Mniej znaczące newsy

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 19 lipca 2011, o 15:51

Prośba zostanie rozpatrzona. :ups: Jeżeli za rok któraś z tatuszek się tam nie pojawi to zapewniam, iż nie wspomnę o festiwalu ani słowem. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yasoshlasuma16 » 19 lipca 2011, o 17:27

Kurde, one mogły by sie chociaż raz pojawić w przeciągu ostatnich 3 edycji by zaśpiewać jakieś 220, Snegopady, cokolwiek... Would it be such a big deal?
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ArX » 27 lipca 2011, o 15:34

O t.A.T.u. w Rankingu lesbijskich teledysków. Miejsce czwarte ( :( ) - All The Thing She Said
LES POP – Ranking lesbijskich teledysków XXI wieku ;)
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez wilq » 24 sierpnia 2011, o 22:10

ArX napisał(a):O t.A.T.u. w Rankingu lesbijskich teledysków. Miejsce czwarte ( :( ) - All The Thing She Said
LES POP – Ranking lesbijskich teledysków XXI wieku ;)


Suche podsumowania wszystkich piosenek. I w dodatku spokojnie znalazłoby się o wiele więcej lepszych przykładów takich les klipów. No, ale cóż, widać ten kto te klipy wybierał był raczej nastawiony passe. Wracając do t.A.T.u. nieźle je podsumowali. Dali wybitnie do zrozumienia, że to była jedna wielka chała z "miłością" dziewczyn. Jak było wiedzą tylko same zainteresowane, zresztą temat już dawno został oklepany, ale teraz mało kto pozytywnie wypowiada się na temat t.A.T.u. Szkoda.
wilq
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 9 lutego 2011, o 12:35
Lokalizacja: Krk

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 4 grudnia 2011, o 17:22

1500sto900 - w tym roku w sylwestrowej liście VIVY możemy głosować tylko na All About Us.
:szczerbaty:

(Trzeba zaznaczyć, a później po prawej na dole jeszcze potwierdzić, można oddać max 10 głosów na różne piosenki).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Kobylok » 12 grudnia 2011, o 18:48

http://www.viva-tv.pl/mini/1500sto900/ Chcecie żeby tatuszki były na vivie w sylwestra ? Głosujcie ! ;]
Kobylok
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 grudnia 2011, o 18:46

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Kobylok » 23 grudnia 2011, o 12:14

Wesołych Świąt
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kobylok
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 grudnia 2011, o 18:46

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 30 grudnia 2011, o 14:21

Fan Bartosz na naszym facebookowym profilu dał cynk o... t.A.T.u. w Pytaniu na Śniadanie. :eye: Temat? Razem czy osobno. :lol2: >> klik! << Matko boska, Polacy jak zwykle na czele z newsami ze świata. Nie mogę. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 14 kwietnia 2012, o 18:15

Już dawno nie mieliśmy okazji uświadczyć Tatuszek na głównej Onetu, a tu proszę: >> zing! <<; link do galerii

Najlepsze i tak są komentarze:

Kolejna socjotechniczna wstawka na zamówienie ruskich agentów !!!!!!!

:hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 23 kwietnia 2012, o 18:27

t.A.T.u. na last.fm przekroczyło 20.000.000 odsłuchań.
:)

Lena solo ma ponad 200.000, a Julia powoli dobija do 100.000.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 10 maja 2012, o 14:15

Oficjalny profil T.A.T.U. (sic!) na fejsie

Menedżment Leny przejął 249.000 fanów i administruje stroną Tatu na fejsie, która jest teraz oficjalną. Zawsze mi tego brakowało, ale nie polubię tej strony, gdyż:
* wygląda to na "likes-maker" dla profilu solo Leny, ponoć ktoś od Julii miał mieć tam dostęp, ale nie ma, nawet w kontakcie t.A.T.u. jest wpisany mail do dzisiejszego menadżera Leny, który z zespołem nie miał nic wcześniej wspólnego;
* Lena wrzuciła post, w którym jasno zasugerowała, że teraz ona z zespołem t.A.T.u. nagrywa nowy album, więc jest kontynuatorką działaności grupy, o tym, że Volkova cokolwiek nagrała - ani słowa;
* nie wiem czy ktoś słyszał o plotce, że na Olimpiadę w Rosji w 2014 ma być zejście się t.A.T.u., ale po kolejne newsy z tej serii - koniecznie wejdźcie na NASZ NOWY PROFIL i go POLUBCIE -> i link do Leny
* w lajkach poza oczywiście fanklubami Leny z Chile i okolic, samą Leną oraz Clarkiem Owenem (następny silnie związany z t.A.T.u. wojownik) na szczęście znalazło się miejsce dla Julii...
* nazwa profilu "T.A.T.U." zamiast "t.A.T.u." mnie irytuje.

Więc dziękuję.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 10 maja 2012, o 18:14

Rzeczywiście trochę dziwne się to zaczyna robić. Co w lajkach robią niektóre rzeczy to nie mam pojęcia... Załoga Julii też powinna mieć wpływ na to co pojawia się na profilu i mam nadzieję, że tak się stanie. Wiadomości tylko o Lenie będą przegięciem pały. Poczekamy, zobaczymy.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 15 maja 2012, o 08:59

Na facebookowym profilu AML pojawiły się kwestionariusze, które dziewczyny wypełniły w 2001 roku. :coctail:

Julia
Nazwisko: Volkova

Imię: Julia

Drugie imię: Olegovna

Data urodzenia: 20.02.1985

Znak zodiaku: Ryby

Wzrost: Jestem mała

Życie byłoby dla mnie bezsensowne gdybym… nie poznała Leny

Zdałam sobie sprawę, że jestem sławna gdy… zwariowałam (Ya Soshla S Uma)

Moje ulubione słowo: (зашибись) – zajebiste

Najlepiej wyglądam gdy… robię to co chcę

Mój najgłupszy wydatek: nie ma

Mój największy "doping": miłość

Moi muzyczni i życiowi idole: jestem swoją własną idolką

Mój stosunek do miłości osób tej samej płci: głupie pytanie

Najbardziej niesamowite miejsce, w którym pocałowałam chłopaka albo dziewczynę: na dachu

Mam wielką słabość do… przyjaciół

Moje wada: jestem szalona

Jak wyobrażam sobie nieskończoność? bez końca


Lena
Nazwisko: Katina

Imię: Lena

Drugie imię: Sergeevna

Data urodzenia: 04.10.1984

Znak zodiaku: Waga

Wzrost: Jestem trochę wyższa

Życie byłoby dla mnie bezsensowne gdybym… nie żyła

Zdałam sobie sprawę, że jestem sławna gdy… zwariowałam (Ya Soshla S Uma)

Moje ulubione słowo: (прикольненько) – fajne

Najlepiej wyglądam gdy… jestem sama z Julią

Mój najgłupszy wydatek: prezerwatywy

Mój największy "doping": scena i publiczność

Moi muzyczni i życiowi idole: nie stwarzam sobie idoli

Mój stosunek do miłości osób tej samej płci: bezpośredni (?)

Najbardziej niesamowite miejsce, w którym pocałowałam chłopaka albo dziewczynę: na karuzeli w klipie

Mam wielką słabość do… pluszaków

Moje wada: żadnych!

Jak wyobrażam sobie nieskończoność? --------------------------------->


Awwwww. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 15 maja 2012, o 21:12

Na tym forum sprawa fejsa Tatu nie wzbudziła zbyt wielu emocji, tak jak na forach Leny i Julii (szczególnie tej drugiej). Myślę, że dzisiaj już wiadomo, że to jest raczej profil Lena Katina 2, po to by zbierać jej lajki - odnośniki do jej solowego profilu na fejsie pojawiły się już z milion razy, są wciskane przy każdej możliwej okazji, linkowani są jej znajomi, jej CHŁOPAK, jej makijażystka, wszędzie linki do iTunes'a Leny...

W każdym razie pod kolejnym postem z serii napisałem "maybe some links to Julia's profile or songs? not only LENA, Lena's music, Lena's singles, Lena's iTunes, Lena's friends, Lena's featurings, Lena's fanclubs, Lena's designer... blah.". Później pojawiła się informacja, że Lena będzie koncertowała z Madonną podczas jej światowego show, ale by znaleźć więcej szczegółów - musisz koniecznie wejść już na stronę Leny, gdzie nie ma ani zaprzeczenia tej informacji, ani jej potwierdzenia na dobrą sprawę. Tymczasem ludzie z forum Katiny twierdzą, że to jest plotka i Madonna nie chce Leny (a chodzi ew. o koncert w Moskwie)... Tak działa właśnie profil "T.A.T.U." na facebooku, który opiera się na niedopowiedzeniach i wprowadzaniu ludzi w błąd. Mało ma to wspólnego z oficjalnym źródłem o poczynaniach Tatu, no ale przecież zespołu już nie ma. Tylko po co takie posty? (Chyba, że Lena faktycznie zagra ten support przed MDNĄ, spoko, no ale znowu jest niesmak...)

Dodatkowo i pod tym postem pojawiły się głosy, aby napisać w końcu coś o Julii to ktoś z "T.A.T.U." odpisał, że przecież się pojawiają i wrzucili zdjęcie z Mińska. Moim zdaniem całkiem złośliwie wybrano to zdjęcie, na którym widać, że to był mały koncert (tak jakby Lena grała tylko dla milionów), tym bardziej, że w fotorelacji z tej imprezy jest kilka naprawdę niezłych ujęć Julii, która tam wyglądała bardzo dobrze, ale pewnie jeżeli będą chcieli pokazać ją z bliska to walną link do jednej z tych samojebek sprzed roku, a jak.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 15 maja 2012, o 21:37

Co do doboru zdjęcia to się oczywiście zgadzam - wybrane chamsko żeby ośmieszyć Julię. Niektórym w to graj i wyśmiewają ilość zgromadzonych, ale pragnę przypomnieć że zupełnie darmowy koncert Leny w ramach FanKix nie przyciągnął tłumów. Żal mi Leny, autentycznie. Za profil odpowiada Tristram i prowadzi go od dupy strony. Widzieliście sposób w jaki wkleja większość linków? Żadnego opisu, nic, a jak już coś pisze to esej o Lenie. Cover photo to jakiś jakościowy żart. Ogólnie profil wygląda jakby prowadził go niedorozwinięty fan, a nie manager Leny. Gość na początku sprawiał wrażenie takiego.. no okej, ale standardowo za szybko zaczęliśmy się cieszyć. Profil ma na celu promowanie Leny, ale paradoksalnie tylko zraża do niej coraz więcej ludzi. Rozmawiając z fanami zza granicy na fejsie mogę powiedzieć, że wszyscy są tego samego zdania - COŚ musi się zmienić, bo tak być nie może.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron