzyła mi sie z pierwotną wersją "Shto ne chvataet". Uwielbiam moment w którym śpiewa Lena... :love: Poza tym tekst piosenki jest interesujący ^^ Oby tak dalej Tatuszki ^^
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:47 przez Piret, łącznie edytowano 1 raz
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Martuś. » 29 listopada 2007, o 21:35

Może ktoś tą nową piosenkę wgrać na inny serwer? Bo z RapidShare nie mogę juć ściągać. :/
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:48 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez wolny » 29 listopada 2007, o 22:14

Martu?. napisał(a):Może ktoś tą nową piosenkę wgrać na inny serwer? Bo z RapidShare nie mogę juć ściągać.


Vremya Luny ;)
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:48 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Tija » 1 grudnia 2007, o 21:40

Piosenka jest niezła po tych piosenkach które znamy album wydaje mi sie być bardzo dobry
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:48 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Martuś. » 1 grudnia 2007, o 22:37

"Vremya Luny" bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że reszta utworów na nowym albumie będzie miała podobny poziom. <3
Poczekamy, zobaczymy.
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:50 przez Martuś., łącznie edytowano 1 raz
I try not to be cool and that makes me cool.
Avatar użytkownika
Martuś.
Nowy
 
Posty: 34
Dołączył(a): 22 sierpnia 2007, o 18:46
Lokalizacja: POLSKA, Pozna?.

Postprzez Tija » 2 grudnia 2007, o 00:15

Piosenka brzmi bardzo fajnie, naprawdę wpada w ucho, jest suuupeeeer
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2008, o 15:50 przez Tija, łącznie edytowano 1 raz
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kamil » 2 grudnia 2007, o 20:33

Tracklista, jeszcze niepotwierdzona

[...]

01. "Waste Management" 4:32
02. "Hide Away" 3:12
03. "White Robe" 3:29
04. "Mistakes" 3:57
05. "Don't Regret" 3:25
06. "Whisper" 5:03
07. "You & I" 3:09
08. "Time On The Moon" 4:02
09. "Stay Still" 4:57
10. "Little People" 3:46
11. "220" 3:28
12. "Leave It Behind" 3:55
13. "Amongst Us" 4:18
[...]
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron