4 singiel - Snegopady

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez SnegoSmiles » 28 czerwca 2009, o 13:00

Oświećcie mnie, skoro t.A.T.u. się skończyło to dlaczego ja słyszę eng ver SnowFalls w zwiastunie do Y&I? Jeżeli odp była wcześniej to "sorry", ale mi się nie chce przeglądać "całeeego" tematu :mrgreen: !

Alex: interpunkcja.
Ostatnio edytowano 28 czerwca 2009, o 13:40 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Patelaa » 28 czerwca 2009, o 13:08

Też słyszałam All About Us na Vivie xD w piątek chyba to było .. jakoś po 10 xDD
A jeśli chodzi o Snegopady .. to nie wiem czy będzie emitowany teledysk ... już tyle czasu od premiery mineło a tu nic ..
Patelaa
 

Postprzez Alexander » 28 czerwca 2009, o 13:44

SnegoSmiles napisał(a):Oświećcie mnie, skoro t.A.T.u. się skończyło to dlaczego ja słyszę eng ver SnowFalls w zwiastunie do Y&I? Jeżeli odp była wcześniej to "sorry", ale mi się nie chce przeglądać "całeeego" tematu :mrgreen: !

To najpierw taka drobna sprawa odnośnie regulaminu, bo dopisków w swoich postach chyba nie zauważasz. Interpunkcja. I N T E R P U N K C J A ! Po przecinku robimy spację i nie chce być inaczej. Jeszcze raz bedę musiał to poprawiać to posypią się ostrzeżenia.

I odpowiedź już była, ale specjalnie dla Ciebie wyjaśnię ;]

Angelska wersja Snegopadów istnieje od dłuższego czasu. Została nagrana prawdopodobnie równocześnie razem z rosyjską. Piosenki z angielskiego albumu miały być zarazem soundtrackiem do filmu, dlatego też utwory które były już gotowe, zostały wykorzystane w tym zwiastunie.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

k.O.K.o. napisał(a):Nie żebym marudziła czy coś, ale....
Czy Snegopady kiedykolwiek pojawią się na Vivie i MTV? :eye:


Patrz na wiki: "Poza Rosją klip jest wyświetlany: w Polsce (VIVA, MTV, VH1, s2o.tv, Onet)"

Khem... Kto takie głupoty wypisuje? Czy to może ja coś przeoczyłem -.-"

I wiem, nie piszemy posta pod postem, no ale... tamten był wieki temu. Połączę jak ktoś odpisze i po problemie. Nie bierzcie ze mnie złego przykładu :eye:

Done.
Ostatnio edytowano 14 lipca 2009, o 13:15 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 14 lipca 2009, o 13:07

Może puszczą w wersji angielskiej?! Jedyne co wiemy to, ze MTV i VIVA mają ten teledysk, jak i cała ta firma, bo jest on na s2o.tv - czemu go nie dodają do list (może puszczają koło 2giej w nocy?! :D), nie wiemy - z MTV Networks nikt nie odpisuje, szkoda.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez SnegoSmiles » 25 lipca 2009, o 17:21

Witam! Apeluję z prośbą do fanów, o głosowanie na stronie Popcorn.pl. Po lewej stronie (lista przebojów) zaznaczcie Twoja Propozycja i wpiszcie:
Snegopady (tytuł utworu)
TATU (wykonawca)
Sam głosowałem już kilka razy i nadal głosuję! Chciał głosowac na teledysk w s2o.tv, ale gdzie można głosowac? :blush:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Pofyrtaniec » 30 lipca 2009, o 06:24

Dopiero po tym making of Snegopady coś zauważyłem ^^ Jak Julia rzuca tym swoim kapelutem widać dokładnie, że nie trafia w stojący obok stolik, a ujęcie później kapelut spada właśnie na niego :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tentacle » 30 lipca 2009, o 11:24

PoFyRtAnIeC napisał(a):Dopiero po tym making of Snegopady coś zauważyłem ^^ Jak Julia rzuca tym swoim kapelutem widać dokładnie, że nie trafia w stojący obok stolik, a ujęcie później kapelut spada właśnie na niego :eye:

Dokładnie. Tym bardziej, że w teledysku stolik stoi za nią, a ona rzuca w bok :eye:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez koko » 30 lipca 2009, o 12:18

Bo wy się nie znacie - to jest kapelusz bumerang. :eye: Gdyby nie było tego making of to pewnie nie zwróciłabym na to uwagi, jak większość. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 30 lipca 2009, o 13:05

Czyżby inspirację do aktualnego video Snegopadów zaczerpnięto z tego
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ~kurka~ » 30 lipca 2009, o 14:47

A dla ciekawskich, scenki z filmu Torque. Ma się ten łeb pełen filmów. :coctail:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 30 lipca 2009, o 17:39

Making of Snegopady z napisami

Umarłem :lol2: Dopiero teraz wyłapałem "Sekundo bljeć szapku adziewiajut" xD :lol2:
I w ogóle fajnie, że miały być jakieś sceny z obiema dziewczynami ;| Fajnie, że zobaczyliśmy je zarówno w teledysku jak i w making of ;|
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 30 lipca 2009, o 18:11

PoFyRtAnIeC napisał(a):I w ogóle fajnie, że miały być jakieś sceny z obiema dziewczynami ;| Fajnie, że zobaczyliśmy je zarówno w teledysku jak i w making of ;|
No a morderczy pościg na motorach? Przecież tam akurat są razem... :eye:

Mniejsza o fakt, że w wersji sims...
:eye:

W ogóle to po co malowali temu kolesiowi tatuaż na ramieniu? Z czego wiem to nie było tego widać w klipie. :eye:
I po co ten Lenin? :eye:

Tyle scen niewykorzystanych...... :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez h.O.P.e » 7 sierpnia 2009, o 11:08

Wiem :hura: Bo to było tak: Wszystkie sceny był zaplanowane miały jeździć razem na motorach na żywo tylko sie pokłuciły i musieli zrobic komputerowo bo nie chciały ze sobą współpracować :thenx:

Albo zrobiły nas w balona i wyjdą nowe Snegopady :eye:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez robbie » 11 sierpnia 2009, o 12:27

Jakby co można już kupić nowy singiel "Snowfalls" na iTunes/amazon :)
Avatar użytkownika
robbie
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 00:36

Postprzez Waste_Manager » 8 listopada 2009, o 01:19

Nie wiem czy to juz bylo, bo zadko tu pisze ale znalazlem remix angielskiej wersji snowfalls - wydaje mi sie ze nie slyszelismy jeszcze drugiej zwrotki, a tu jest... I Rmx tez fajny...
Kod: Zaznacz cały
http://flydream.pdj.ru/videos/1041699/t_A_T_u_SnowFalls_Fly_Dream_Megadrive_Remix.html
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron