4 singiel - Snegopady

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

4 singiel - Snegopady

Postprzez Pofyrtaniec » 16 września 2008, o 17:02

tatuhq.pl napisał(a):Połówka t.A.T.u. powiedziała również w rozmowie telefonicznej, że teledysk do 4 singla jest już prawie gotowy i że to będzie coś zupełnie nowego.

Wydaje mi się, że singiel wyjdzie już po premierze albumu. Ciekawi mnie jednak jaką piosenkę wybrały na ostatni już [tak mi się wydaje] singiel z Wesołych Uśmiechów. Mam nadzieję, że wybiorą coś, co naprawdę rozreklamuje ich najnowszy album. Wydaję mi się, że You and I połowicznie możemy uznać za balladę [zwrotki] więc liczę na coś dynamicznego. Mam nadzieję na Snegopady, boję się trochę Marsjańskich oczu :P
Ostatnio edytowano 26 marca 2009, o 18:36 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 16 września 2008, o 19:59

Sądzę, że po HS pojawi się specjalne wydawnictwo "Waste Management", które będzie podsumowaniem kariery t.A.T.u., czyli jak szybko i efektownie zakończyć karierę oraz popaść w zapomnienie :?
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez ProsteRuchy » 21 września 2008, o 16:54

Według mnie czwartym singlem będzie tytułowa piosenka “Vesyolye Ulybki”. Byłby to dobry chwyt promocyjny. Jeżeli utwor ma potencjał, a sam teledysk będzie czymś dobrym to ewidentnie może zwiększyć sprzedaż samego albumu. Może piosenka wraz z klipem wyjaśni tematyke samego albumu i tytuł nie będzie nam się kojarzył z Majką Jerzowską. Mam nadzieje że teledysk będzie zaskakiwał czymś nowym. Widze sobie dziewczyny w uśmiechniętych maskach, a potem w brudnym stylu ktory widzieliśmy na zdjęciach promujących Waste Management.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ~kurka~ » 21 września 2008, o 18:51

W teledysku do "Vesyolye Ulybki”. będą urywki wypraw w kosmos, czyli jak człowiek zdobywa wszechświat xD. Fajnie by było gdyby tak w statku kosmicznym tatuszki śpiewały, to by było coś oryginalnego :D .Dobrze by było gdyby ta piosenka była jakaś żywsza i żeby nie dały jakiejś ballady na kolejny singiel.... :rolleyes:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Kamil » 21 września 2008, o 19:00

~kurka~, skojarzyło mi się z Britney Spears. Chcecie piosenki i teledysku w stylu "Oops!..." 8)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez ProsteRuchy » 21 września 2008, o 20:22

Nie obraziłbym się gdyby czwartym singlem były utwory takie jak Snegopady lub Vremya Luny. Obie piosenki są magiczne. Ciekawe jaka jest reszta albumu. Właściwie nie znamy tylko dwoch rosyjskich pozycji takich jak "Marsjańskie oczy" i "Wesołe Usmiechy". Mam nadzieje że to co Lena powiedziała o Ne Zhaley iż kawałek ten nie będzie singlem jest nadal aktualne.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez wolny » 21 września 2008, o 20:36

Vremya Luny nie nadawałoby się na singla, ta piosenka w ogóle nie spodoba się szerszej publiczności, bo nie jest ani trochę komercyjna więc to byłaby klapa jako singiel ;)
Ostatnio edytowano 21 września 2008, o 20:36 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Kamil » 21 września 2008, o 20:46

A ja sądzę, że "Vremya luny" po Y&I ma największe szanse stać się przebojem, zwłaszcza w wersji, którą słyszeliśmy w trailerze do filmu. I ukazuje t.A.T.u. z piosenką, w której się coś dzieje, bo wszyscy kojarzą je z popowymi półballadami.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez ProsteRuchy » 21 września 2008, o 20:52

Muszę się zgodzić z Kamilem. W piosence coś się dzieje, ma powera i nie jest popową sieczką. Koncertowa wersja z B1 jest rewelacyjna. Mam nadzieje że albumowa wersja nie będzie gorsza (co w przypadku tatu jest ewidentne).

Pofyrt: sam nie wiem co chciałem tu napisać :lol:
xDxDxDxDxDxDxDxDxD
Pofyrt: dokładnie :lol:
Ostatnio edytowano 21 września 2008, o 21:06 przez ProsteRuchy, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez wolny » 21 września 2008, o 20:57

Nie mówię, że nic się nie dzieje, tylko że ta piosenka nie jest właśnie 'typową popową sieczką' a właśnie takie piosenki stają się głównie przebojami i z reguły tylko takie się pamięta i właśnie dlatego utwór ten ma małe szanse by być popularnym ;)
Ostatnio edytowano 21 września 2008, o 20:58 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Kamil » 21 września 2008, o 21:39

Zobaczymy, piosenkę Y&I udowodniły, że potrafią zepsuć każdy materiał, więc poczekajmy na oficjalną wersję studyjną. A piosenka miałaby największe szanse na rynku amerykańskim, tam pop-rockowe kawałki są w takich klimacie, a to bardzo pomogłoby umierającej karierze t.A.T.u.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez wolny » 22 września 2008, o 22:15

Przeszkadza mi w tym, że to głównie komercyjne piosenki stają się hitami, a inne niszowe raczej mają małe szanse na to. Piosenki 'wyróżniające' się z tych komercyjnych raczej nie są pamiętane długo.
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 26 września 2008, o 08:30

Przed chwilą na forum tatu.ru pojawiła się informacja dotycząca 4 singla z albumu Veselye Ulybki. Nie ma podanego jednak źródła, więc prosimy o podejście do newsa z dystansem.
Dzisiaj miało miejsce nagrywanie teledysku do najnowszego singla t.A.T.u., pt. SNEGOPADY. Dziewczyny wiele razy zmieniają w klipie image, zmieniając się ze światowych gwiazd w bomzey [?], jednak historia ich przyjaźni jest tak silna, że nic nie jest w stanie stanąć im na drodze. W czasie teledysku Julia budzi się spocona i wybiera numer do koleżanki, mówiąc jej o tym, jak straszny miała sen.

Julia: Byłyśmy zmuszone przenieść premierę albumu. Teraz zostanie wypuszczony i wszystko będzie ok.
Lena: W promocji będzie miało miejsce wiele niespodzianek. Będzie to rodzaj podziękowania naszym fanom za bycie tak cierpliwymi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ProsteRuchy » 26 września 2008, o 09:07

Oby to była prawda. Snegopady są rewelacyjną piosenką, a co najważniejsze nie kojarzą się z innymi piosenkami tatu lub dokonaniami innych artystow. Podkład jest fantastyczny, sama elektronika co dzisiaj w piosenkach jest doceniane. Z dobrym teledyskiem utwor ten ma szanse być hitem i będzie nim na pewno u nas w Polsce. Ja chce Snegopady!!!! :P
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Piret » 26 września 2008, o 15:06

Hmm.. Jak to prawda, to zapowiada się ciekawie. Coś tak sądziłam, że postawią na "Snegopady". Piosenka jest fajna, słychać w niej powrót do korzeni.
Teledysk też zapowiada się nieźle, lubię jak klipy pokazują jakąś historię zawartą w piosence. Jak popracują nad nim, niejako rozbudują, piosenka stanie się jeszcze lepsza. ^^
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron