Polskie portale plotkarskie o t.A.T.u. ...

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Kamil » 29 marca 2009, o 18:54

k.O.K.o. napisał(a):
Kamil napisał(a):
mysle ,ze na jubileuszowego 10 samobójce tatu powinny wydac singiel


:lol2:
Sam napisał takiego komenta na pudlu i sie cieszy. :eye: Ludzie...


Tak, siedzę na Pudlu i piszę wszystkie komentarze :/ Poza tym moje nigdy się nie dodają chyba, nie wiem co za fanatycy siedzą i czyhają na "pierwszego posta". Przez to na pierwszej stronie są zawsze bezsensowne, a te 'ciekawsze' są gdzieś tam... chociaż sam Pudelek i sens to dwa przeciwstawne pojęcia... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 29 marca 2009, o 18:57

A ja myślę, że Kamil przede wszystkim pisze te newsy... a na temat komentarzy to się nie wypowiem :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ArX » 30 marca 2009, o 08:48

Kochani... Ja sam dałem kilka donosów z których zrobili newsy ^^. O co się aferujecie? W końcu t.A.T.u. jest na ustach wielu ludzi. ^^
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Kamil » 30 marca 2009, o 10:53

Wiesz, trzeba udawać, że ma się t.A.T.u. gdzieś, a na prawdę dałoby się pokroić za zobaczenie wzmianki o nich w mediach... :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez ArX » 30 marca 2009, o 11:54

Poza tym coś mi przyszło na myśl gdy piekłem szarlotkę... Czy to możliwe, aby Julia, która tyle czasu spędza w USA, nie wiedziała kim jest Lady GaGa?? Wątpię w to... Ona coś buja...!
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Maganuna » 30 marca 2009, o 11:58

Jest jeszcze ktoś kto nie wie kim jest Lady Gaga :imdead:
Przecież ją już do zrzygania wszędzie puszczają -,- (nie żeby to źle było, aczkolwiek co za dużo to niezdrowo) ^^'
Fuck logic, fuck logic,
Bravo to instinct
And sweet intuition.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez ArX » 30 marca 2009, o 12:21

Z bólem oznajmiam że ja wiem - o mój marny żywocie - kim jest Ledy ZGaGa... Tylko czemu Julia pali głupa że ona nie wie?? :rolleyes:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Alexander » 30 marca 2009, o 13:56

No bo pewnie napisała jej te piosenki, a Julia robi z siebie idiotkę... bo jest w ciąży, i nie nagra tych kawałków przez najbliższe dwa lata. Czy to nie oczywiste? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Maganuna » 30 marca 2009, o 14:07

Ale ja bym chciał, żeby na serio Gaga jej te piosenki napisała, bo przynajmniej miała by muzę na jakimś poziomie, i może by sukces jednak osiągnęła :>
Ostatnio edytowano 30 marca 2009, o 15:04 przez Maganuna, łącznie edytowano 1 raz
Fuck logic, fuck logic,
Bravo to instinct
And sweet intuition.
Avatar użytkownika
Maganuna
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 27 marca 2009, o 18:07
Lokalizacja: Ghost World

Postprzez Kamil » 30 marca 2009, o 15:43

Jeśli chodzi o informacje, to Polacy są nawet za Rosjanami :eye:


Julia Wołkowa planuje karierę w USA?
Na okładkach rosyjskich brukowców wciąż Julia Wołkowa - jak mówią “życzliwi” - ładniejsza połówka T.A.T.U. Dlaczego? Otóż powszechnie spekuluje się na temat jej zawodowych planów, które pragnie zrealizować w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie jestem jeszcze związana kontraktem w związku z trzecią płytą i filmem. Jednak nagrałam już kilka utworów, które napisała dla mnie
Lady GaGa. Sądzę więc że mój solowy album ukaże się na wiosnę 2010 roku - mówi Wołkowa.

No cóż, jeszcze nie tak dawno zaprzeczała znajomości z Lady Gagą, dziś otwarcie mówi o współpracy. Czy jej jedynym celem jest robienie zamieszania?
Tak czy siak, oczekujemy na płytę i z całą pewnością kontrowersyjny klip promujący krążek.
http://www.przeploty.pl/artykuly/julia- ... w-usa/2505
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 30 marca 2009, o 16:51

Kamil napisał(a):jak mówią “życzliwi” - ładniejsza połówka T.A.T.U.
Niech ludzie zainwestują w okulary.. :rolleyes: Co ona (przypalona, napompowana kolagenem czy innym botoksem, powoli rozsypująca się) ma w sobie takiego, że hipotetycznie urodą przerasta Lenę (naturalnie piękną ah ah)? :eye:
Ostatnio edytowano 10 lipca 2009, o 15:28 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tija » 30 marca 2009, o 18:16

Kamil napisał(a):jak mówią “życzliwi” - ładniejsza połówka T.A.T.U.


Ależ przecież to było skierowane do wiadomo kogo. Cóż widać ktoś pilnie potrzebuje wizyty u okulisty i to raczej dużo osób. :dead:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ~Shaggy. » 30 marca 2009, o 22:12

Sama myśl o duecie Julii z Lady Gagą przyprawia mnie o mdłości... chciałoby się powiedzieć "siebie warte" :rolleyes: Jeśli ta solowka będzie tak ambitna jak teksty zgagi to kaput.. aczkolwiek jej muzyka ujdzie.. cała reszta do rynsztoka łącznie z nią.
Obrazek
"Sztuka sługą 'polityki'. Czemu bracie robisz k*rwe z muzyki?!"
Avatar użytkownika
~Shaggy.
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 21:27

Postprzez Kamil » 31 marca 2009, o 23:01

Victoria Beckham w duecie z Julią! W MAJU!

Plotki o rzekomej pomocy Lady GaGi przy powstawaniu solowego albumu Julii okazują się prawdą. Lady GaGa napisała kilka piosenek na solowy debiut Julii, jednak nie ona zaśpiewa z nią w duecie, chociaż na krążku będzie ich kilka! A pierwszy z nich poznamy już wkrótce - album zwiastował będzie singiel, w którym czarnowłosą Tatuszkę wspomoże... Victoria Beckham! Była Spicetka i żona 'boskiego Davida' zamierza, po dłuższej przerwie i nieudanej próbie zrobienia kariery solowej, wrócić na rynek muzyczny i to w wielkim stylu. Wiadomo już, że wspólny utwór Julii i Victorii nosi tytuł "Lolz! (Woman totes)", a teledysk do niego kręcony będzie m.in. w Los Angeles, Moskwie i Pradze.
Panie nagrały piosenkę w studio w Los Angeles, gdzie podobno nawet zaprzyjaźniły się! Julia powiedziała, że "Victoria to wzór kobiety XXI wieku - matki, żony, kochanki i artystki", na co Mrs. Beckham nie pozostała obojętna i wyznała, że gdyby mogła cofnąć się w czasie, wybrałaby karierę w t.A.T.u. a nie w Spice Girls.

Nie jest jeszcze znana data premiery albumu Julii, jednak najprawdopodbniejszy termin to jesień 2009, a "Lolz! (Woman totes)" ma zostać premierowo wykonany podczas gali MTV Movie Awards 31 maja w Kalifornii. Nie są znane jeszcze szczegóły dotyczące pozostałych duetów, a sama Julia wypowiedziała się na ten temat dość tajemniczo - "Zawsze marzyłam o duecie z Madonną, Michaelem Jacksonem czy Czajkowskim, jednak z natury jestem ambitna i zawsze podnoszę sobie poprzeczkę, dlatego zdecydowałam się na bardziej alternatywnych wykonawców i brzmienia."
Dodajmy, że Julia zamierza na stałe zamieszkać w Los Angeles i Victoria będzie jedną z jej nowych sąsiadek.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez h.O.P.e » 31 marca 2009, o 23:20

Julia sama juz niewie czego chce ! Ale patrząc na to zdięcie na TM w którym Victoria trzyma czasopismo z Julią i Leną coraz bardziej wydaje mi się ze to prawda :bum: Dojdzie do tego że Julia będzie się macała z Victorią na scenie tak jak z Leną a później wyskoczy news na Pudelku typu: " David Beckham został sam! Victoria zostawiła go dla Julii Volkovej! :imdead:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron