Apel Leny do fanów

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Apel Leny do fanów

Postprzez James96 » 18 lutego 2014, o 10:37

Oryginał:
http://www.youtube.com/watch?v=7zYvKwFQWvs

Z napisami (angielskimi):
http://www.youtube.com/watch?v=rMb1GThsFMc

Czy tylko ja się czuję jakby mnie coś je**ło? :faint: :tia:

(Proszę o ewentualne przeniesienie do innego tematu, ale podejrzewam, że to bardziej dotyczy t.A.T.u. niż tylko Leny..)
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Apel Leny do fanów

Postprzez ProsteRuchy » 18 lutego 2014, o 11:09

Nie wiem co o tym myśleć. Sądzę że za kulisami dziewczyny się nie dogadywały. Julia jak to Julia chciała grać pierwsze skrzypce w każdym aspekcie dotyczącym tatu, Lena jednak nie jest już tą stojącą w cieniu dziewczyną. Wiem tylko jedno, jeżeli Volkova odważy się na ciągniecie tatu z inną "rudą dziewczyną" zbojkotuję to.
Jestem ciekawy kontrodpowiedzi Julii.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Apel Leny do fanów

Postprzez koko » 18 lutego 2014, o 17:33

Ja pierdzielę, dwie dorosłe baby i nie potrafią dojść do konsensusu. One same do niczego nie dojdą. Julia to wie, Lena może wie, może nie. Przypuszczam, że Julia chciała to bardzo dobitnie Linie wyperswadować, ale wyszło zbyt brutalnie. :ups: Lena odezwa do narodu prawie jakby stan wojenny ogłaszała. :eye: Czekam na odpowiedź Julii. Beka w ch*j. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Apel Leny do fanów

Postprzez szarit » 18 lutego 2014, o 19:00

Człowiek się zdążył ucieszyć że singla nagrały i jest szansa nawet na teledysk,a tu proszę... już się rozpadła...Swoją drogą ciekawe jakie to niby straszne wymagania miała Julia wobec Leny że ta się obraziła?A swoją drogą jak Lenę głód przyciśnie (albo mąż do roboty zagoni)to sama do Julii przyjdzie po prośbie...A swoja drogą nie wiedziałam że Julia ma aż takie znajomości że jest w stanie zablokować solową karierę Leny w Rosji..normalnie :shock: .Ciekawe co teraz zrobi Julia?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Apel Leny do fanów

Postprzez James96 » 18 lutego 2014, o 19:11

szarit napisał(a):Swoją drogą ciekawe jakie to niby straszne wymagania miała Julia wobec Leny że ta się obraziła?


Żeby się ubierała lepiej? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron