3 Album - Waste Management, Veselye Ulybki

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 15 grudnia 2009, o 10:22

Wszystkie teksty zostały dodane na stronie. Jak koko wróci to postaramy się przetłumaczyć teksty... do czego potrzebna jest więcej niż jedna osoba :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 15 grudnia 2009, o 12:18

Chyba Sparks to największe rozczarowanie... Skopali refren, w dodatku czuć te niedopracowanie (wydaje mi się, czy to demo, a dziewczyny nie zdążyły już nagrać nowej wersji gdzie miał być inny podkład o której wspomniał meneger na czacie?). Little People i Time of the Moon są świetne i czuć w tych utworach jakąś pracę, zarowno wokalnie jak i po obróbkach. Don't regret nie powala, ale i tak śliczne. Zaje*isty remix do najlepszej piosenki na płycie Running Blind. t.A.t.u. straci hita, bobie wersje są znakomite i mogły by odnosić sukces zarownówno w formie oryginalnej i remixu. Niestety promują utwory które w wesji rosyjskiej są dobre, a w angielskiej wypadają słabo i są niedopracowane...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Kamil » 15 grudnia 2009, o 12:20

Jaka żenada... . Jak mają puścić coś takiego w klubie? Ich "anglojęzyczny wokal", szczególnie Julii, w pewnych momentach przeszkadza nawet w tańczeniu do tego ^^

Z całego albumu najbardziej podobają się mi "White Robe", remix "Running blind" i "Little People". Pozytywnie zaskoczyło mnie "Don't regret", bo Lena nie miauczy już z tą beznadziejną manierą, jak w wersji rosyjskojęzycznej.

"Don't regret" (Sniper remix)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 15 grudnia 2009, o 12:24

Ostatnio edytowano 15 grudnia 2009, o 12:34 przez February, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 15 grudnia 2009, o 12:29

Waste Management (tandetna wersja) w ogóle nie przypadła mi do gustu. Te "wspaniałe" łączniki między utworami w ogóle nie pasują do całości. Nie ma żadnego efektu, że jedna piosenka przechodzi w drugą. Jak dla mnie to one są straszne. Co do samych utworów to wypowiem się po pewnym czasie, kiedy już przemielę je kilkanaście razy :D
Rzuca mi się tylko w ucho, że w LP pierwsza zwrotka podzielona jest na dwie części, w których Julia śpiewa w ogóle w innych tonacjach. Wydaje się jakby w ogóle w innym czasie je nagrywali a później połączyli... W Chelovechkach tego nie ma.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez powazny » 15 grudnia 2009, o 13:08

Obrazek 15 - z Digital Booklet :eye:
I to na chama wciśnięte Lena-Katina.com, no proszę Was... teraz już wiadomo, co jest oficjalnie kontynuacją t.A.T.u. Julia - i tak życzę Ci powodzenia. :coctail:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez February » 15 grudnia 2009, o 13:17

Podobają mi się te przejścia, nie zawsze pasują, ale nadają ciekawy klimat tej płycie :) Booklet także mi się podoba, chociaż mogli zmienić już całość, bo niektore strony są identyczne jak na Happy Smiles. Ale jest pozytywnie, także album zamierzam kupić ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez powazny » 15 grudnia 2009, o 13:29

Inaczej sobie wyobrażałem te przejścia... one nie łączą dwóch utworów tylko raczej poprzedzają ten drugi. Po zakończonej piosence mamy - bach! - i od razu jest coś zupełnie innego. Myślałem, że to będzie bardziej płynne. Niemniej jednak to przed "Sparks" brzmi nieźle, dalej dopiero idę. Ale czekam aż ktoś to potnie na mp3 i gdzieś wrzuci. ;d

[I to faktycznie jest jeden track?! :bum: To co próbował wyjaśnić Insider? Jak ktoś włoży tę płytę do samochodowego odtwarzacza to chyba będzie mógł sobie włączyć od razu np. "Sparks" bez konieczności przewijania?]
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez olakowa » 15 grudnia 2009, o 13:30

Spodziewałam się czegoś lepszego.
Naprawde zapowiadało się na niezłą płytkę ,a tu takie dno ,że nie wiem.
Z tego wszystkiego chyba najlepszy jest remix Running Bling :bum:
Gdy słuchałam dema Sparksa to zdawało mi się ,że coś z tego wyjdzie...a tu się klapa.
Szkoda ,że tak zmarnowały tą szansę. :aa: Jestem zawiedziona :rozp2:
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez koko » 15 grudnia 2009, o 13:57

Płytę przetrawiłam i powiem tak... Bardzo fajne dema. :eye:
Długa wersja to jakaś porażka. Co to ma być? Zwykła techniawa i nic więcej. Żeby to chociaż trochę dopracowali, ale po co... Jedyny, który w miarę mi się podoba to ten między You and I, a Sparks.

Co do "nowych" piosenek - remix Running Blind, Little People i Time of the Moon trzymają jako taki poziom. Sven wykonał kawał dobrej roboty. Totalne rozczarowanie w postaci Sparksiastej głębi tekstu. :eye: Don't Regret bardzo mile mnie zaskoczyło, ale bez rewelacji.

Natomiast jeżeli chodzi o teksty... Dam sobie głowę uciąć, że w momencie spilling beans Julia jest święcie przekonana, że śpiewa o rozsypującej się fasoli. :lol2: Od groma związków frazeologicznych, które mogą prowadzić do lekkiej dezorientacji słuchacza. :eye:

Ogólnie rzecz biorąc... Album przewidywalny. :coctail:

btw Tłumaczenie tekstów t.A.T.u. to najzabawniejsza robota na świece. Lepsza niż łowienie karpi w hipermarkecie. :lol2:
Ostatnio edytowano 16 grudnia 2009, o 13:09 przez koko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 15 grudnia 2009, o 14:00

koko napisał(a):btw Tłumaczenie tekstów t.A.T.u. to najzabawniejsza robota na świece. Lepsza niż łowienie karpi w hipermarkecie. :lol2:

Żebyście wiedzieli ^^ No więc tłumaczenia wszystkich utworów zostały dodane na stronie. Wszelkie uwagi są BARDZO mile widziane, ponieważ ilu tłumaczy tyle wersji... :lol2:

Muszę powiedzieć, że TOTM strasznie mi się spodobał po zrozumieniu całego tekstu. Jest strasznie klimatyczne i mroczne. Różne obrazy chodzą mi bo głowie kiedy tego słucham. Ogólnie jeden wielki chaos.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ArX » 15 grudnia 2009, o 14:48

Napiszę tak... Podobają mi się wszystkie teksty a nawet Sparks. Przerywniki są dla mnie świetne i szczerze żałuję, że ten koleś nie produkował piosenek na WM. Iskierki biegają non stop po moim winampie na przemian z remiksem RB... Gdyby wybrały lepsze single (FOTW, Remiks RB i np. TOTM), t.A.T.u. trafiłoby po raz kolejny na listy przebojów!

P.S. Zauważyliście, że nie wszystkie utwory należą do TM Music?? :rolleyes: O co tu chodzi? I czemu wymieniany jest Universal?? :shuffle: ;|
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez powazny » 15 grudnia 2009, o 14:59

Jeszcze musiałby ktoś te single wydawać. :nana:

Ogólnie przekonałem się do tego albumu, choć brakuje mi jakiegoś elementu całkowicie nowego. "Sparks" z tą melodią poprzedzającą brzmi świetnie. Mam nadzieję, że ewentualnie recenzenci będą słuchać wersji z instumentalami pomiędzy, bo prezentuje się zdecydowanie lepiej. Wiem, że go kupię (no, chyba że wygram kopię w konkursie na myspace :woho: ).

Nie jest tak źle. Jesteśmy trochę rozczarowani, bo za wiele już słyszeliśmy wcześniej. Czujecie, co by teraz się działo, jakby np. "Running Blind" czy "Fly on the Wall" nie zostały wcześniej umieszczone na Ułybkach? :mrgreen:

Daję 8/10. Na pewno "Waste Management" jest lepsze od "Veselye ulybki", "200 po vstriechnoy", "t.A.T.u. Remixes" i "t.A.T.u. The Best". Mimo wszystko chyba nie przebije "200 km/h in the Wrong Lane", "Ludi inwalidy" czy "Dangerous and Moving". Nawet efekt nowości mu nie pomógł w tym moim osobistym rankingu. :cygaro:

[Świetne te emotikony :D]
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Tija » 15 grudnia 2009, o 15:05

Na początku przerywniki, w moim odczuciu są do bani, ale w miarę jak leci dalej staja się coraz lepsze. Jeśli idzie o piosenki to trochę zawiodłam się na "Sparks" ale reszta jak się patrzy super. Nic tylko słuchać. :coctail:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Przemko » 15 grudnia 2009, o 15:52

A ja tam jestem nawet zadowolony! Doczekalem się....i nawet pewne bardzo widoczne (jak w oko strzelił ) niedociągnięcia nie psują mi całości. :P Choć szczerze mowiąc, teksty piosenek momentami nadają się do jakiegoś chaotycznego kabaretu... Ale co tam.. :lol:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron