Tatu na Viva Comet

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Tyraf » 30 września 2008, o 20:52

To smutne patrzeć fani jednego zespołu, który jest dla nich bardo ważny kłócą się i dzielą z powodu for i sprzeczek.. Byście się wreszcie jakoś pogodzili! :P

Pofyrt: Off.
Ostatnio edytowano 30 września 2008, o 21:18 przez Tyraf, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez pan tratata » 30 września 2008, o 21:10

Dobra, jak się nie lubią to to już ich sprawam widocznie mają jakiś powód.

Dwa pytania:

Ile osób jedzie na Comety, z tego forum na 100 %?
Czy Wy też będziecie nagrywać występ na kamerkę?
Ostatnio edytowano 30 września 2008, o 21:18 przez pan tratata, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez wolny » 30 września 2008, o 21:19

pan tratata napisał(a):Dwa pytania:

Ile osób jedzie na Comety, z tego forum na 100 %?
Czy Wy też będziecie nagrywać występ na kamerkę?

Z TatuHQ jedzie na 100% ok 6 osób, występu nie będziemy nagrywać, będziemy mieli lustrzankę ;)
Ostatnio edytowano 30 września 2008, o 21:20 przez wolny, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 1 października 2008, o 14:52

Zaraz wielkie przygotowania :D !!
I jedziemy! Łuhuuu :D :coctail: :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lacrima » 1 października 2008, o 23:59

Bu, nie jadę ;(
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Piret » 3 października 2008, o 08:24

I już po ^^ :(
Szkoda, chciało by się tam dłużej posiedzieć.
Dziewczyny były niesamowite. :luv: Wielkie zdziwienie na początku wywołał fakt, że zaśpiewały na żywo. Dały dobry występ, ostatnią piosenką zrobiły niezłą niespodziankę - większość obstawiała "You and I" a tutaj "ATTSS" ^^
Za kulisami były emocje - czekanie to ponoć najlepsza chwila :chupa:
I taka prawda, bo jakoś szybko mi to zleciało ...
Wszyscy wpatrzeni w dziewczyny jak w obrazki :coctail:
Miejmy nadzieję, że jakoś zostaliśmy przez dziewczyny zapamiętani ^^
flaga Koko w większości pewnie się do tego przyczyniła :P
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez ~kurka~ » 3 października 2008, o 14:00

Świetny koncert. Tak bardzo żałuję ,że nie moglam tam być. I to ATTSS :mrgreen: Obie dziewczyny śliczne :love: Dobrze, że Julka nie zgoliła głowy albo coś xD
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 3 października 2008, o 14:42

I już po! Było bosko! Więcej napiszę jak ochłonę ^^ A mam co opisywać :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 3 października 2008, o 15:39

Godzina 8:50. Powinniśmy być już na miejscu - niestety, nadal w autokarze w strasznym korku. Po jakiś 20min osiągnęliśmy cel - Warszawa Zachodnia. Po krótkim czasie poszukiwań odnaleźliśmy koko i shadowa. Na początku rozmowa się nie kleiła no ale... :P Dowiedzieliśmy się o spotkaniu z Odette i Anneke z forum tatu.ru. Poszliśmy więc na miejsce spotkania - Hotel Jan III Sobieski [elewacja posiadała chyba wszystkie kolory tęczy ^^]. Czekaliśmy z 40 minut, ale w końcu się doczekaliśmy. Przywitanie, wręczenie biletów, wyjście na miasto. Zwiedziliśmy Złote Tarasy, zrobiliśmy sobie zdjęcie pod Pałacem Kultury z flagą, którą przygotowała koko [jeszcze niepodpisaną]. Teraz czas na spotkanie z Piret i eleną_katiną. Spotkanie odbyło się pod Złotymi Tarasami przy fontannie. Zrobiliśmy zdjęcia po czym odprowadziliśmy Anneke i Odette do hotelu [podczas gdy Piret i elena_katina poszły na zakupy na Złote Tarasy], po czym udaliśmy się do pizzeri. Po drodze pomyśleliśmy, że przyda się taksówka - patrzymy - stoi. Cena: 1.80 za km. Wolny: Kurdę to drogo będzie... Ile ważycie...? :hahaha: :hahaha: - Ale to kilometry a nie kilogramy... :eye:

Po pizzerii pojechaliśmy na miejsce spotkania z t.A.T.u. gdzie znowu zobaczyliśmy się z Piret i e_k. Znowu trzeba czekać. Po czasie zostaliśmy wpuszczeni do biura prasowego, gdzie wszyscy z napięciem oczekiwali na przyjście Julii i Leny. Poinformowano nas, że jeszcze 10 minut, ponieważ dziewczyny "muszą zrobić sobie jeszcze włosy". Po 10 minutach nadal jednak nic. Zaprowadzono nas za to na próbę występu t.A.T.u. Szliśmy pomiędzy krzesłami dla Vipów. Zatrzymujemy się - patrzę na scenę gdzie akurat występowała Doda. Po chwili orientuję się, że wszyscy robią zdjęcia. Patrzę w górę, a tam... one. Nie da się tego opisać. Pierwsze wrażenie to "WOW". Podczas występu Julia dostrzegła flagę koko z napisem "Polsza lubit t.A.T.u." po czym pomachała jej i krzyknęła "guys You're great". Po zobaczeniu próby znowu udaliśmy się do biura prasowego. Po chwili przez drzwi wchodzą dziewczyny i siadają na kanapie. I tu się praktycznie zaczęło to, czego się nie spodziewałem. Pomimo informacji ze strony Public Relations Vivy, że będzie czas na wręczenie prezentów - ludzie z tatumusic.eu rzucili się na Julię i Lenę. Całkowicie nie wiedziałem co robić. Myślałem, że najpierw po prostu porobimy im wszyscy zdjęcia z miejsc a później wręczymy prezenty. Ale nie. Dla mnie to był po prostu żal. Nie dość, że wprowadzili ludzi całkowicie spoza konkursu który zrealizowali, to jeszcze takie coś. Nie chce wiedzieć jak wypadliśmy przed dziewczynami. W końcu shadow i koko dopchali się do dziewczyn i wręczyli im prezenty od nas, które możecie zobaczyć poniżej. Usłyszeliśmy "czeszcz" i "dziękuja" w wykonaniu Julii i Leny, co było naprawdę zabawne. W międzyczasie [nie pamiętam dokładnie kiedy] usłyszeliśmy jeszcze... hm... wyobraźcie sobie jakiegoś araba modlącego się do swego boga [na głos] i podłóżcie pod jego słowa "We're waiting for You 7[!] years" - wykonanie Rafała z tatushow, co było przez nas wielokrotnie poruszane w długonocnej eskapadzie. Dziewczyny rozdały podpisane plakaty Viva Comet, zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcie [jeżeli niektórzy zachowywali się jak ludzie - i byłoby nas tyle ile POWINNO - to na pewno dane by było nam zrobić każdemu osobno].

Sam koncert wypadł świetnie, co możecie zobaczyć na video z vivy. Dziewczyny spotkały się z wielkim aplauzem ze strony widowni czego się całkowicie nie spodziewałem. Usłyszeliśmy od Julii "We're happy to be there again" oraz jej spektakularne "Guys let's get party tonight" :lol:

Może koko i shadow opiszą jeszcze coś, co pominąłem - i tak wątpię by ktoś to przeczytał. Na stronie już niedługo zdjęcia HQ.

No i prezenty:
Julii
Leny :luv: :luv: :luv: :luv:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pan tratata » 3 października 2008, o 16:48

Może to głupie pytanie, ale mógłby ktoś napisac kto jest kim na forum na tym zdjęciu (bo nie wszystkich kojarzę ;) ).
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pofyrtaniec » 3 października 2008, o 16:54

Proszę Cię bardzo:
Od lewej:
Piret, Elena_Katina, wolny, shadow, koko, [tatu.ru: anneke, odette]. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lacrima » 3 października 2008, o 19:05

Pofyrtaniec, żebyś wiedział, że czytają to, co napisałeś! :D czekam na więcej wiadomości :D tak żałuję, że mnie tam nie było ;(
_____________________________________
I na video, rzecz jasna! :D
Ostatnio edytowano 3 października 2008, o 19:12 przez Lacrima, łącznie edytowano 1 raz
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Pofyrtaniec » 3 października 2008, o 19:20

Viva Comety 2008 na Youtube:

ATTS
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lacrima » 3 października 2008, o 19:32

Ucięło im coś na początku, ale ATTSS wspaniale im wyszło! Bałam się, że będzie gorzej, a tu naprawdę dobrze Julce poszło ;)
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Piret » 3 października 2008, o 20:00

shadow napisał(a): Madzia dzięki za nakręcenie jak Lena pyta się mnie o to czy mówię po rusku i jak się mówi dziękuje. Niby krótka chwila, ale oglądając video czuje się euforię. Dzięki, że nakręciłaś też jak podpisują Monice flagę.

Nie ma sprawy shadow ;) Ja z tego wszystkiego nie wiedziałam co kręcę, ręka sama mi się kierowała xD

Czytając te opisy aż na nowo się to wszystko przeżywa. Ale to i tak nie oddaje całości tego wrażenia..
Wchodząc na halę Instytutu, gdzie odbywała się w międzyczasie próba Dody, wzrokiem szukałam dziewczyn. Myślałam, że się jeszcze przygotowują, gdy nagle po prawej stronie ujrzałam je siedzące na miejscach Vipów. Dziewczyny wywarły na mnie niesamowite wrażenie. Wpatrywałam się w nie jak w obrazek xD Tak, że jakiś ochroniarz zaczął bić mnie plakatami po nogach, zmuszając do pójścia dalej :lol:
Przechodząc koło dziewczyn Julia odwzajemniła moje spojrzenie.. Trochę się tym speszyłam ale i tak to było cudowne :love:
Ja chcę jeszcze raz :coctail:
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron