4 singiel - Snegopady

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 21 kwietnia 2009, o 12:08

ProsteRuchy napisał(a):Na interia.pl pojawila sie informacja o ostatnim teledysku t.A.T.u.
Iinteria Snegopady

interia napisał(a):Nawiązujący do pierwszego wielkiego przeboju "Nas nie dogoniat" klip obfituje w efekty specjalne, widowiskowe sceny z udziałem wokalistek, a całość wieńczy zaskakujące zakończenie.
Czy oni w ogóle widzieli ten teledysk? :lol2: Przecież ich tam praktycznie nie widać i nie wiadomo czy to są one czy... no nie wiem... Monika i Kulfon. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 22 kwietnia 2009, o 18:00

powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Pofyrtaniec » 22 kwietnia 2009, o 18:07


No to zaczyna się robić głośno :) Mam nadzieję, że informacja o teledysku pojawi się na głównej stronie onetu a nie jedynie po wejściu w tak "głębokie" działy jak muzyka/pop. Niewielu ludzi na pewno aż tak zapuszcza się w onet. Teraz to tylko czekać na Vive i MTV :D

Aha :D Dobrze by było gdyby każdy z Was oddał max punktów [gwiazdek] na klip. Nawet jeżeli nie uważa go za arcydzieło. ;)
>>*<<
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez powazny » 22 kwietnia 2009, o 19:02

No i obejrzał od czasu do czasu, może uda się, żeby wskoczył choć na chwilę do Top 10 Onet.pl :D (BP był #1; 220 nie było, ale tego akurat nie dostali...)
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez February » 28 kwietnia 2009, o 14:43

Na Onet.pl Snegopady #10 w Top 10 Teledyski :) Dzięki temu więcej ludzi zacznie oglądać klip i wejdzie wyżej.
Ostatnio edytowano 28 kwietnia 2009, o 14:58 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Pofyrtaniec » 28 kwietnia 2009, o 14:59

February napisał(a):Na Onet.pl Snegopady #10 w Top 10 Teledyski :) Dzięki temu więcej ludzi zacznie oglądać klip i wejdzie wyżej.

Świetna wiadomość! Głosuję jak najczęściej mogę. Dam link po raz kolejny na oficjalnym forum to klip powinien podskoczyć wyżej. Oby jak najwyżej :D

Właśnie zauważyłem, że teledysk widnieje na głównej stronie:
http://teledyski.onet.pl/

jupi :D
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez powazny » 1 maja 2009, o 13:26

No i już teledysku nie ma w TOP10 ;d Coś przeszedł bez echa... btw, ranking tworzony jest na podstawie liczby oglądnięć nie punktów/gwiazdek.

Mogliby wysłać do Onetu "Ludi inwalidy", zdecydowanie lepsze. I do VIVY też w sumie. :mrgreen:

W ogóle "Snegopady" są mało medialne, dopiero 100.000 odwiedzin na YouTube, na świecie klip puszczają chyba ze 3 stacje telewizyjne, VIVA jak zwykle w tyle, w ogóle MTV Networks Polska otrzyma ten klip? "220" też pojawiło się u nas zdecydowanie później niż w innych kanałach np. MAD TV Bułgaria czy MTV Ukraine...

Osobiście się tego spodziewałem, bo dla mnie to jest beznadziejna piosenka, którą mógłby uratować wystrzałowy klip, a jest on tylko w miarę dobry.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Pofyrtaniec » 1 maja 2009, o 16:26

Takie nowe logo na promodj. :P

http://www.tatu.pdj.ru/
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ProsteRuchy » 8 maja 2009, o 20:24

May, 11 "Snegopadi" will appear in the airplay of countries covered by MTV Baltic

Do we have people from there? Cool Could you help find places on MTV sites where the video can be requested?

Thank you!

tatu.ru (zhenya)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 8 maja 2009, o 20:44

Od razu mówię, że nie należymy do Baltic MTV.
Kontaktowałem się dzisiaj z MTV i niestety, ale nie otrzymali jeszcze nawet video.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez powazny » 10 maja 2009, o 12:50

Co za żenada.

Przyjechały w zeszłym roku do Polski, były na VIVA Comet, dostały nagrodę, udzielały wywiadów do różnych mediów... i nie potrafią wysłać ostatniego teledysku do MTV.

(Powodzenia, Lena, z takim menedżmentem. ;) )
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Kamil » 16 maja 2009, o 18:35

Polski oddział MTV rozpoczął promocję ostatniego teledysku t.A.T.u.

Właśnie rozpoczęła się szeroka promocja klipu w polskim internecie, m.in. przy pomocy wyszukiwarki Google i komunikatora Gadu-Gadu.
W dniu dzisiejszym link reklamowy ("Onanista ratuje świat") w najpopularniejszym polskim komunikatorze (w najnowszej wersji pasek na dole, nad Stanem konta) prowadzi do strony Moja Generacja, gdzie pod newsem o nowym serialu "The Adventures of Wankboy" znajduje się zachęta do zobaczenia nowego teledysku t.A.T.u. - zobacz: Onanista ratuje świat!

Teledysk znajduje się na współtworzonym przez MTV portalu Switch2One i osygnawowany jest logiem stacji VIVA.
Po wejściu na stronę główną portalu widzimy listę teledysków TOP TYGODNIA, gdzie "Snegopady" znajdują się zaraz za Lady GaGą, Eminemem i Justinem Timberlake'em.

Na chwilę obecną klip obejrzało prawie 7 tysięcy internautów.

W prowadzonej przez S2O.tv internetowej kampanii reklamowej postawiono m.in. na "Snegopady", które mają przynieść portalowi nowych użytkowników, dlatego np. w boksach z reklamami Google znaleźć możecie odnośniki do teledysku na platformie S20.tv
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 30 maja 2009, o 15:33

Nie żebym marudziła czy coś, ale....
Czy Snegopady kiedykolwiek pojawią się na Vivie i MTV? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patela » 30 maja 2009, o 17:13

byłam dzisiaj na s2o i snegopady były na pierwszym miejscu ;o ;D
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez powazny » 26 czerwca 2009, o 16:16

k.O.K.o. napisał(a):Nie żebym marudziła czy coś, ale....
Czy Snegopady kiedykolwiek pojawią się na Vivie i MTV? :eye:


No właśnie chyba nie... są na tym swtich2one, nawet na stronie VIVY są w liście przebojów s2o, ale... nie można głosować np. w Net Charts i MTV Polska. Lol.

------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj na VIVA Polska widziałem "All About Us", a co ze "Sniegopadami"?! :coctail:

Wydaje mi się, że chyba ich W OGÓLE nie zobaczymy, ktoś wie dlaczego ich nie chcą puścić? VIVA ma ten teledysk, bo jest on na s2o, ale wracam po dwóch tygodniach i nadal nie ma go na żadnej liście [Net Charts, MTV] nawet w propozycjach. oO

/sorry, że drugi post z rzędu, ale tamten jest z MAJA...

Alex: Spoko, tak to jeszcze może być. Jak ktoś napisze po Tobie, to się scali dopiero. Aż tacy źli to nie jesteśmy :PP

Alex: voila!
Ostatnio edytowano 28 czerwca 2009, o 13:37 przez powazny, łącznie edytowano 2 razy
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron