Tatu na Viva Comet

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 24 września 2008, o 22:24

Jak ktoś nie widział jeszcze reklamy z vivy o t.A.T.u. na Viva Comety to daję link ;)
>>*<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 25 września 2008, o 09:23

A TUTAJ na YouTube, jeśli komuś nie chce się ściągać - t.A.T.u. jest tam tylko dwie sekundy - o sekundę więcej niż Doda 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 26 września 2008, o 17:00

Przerobiłem trochę mapę komunikacji miejskiej w Warszawie zaznaczając 3 głowne punkty - PKP Warszawa Centralna, PKS Warszawa Zachodnia no i oczywiście Instytut energetyki [czerwone prostokąty] oraz wszystkie przystanki linii 713, która podjeżdża pod Instytut spod cmentarza [niebieskie prostokąty]. Mam nadzieję, że się przyda ;)

Pofyrt radzi - nie zgub się w Warszawie :rose:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 27 września 2008, o 00:43

Ja już wiem, że niestety nie pojadę. 1 albo 2.10 jadę do Krakowa na studia, nie mam sił znowu jeździć parę godzin pociągiem... Ech :bum:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 29 września 2008, o 14:37

Podnieta z każdym dniem wzrasta :coctail: Już pojutrze o 23 będę w drodze do Wawy! Aaaa! Mam nadzieję, że nie tylko ja się tak jaram. ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 29 września 2008, o 14:42

E tam... w ogóle nie czuję, że to "już". Pewnie dlatego, że mam mnóstwo innych zmartwień na głowie. Podniecę się w czwartek, jak zacznę Was ganiać po Warszawie... 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Piret » 29 września 2008, o 17:26

Ja się czuję trochę poddenerwowana. Nie tylko samym faktem, że dziewczyny zobacze ale też tym żebym nie zgubiła się z Eleną_Katiną w Warszawie. xD
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez koko » 29 września 2008, o 20:04

Kamil napisał(a):Podniecę się w czwartek, jak zacznę Was ganiać po Warszawie... 8)

NAS NE DOGONYAT! xD :lol2:


Jeszcze tylko 3 dni... :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 29 września 2008, o 20:10

A propos - mam nadzieję, że zaśpiewają NND. Wtedy pokażemy i damy czadu :D

P.S. Może ktoś z osób, które nie jadą zobowiąże się do nagrania relacji z TV?
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 29 września 2008, o 20:14

Kamil napisał(a): P.S. Może ktoś z osób, które nie jadą zobowiąże się do nagrania relacji z TV?

Ja jade i nagrywam xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 30 września 2008, o 18:27

Melduję, iż część delegacji śląskiej zjawi się w Warszawie tuż przed południem 8)

Proponuję wspólne i pokojowe spotkanie wszystkich o 17:15 pod Pałacem Kultury (żebyście zdążyli Teleexpress jeszcze zobaczyć :D ), moja znajoma mieszka w Warszawie i możemy jechać autobusem bezpośrednio na miejsce imprezy (na wszelki wypadek niech ktoś druknie mapę Pofyrta xD).

Sądzę, że jak przejdziemy się taką grupą i wejdziemy na halę, Doda i Feel pozazdroszczą takich fanów ^^

Siadamy tam gdzie najlepiej (pod sceną?) grupą, później część pójdzie na spotkanie z t.A.T.u. (chociaż jeszcze nie wiem dokładnie kiedy i o której). W tym czasie porozstawiamy fotografów w dogodnych miejscach i rozłożymy się 'fonetycznie', żeby było nas dobrze słychać...).

To na tyle?

A... i sądzę, że po gali możemy iść gdzieś wspólnie. Koleżanka zna dobre i tanie (a często bezpłatne) miejscówki, gdzie można fajnie posiedzieć. Podczas igrzysk też był pokój, więc jeśli ktoś ma jakieś konfliktowe sytuacje z innymi, na ten czas zapomnijcie o nich - z resztą wszyscy ze sobą jednocześnie rozmawiać nie będą, więc mniej śmiali mogą być z mniej śmiałymi. A w grupie ogólnej żaden dres nam nie podskoczy :nunu: I będzie show!

Kiedy wracacie? Wiem, że pomarańczowe, proste i inne ruchy zostają jeszcze na piątek. Ja wracam w sobotę, bo w piątek mam Fabrykę Gwiazd, więc ewentualnie mogę jeszcze kogoś gdzieś odprowadzić i zaprowadzić :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez wolny » 30 września 2008, o 18:36

Po pierwsze to na gali nie będzie miejsc siedzących. Po drugie to z tego co wiem nikt z TatuHQ nie ma zamiaru się z wami spotykać więc chyba wszystko jasne ;)
Ostatnio edytowano 30 września 2008, o 18:36 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez pan tratata » 30 września 2008, o 18:45

Nie ma jak szczerość :lol: ;) , ale i tak HQ będzie miała większą grupę, od TM (chodzi mi oczywiśćie o zarejestrowanych użykowników). Ale chyba nic się nie stanie jak by była możliwość spotkania się integracyjnie i poznania nowych osób na "żywca". Sam osobiście nie wiem z którą grupą bym się udał, bo na obydwu forach lubię przebywać :P, więc byłbym za połączeniem grup.
Coś tak czuję że mimo woli i tak się spotkacie, a gdzie... pod sceną ;) .
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pofyrtaniec » 30 września 2008, o 18:48

Jutro o 23:15 wyjazd do Wawy... :hura:
W szkole już nie będę mógł wysiedzieć na pewno :D
:coctail: :coctail: :coctail: :coctail: :coctail:

A Wy nadal z tym spotkaniem --' Już mówiłem, że każdy się spotka z każdym kim chce i już. Nie dociera? :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 30 września 2008, o 19:25

A ja nie mam zamiaru z Wami rozmawiać, tylko z Julią i Leną. O!

Poza tym nie to nie. Jedzie sporo osób nie związanych ze żadnym z for i na pewno będzie chciało się przywitać z resztą, najwyżej będzie stać jak Królowe Dody, bo np. Koko nic do mnie nie ma i na pewno będziemy chcieli spędzić ze sobą chwilę czasu 8)

P.S. I wszystko i tak powiem Julii i Lenie.

A przed naszą ciężarówkę i tak nie uciekniecie :mrgreen:

Wiadomość to wszystkich innych: jeżeli ktoś chce zostać dzień dłużej w W-wie, zapraszam na PW, spróbuję załatwić zaproszenia na piątkową galę Fabryki gwiazd.

Pofyrt: Każde nowe posty na temat spotkania będą usuwane.

Kamil: Za komuny nie robili takich rzeczy aż tak jawnie ^^
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron