3 Album - Waste Management, Veselye Ulybki

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 29 grudnia 2009, o 14:13

Właśnie przyszło do mnie nowiutkie WM :oczka: Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem muszę szczerze polecić :D Książeczka jest bardzo fajnie zrobiona :D I ten zapach :oczka: Prosto z pierwszego tłoczenia :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 29 grudnia 2009, o 14:18

PoFyRtAnIeC napisał(a):I ten zapach :oczka: Prosto z pierwszego tłoczenia :D
Szkoda, że jak mój egzemplarz w końcu dotrze do mnie to zapach zdąży wywietrzeć osiem razy... :palec:
No cóż, życie. Nie można mieć wszystkiego. :ups:

:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Waste_Manager » 30 grudnia 2009, o 11:06

hej jak mogę ściągnąć VU transcendent version? bo ja nie za bardzo po rusku xD a nie widzę linka, więc ak by mógł ktoś podać czy na innym serwerze to będę wdzięczny :D
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez ArX » 30 grudnia 2009, o 17:59

Waste_Manager napisał(a):hej jak mogę ściągnąć VU transcendent version? bo ja nie za bardzo po rusku xD a nie widzę linka, więc ak by mógł ktoś podać czy na innym serwerze to będę wdzięczny :D


proszę bardzo :rose:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 25 stycznia 2010, o 15:24

Proszę państwa, mimo zerowej promocji Waste Management, album jakimś cudem uplasował się na 5 miejscu rankingu w.... Tajwanie. :eye: WM pojawiło się w tam 14 stycznia, nie zostało oficjalnie wydane, tylko jeden sklep zamówił album w tatushopie.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 25 stycznia 2010, o 15:33

a na pierwszym lejdi gaga :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez szym » 1 stycznia 2011, o 16:25

Jeżeli ktoś jest ciekawy ile kopii Waste Management sprzedało się w Stanach Zjednoczonych (tak, jakieś się jednak sprzedały i nie chodzi o iTunes) to z pomocą przychodzi Billboard. W sekcji pytań i odpowiedzi ktoś zadał im pytanie, jak to było z trzecim "międzynarodowym" albumem t.A.T.u., otóż sprzedał się on w nakładzie... 1000 sztuk. Pytanie zostało zadanie prawie rok temu, więc do tej pory pewnie sprzedały z trzy tysiące. :coctail:

Wynik kiepski, ale tam oficjalnie krążka nie wypuszczono, nie było też żadnej promocji poza paroma małymi koncertami na kilka miesięcy przed premierą. Ofc, można patrzeć też zupełnie pozytywnie - Doda na przykład żadnego nic tam nie sprzedała. :eye:

Jeżeli chodzi o pozostałe albumy to:
200 km/h in the Wrong Lane - 826.000 egz.
Dangerous and Moving - 93.000 egz.

I to drugie trochę mnie zaskakuje, że... tak dużo - D&M pojawiło się na Billboard 200 tylko RAZ i to na odległej 131 pozycji.

Źródło w oryginale.
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Postprzez SnegoSmiles » 2 stycznia 2011, o 18:53

Nie próbuj Dody porównywać do t.A.T.u.

Zresztą skoro rok temu zadane, to były zaledwie 3 miesiące po wydaniu WM, więc jak na brak promocji, to nie jest źle... 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron