Mniej znaczące newsy

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Tentacle » 14 grudnia 2008, o 15:25

http://www.paparazzi.ru/blogs/posts/94862.html

Julia zgniata innych, nic dziwnego :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez koko » 21 grudnia 2008, o 00:59

Wywiad w radio Echo Moskwy
tatuhq.pl napisał(a):t.A.T.u. były gośćmi programu "Telehranitel" (Teleochroniarz) w radio Echo Moskwy. Oprócz nich był jeszcze prezes stacji MTV RUSSIA - Alexey Efimov. Poniżej możecie przeczytać tłumaczenie najważniejszych części wywiadu. Tłumaczenia dokonali Pofyrt i k.O.K.o. - Nie kopiować.

Prowadząca Elena Afanasieva: Dobry wieczór, TV Guard jest na antenie – program o esencji telewizji, o ludziach, którzy decydują i zachowują tę esencję. Elena Afanasieva jest w studiu. Jak zwykle będziemy rozmawiać o ludziach, programach, anty-wydarzeniach, które oddziaływują na to jaka jest nasza telewizja dzisiaj oraz jaka będzie jutro. Czuję, że dzisiaj nie usłyszymy typowej dla programu o telewizji dyskusji. Cóż, po pierwsze, są tutaj dwie dziewczyny, które na pewno znacie. To zespół t.A.T.u. – Julia Volkova i Lena Katina. Witajcie dziewczyny!
Julia: Cześć!
Lena: Cześć!
Prowadząca: Oraz dyrektor generalny MTV Russia Alexey Efimov. Witaj Alexey!
A.Efimov: Dobry wieczór Moskwo.
Prowadząca: I jeszcze jedno wspaniałe stworzenie – Yorkshire terrier, który spowodował tutaj takie wesołe ożywienie. Jest Julii, prawda? Jak się wabi?
Julia: Boosya.
Prowadząca: A zatem dzisiaj w studiu gościmy również Boosye.
Julia: Pomoże nam odpowiadać na pytania.
Prowadząca: Tak. Więc jeżeli usłyszycie jakieś dodatkowe dźwięki bądź ożywienie – to znaczy, że Boosya zaczęła odpowiadać. W dalszym ciągu spróbujemy porozmawiać o telewizji w tym kontekście. Szczególnie o kanale MTV. Temat jaki na dzisiaj wybrałam to „Jakie wartości promuje MTV?” Jedno z wydarzeń, które miały miejsce w tym tygodniu – tradycyjna ceremonia Russian Music Awards. Także będzie to konwersacja ogólnie o kanale, o tym jak się zmienia, co się w nim dzieje. Naszym gościem jest dzisiaj dyrektor generalny MTV, który pracuje tam mniej niż rok. Prawda, Alexey?
A.Efimov: Mniej niż pół roku.
Prowadząca: Mniej niż pół roku. Naszymi gośćmi są także dziewczyny, które prawdopodobnie zaczęły oglądać MTV jako telewidzowie. Czy nie?
Julia: Sądzę, że nie ma na świecie ludzi, którzy nie wiedzą czym jest MTV. (…)
Prowadząca: Dziewczyny, dla was jako widzów, jak MTV pojawiło się w waszym dzieciństwie, latach młodzieńczych?
Julia: Wiesz, mam takie wspomnienie związane z MTV… Kiedy przygotowywałam się do szkoły, był taki program „Dzień Dobry” z prezenterami Shelest i Komolov. Może był to wcześniej nagrany program - nie mam pojęcia. To był taki fajny program. Pamiętam także kreskówkę „Beavis i Butthead”…
Prowadząca: Okropna kreskówka!
Julia: Cóż, oglądałam to rano kiedy przygotowywałam się do szkoły.
A.Efimov: Czemu okropna? Fajna kreskówka. Zabawna, ale nie okropna.
Prowadząca: Dyskutujemy o tym teraz…
Julia: Więc mam takie wspomnienia, tak sądzę…
Lena: I muzyka. Było dużo muzyki na kanale…
Prowadząca: Jakiej muzyki? Mam na myśli MTV Russia, rosyjskie MTV – nie amerykańska wersja – jaka muzyka pozostała z waszego dzieciństwa oraz młodzieńczych lat?
Julia: Zemfira, jak sądzę, w latach szkolnych, kiedy się uczyłyśmy, była nadawana cały czas. Kogo jeszcze wtedy mieliśmy?
Lena: Wielu zagranicznych artystów. Michael Jackson…
Prowadząca: Alexey, a jak to było z tobą? Jakie było twoje odczucie wobec MTV jako widza i słuchacza?
A.Efimov: Widziałem ją jako zupełnie radykalną telewizję, wiesz, taką która nie jest jak cała reszta, która idzie przeciw wszystkiemu co zwykliśmy oglądać. Jednakże jest tam wiele rzeczy, które przyszły z zachodu, z zachodniej sceny i to było bardzo ważne dla mnie, ponieważ była w tym rzecz, która dawała taką witalną energię do egzystencji.
Prowadząca: Właściwie to przed programem, kiedy siedzieliśmy w biurze edytorskim, zderzyły się dwa punkty widzenia. Dziewczyn jako czołowych reprezentantek show-businessu, jako sławnego zespołu i punkt widzenia Alexey’a jako osoby związanej z telewizją.
Lena: Nie było dwóch punktów widzenia. Właściwie był tylko jeden. Mam na myśli, główna idea była taka sama – jest wiele problemów, wiele wad, nad którymi trzeba popracować, które trzeba zreorganizować, które trzeba pojąć.

***

Prowadząca: Więc jak dobre jest teraz MTV. Jak ty, będąc dyrektorem generalnym, oceniasz ten kanał?
A.Efimov: Kiedy przyszedłem, odkryłem, że nie było już więcej żadnej telewizji na tym kanale od dłuższego czasu. Było wszystko oprócz zrozumienia, że ludzie którzy pracują dla MTV kreują telewizję. I to było bardzo smutne, bo przywykłem do telewizji, która powinna być bardzo energiczna, powinna być fascynująca, MTV takie nie jest. Przez ostatnie pół roku pracowałem nad rozwiązaniem problemów finansowych oraz kierowniczych, które miała stacja. Ponieważ telewizja nie jest jedynie sztuką, jest także businessem. I było również wiele problemów z businessem. A zatem zbliżamy się do rozwiązania tych problemów oraz zbliżamy się do kreowania telewizji. Sądzę, że w następnym półroczu MTV Russia zmieni się zarówno w polityce zawartości produktów, które emitujemy jaki i w podejściu do muzyki, którą puszczamy.
Prowadząca: Dziewczyny, czy pamiętacie wasz pierwszy raz kiedy pojawiłyście się w MTV?
Julia: Pamiętamy, że był to jedyny kanał, który wziął nasz klip.
Lena: Ponieważ cała reszta nam odmówiła.
Julia: … reszta mówiła: cholera, to taki syf! Te dwie dziewczyny, one są nieletnie, jak jakiś kanał może to akceptować?! I MTV było naprawdę pierwszym kanałem, który powiedział „tak, zaryzykujemy i nadamy to”. Zawsze będą mieli za to nasz szacunek.
Lena: To prawda.


***

Lena: Dla mnie osobiście, oglądanie MTV nie jest interesujące, przynajmniej dzisiaj. Ponieważ gdy włączam kanał muzyczny chcę zobaczyć muzykę. Nie reklamy, programy telewizyjne i tym podobne.
Prowadząca: Mamy pytanie, które zostało wysłane na naszą stronę internetową przez Konstantina Ivlieva, eksperta komputerowego z Kazania. Pyta: Zgadzasz się z punktem widzenia Sergeya Lazareva, że z każdym rokiem jest coraz mniej muzyki na rosyjskich kanałach muzycznych?
Lena: Tak, kompletnie. Myślę, że to prawda i właśnie powiedziałam to samo. Chcę oglądać teledyski! Co więcej, nie tylko te ze… „śpiewającymi majtkami” jak to je nazywa Julia, prawda? Ale różne, a także te które zostały nakręcone wiele lat temu. Ja, jako słuchacz, osoba która od czasu do czasu ogląda telewizję, chcę oglądać zespoły, które robiły teledyski, których muzyka została wydana dawno temu.
Julia: Z czego wiem, jest taki program w Soboty i Niedziele o północy…
A.Efimov: „Nostalgie Party”, prawda. Dziękuję Ci za zwrócenie na to uwagi.
Julia: Byłam naprawdę bardzo zaskoczona, czuliśmy się świetnie z moim chłopakiem.. Mieliśmy tylko siedzieć przed telewizorem i oglądać jakiś film na DVD… Kiedy włączyłam TV napotkałam się przypadkowo na „Technologhia”, Varum (Angelika Varum, rosyjska piosenkarka pop – przypis blog.tatu.ru) i inne zespoły… Po prostu siedziałam i czułam się świetnie… Pomyślałam: To naprawdę cholernie fajne!
Prowadząca: Alexey, to pytanie jest kierowane do ciebie jako osoby, która zarządza kanałem muzycznym już od pół roku. Jakim cudem jest taka mało muzyki na kanale muzycznym?
A.Efimov: Właściwie odpowiedź jest bardzo prosta. Jest tak, ponieważ kanał, jako business, po pierwsze jest zainteresowany w wysokiej oglądalności. Taka sytuacja ma miejsce także dlatego, że w ciągu ostatnich kilku lat MTV było całkiem tendencyjne w doborze muzyki dopuszczanej do emisji. Z mojego punktu widzenia, jakieś teledyski były puszczane, jakieś nie [z nieznanej przyczyny]
Prowadząca: Dziewczyny, miałyście problemy z emisją waszych klipów?
Lena: Tak, miałyśmy problemy i to całkiem niedawno…
Julia: To było przed Alexeyem, kiedy przyszłyśmy…
Lena: Nie atakujemy teraz, to czyste fakty..
Julia: Dopiero co nagrałyśmy nasz klip, poszłyśmy do MTV i zaoferowałyśmy: oto nasz nowy klip. Zobaczyli go, nie odpowiadali przez bardzo długi okres czasu po czym przyszła odpowiedź, że to nie jest „coś dla MTV”.
A.Efimov: I jako rezultat takich odpowiedzi, mamy sytuację kiedy jest muzyka na kanale, ale nie daje żadnych wartości.

***

Julia (mówiąc z pasją): ... Nawet nasze videa, są one szokujące, ale są o życiu... rozumiesz... i oni mówią, To nie w naszym stylu!, ale kiedy artyści całują się w ich videach, kiedy ściągają bieliznę - to jest w ich stylu! Z gołymi cyckami itp...
Prowadząca do (Alexey'a): Sądzę, że trudno jest Ci kierować. Czuje teraz taką energię. Jest tak od każdego artysty?
A. Efimow: Właściwie to jest bardzo fajne, ponieważ to jest właśnie moja praca - aby oddawać tę energię kanałowi. Ponieważ kanał (o mtv) staje się zgniły, to prawda. Przez ostatnich kilka lat stał się nudnym kanałem z obskurnymi odbiorcami.
Lena: To jest po prostu komercyjna muzyka, zamiast kreatywnej pracy. Emitują komercyjne rzeczy.
Prowadząca: Jeszcze jedno pytanie: Co przyczyniło się do tego, że rosyjskie programy oraz popularni prezenterzy zniknęli z kanału MTV?
Lena: No to mamy! Też nas to ciekawi.
A. Efimov: Biorąc pod uwagę rosyjskie programy, mogę powiedzieć, że są one poniżej jakichkolwiek standardów. Były one poza wszelkimi granicami dobra i zła, z punktu widzenia kosztów produkcji.
Prowadząca: Czyli były bardzo drogie...
A. Efimov: Produkcja była bardzo kosztowna, ale nie dawały nam one żadnych lepszych not. Wiele programów zostało zdjętych z anteny. Dokładnie z tego powodu. Teraz mamy proces zupełnie odwrotny. Zaczynamy tworzyć całkowicie nowe projekty.

***

Prowadząca: Wydają pieniądze na MTV i radio, - pisze osoba podpisana mayor. Dziewczyny, czy rzeczywiście wydaje się pieniądze na kanały muzyczne?
Lena: W sumie to nie mamy pojęcia. Nigdy nikomu za nic nie płaciłyśmy. Nie wiem jak inni.
Julia: Nigdy nie próbowałyśmy. Jeżeli grasz w grę, musisz grać w nią uczciwie, według zasad. Nie powinno się przekraczać granicy. Jeżeli zdecydujemy robić wszystko fair, robimy to w ten sposób. Dlaczego miałybyśmy komuś płacić, lub próbować komuś coś udowodnić?
A. Efimov: Uważam dokładnie tak samo. Myślę, że wszyscy powinni grać fair. Odkąd zostałem prezesem MTV, nie słyszałem o żadnym takim przypadku. Co więcej, mogę powiedzieć, że nikt nawet nie próbował oferować mi pieniędzy. Nie bierzemy pieniędzy od artystów za emisję ich video.

***

Słuchacz: Dzwonię z Saint Petersburga. Mam na imię Valeriy. Wstydź się za używanie takich wyrażeń! (Julia powiedziała wiele razy blin, co oznacza cycki, co widocznie zostało odebrane jako obraźliwe przez kilku słuchaczy).
Prowadząca: Już mieliśmy taki telefon. Dziewczyny wzięły pod uwagę twój komentarz.
Słuchacz: Nie, to taki wstyd. Psujecie ludzi...
Prowadząca: Ok.
Julia: Myślę, że to normalne, banalne rzeczy, które istnieją w naszym życiu; nie tylko ja wyrażam się w ten sposób.
Słuchacz: To wstyd i hańba!
Prowadząca: Dziękujemy, zrozumieliśmy.

***

Słuchacz: Dobry wieczór. Mam na imię Denis. Najlepsze życzenia dla dziewczyn. Znam je już długi czas. To naprawdę dobry zespół. Za każdym razem całkiem inny, z dobrą muzyką, z dobrymi tekstami piosenek. Słowa których pozwalają sobie użyć są z naszego życia codziennego, w którym znajdziemy o wiele gorsze...
Julia: Wielkie dzięki Denis. Byłam zszokowana, ponieważ nie powiedziałam wcale niczego obraźliwego.
Słuchacz: Mam pytanie dla Alexey'a. Było wiele skarg na MTV. Kiedyś oglądałem ten kanał bardzo często. Był tam bardzo fajny program zwany Bezsenność. Niestety - nie chcę używać teraz tego słowa - ale MTV stało się pełne gówna. Mam na myśli wiele video, z raperami z muzyką z majtek. Wszystkie one powinny zostać usunięte. Jest wiele muzyki. Często bywam w Europie. Wspaniałe videa. Kanał jest tam całkiem inny. Zróbcie coś z zawartością. Niemożliwym jest rotacja tak prymitywnych video, które są już poniżej wszelkiego poziomu.
A. Efimov: Całkowicie się z tobą zgadzam. Wiele już robimy. Jednak zanim dostrzeżesz jakieś zmiany, musimy rozwiązać nasze wewnętrzne problemy. Uwierz mi, że jest ich wiele. Cały czas je rozwiązujemy. Jeżeli moglibyśmy porozmawiać z Toba na wiosnę, będą gotów do dyskusji na temat zmian, które przeszła stacja.

***

Słuczacz: Jestem Anka-Pulemetchitsa z Moskwy. Chciałam zapytać dlaczego występ t.A.T.u. na MTV RMA był tak okropny?
A. Efimov: Co masz na myśli mówiąc okropny?
Słuchacz: Nawet nie pokazaliście ich jazdy na motorach.
A. Efimov: Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Byłem w tym momencie na hali więc nie wiedziałem co się dzieje.
Julia: Było to doprawdy frustrujące. Także chciałyśmy poruszyć ten temat. To był nasz występ - pojawienie się na czerwonym dywanie...
Lena: Wymyśliłyśmy całą tę sytuację, by świetnie otworzyć waszą ceremonię.
Julia: Tworzyłyśmy to (otwarcie) przez bardzo długi czas. Przygotowywałyśmy się, powtarzałyśmy. Zrobiłyśmy tak wielką ciężarówkę z okładką naszej nowej płyty. Zainstalowałyśmy świetne oświetlenie, dużo dymu. Pojawiłyśmy się jadąc na motorach, które przywiozłyśmy w ciężarówce. Tylko krótki moment, trwający 1 sekundę, został pokazany, kiedy byłyśmy już prawie u drzwi, kiedy zsiadłyśmy z motorów i weszłyśmy na czerwony dywan. To było takie frustrujące.
Lena: Nie pokazali głównej rzeczy, która miała zostać pokazana na pierwszym miejscu.
A. Efimov: Mogę odpowiedzieć? Chodzi o to, że to transmisja na żywo. Pewne pomyłki mogą się przytrafić. Jeżeli nagraliśmy wszystko i nie pokazaliśmy...
Julia: Możemy zapytać cię...
Lena: ...czy będzie pełna wersja?
A. Efimov: Pokażemy pełną wersję w nocy 31 grudnia. Wszystko powinno zostać zawarte w pełnej wersji. Obiecuję.

***

Słuchacz (z całkiem dojrzałym głosem): Jestem Nikolay z Saint Petersburga. Lenka (do prowadzącej Leny Afanasievy, nie do Katiny), czy mogę o coś zapytać? Jakiego koloru są sutki na twoim biuście?
Prowadząca: O Boże, w Twoim wieku... Chodzi mi o to, że zgodnie z twoim głosem nie jesteś już nastolatkiem...
Julia: Ciekawi mnie co fani powiedzą po takiej nieuprzejmości, porównując do słowa cholera...
Prowadząca: To pierwszy raz kiedy słyszę takie pytanie w moim programie! Lena jest bardzo mądrą dziewczynką, droga wolna! A Julia jest taka emocjonalna i spontaniczna, pisze Andrey z Moskwy.
A. Efimov: Każdy jest inny.
Lena: Dokładnie, emocje - są tak piękne.
Prowadząca: Cholera, program jest o nastolatkach, a tylko dinozaury dzwonią. Wyłączcie radio i idźcie oglądać Anshlag - pisze Denis z Moskwy. I kto pozwolił dziewczynie mówić do słuchacza "na Ty" - pyta Elena.
Julia: Wydaje mi się, że do nas też tak się zwrócono, więc tak odpowiedziałyśmy.
Lena: Widocznie Elena ma nadmiar mądrych książek.
Julia: W angielskim jest takie sformułowanie - YOU, też go używamy (po rosyjsku). Wybaczcie więc...

***

A. Efimov: Chciałbym życzyć całemu kanałowi i mnie, by zmienić nastawienie naszych widzów do naszej stacji. Żeby ludzie zaczęli nas postrzegać nas jako otwarty, uniwersalny, pozytywny, radosny, stylowy, modny, młody, niestandardowy, międzynarodowy kanał dla ludzi, którzy chcą swobodnie myśleć.
Lena: Nie tych zakupionych.
A. Efimov: Oczywiście. Kto chce swobodnie myśleć. Kto myśli, że ważne jest dla niego oglądanie telewizji, która stoi dla nich otworem.
Prowadząca: Byli z nami Alexey Efimov - prezes MTV, grupa t.A.T.u. - Julia Volkova i Lena Katina. Wspaniała Boosya, która nie warczała i pozwoliła nam przeprowadzić program bez wypadków. Były wystarczająco dużo hałasu nawet bez niej. Wydaje mi się, że. to był jeden z najbardziej ekscytujących show jakie mieliśmy. Wszystkiego najlepszego i powodzenia dziewczyny.
Julia: Wielkie dzięki!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 21 grudnia 2008, o 01:09

Długi wywiad, ale bardzo ciekawy i zaskakujący.
Najlepsze jak zadzwonił ten Valeriy i spytał o kolor sutka prowadzącej :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 22 grudnia 2008, o 10:22

Chyba skocze po poprorn :popcorn: W końcu dużo czytania przede mną (no chyba że Julik mi sam zje jak teraz chrupki :P )
Po przeczytaniu początku jest naprawdę wywiad warty uwagi :D
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Kamil » 22 grudnia 2008, o 13:48

Pozdrowienia z Wysp Kanaryjskich przesyłają: Natalia Lesz, Sven i wielbłąd!

Po zakończeniu "Tańca z Gwiazdami" marzyła tylko o odpoczynku i udało się. Natalia Lesz właśnie wróciła z urlopu na Wyspach Kanaryjskich. W podróży towarzyszył jej ukochany - Sven Martin (część zespołu t.A.T.u.).

Obrazek

Gdy tylko show w TVN się skończył, zakochani spakowali walizki i polecieli na urlop. Najmilej wspominają wycieczkę do Maspalopas, starego ośrodka turystycznego na Gran Canarii. Najwięcej wrażeń dostarczył jednak Natalii przejazd na grzbiecie wielbłąda - Jak się okazało, to niepokorne krzykacze. Wydają z siebie bardzo głośne dźwięki! - wspomina Natalia. - Zsiadanie z ich grzbietu to nie lada trudność - mówi z uśmiechem.
Teraz Natalia jest już w domu i przygotowuje się do świąt.
- To ostatnie tak spokojne chwile. W nowym roku ruszam w trasę koncertową.

I to właśnie z powodu trasy Natalia i Sven prawdopodobnie nie pojawią się na imprezie Tatu Party 2009 w Krakowie.



A wielbłądem był... Parviz 8)

W ogóle, to ostatnio Sven jest popularniejszy w Polsce niż t.A.T.u. - ostatnio mówił o nim Kuba Wojewódzki
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez TATYRUSSIA » 24 grudnia 2008, o 15:36

Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 24 grudnia 2008, o 20:48

TATYRUSSIA napisał(a):Świąteczne życzenia dla fanów ;)

Ooooo jak słodko :P Najlepszy jest początek "I'll say, 'Hi everybody and bye-bye'." xD No po prostu Julia pozamiatała tym zdaniem xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 25 grudnia 2008, o 10:33

k.O.K.o. napisał(a):
TATYRUSSIA napisał(a):Świąteczne życzenia dla fanów ;)

Ooooo jak słodko :P Najlepszy jest początek "I'll say, 'Hi everybody and bye-bye'." xD No po prostu Julia pozamiatała tym zdaniem xD


Takie wredne, nie?
Jakby jak najszybciej chciała się urwać...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tentacle » 25 grudnia 2008, o 17:42

Na szczęście powiedziała to tak uroczo i z uśmiechem na twarzy :love:
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez TATYRUSSIA » 25 grudnia 2008, o 18:09

Tentacle napisał(a):Na szczęście powiedziała to tak uroczo i z uśmiechem na twarzy :love:


Aaaa to wiesz, mają obcykane sztuczne uśmiechy przez tyle lat działalności medialnej :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 26 grudnia 2008, o 22:55

tatuhq.pl napisał(a):Lena i Julia miały dzisiaj okazję sprawdzić się w roli DJek. Na antenie Love Radio były gośćmi programu "Star DJ". Oprócz remixów artystów wybranych przez t.A.T.u. można było usłyszeć także Beliy Plashik (Fly Dream Remix), Loves me not (Glam As You Remix) oraz remix 220, którego historia, jak mówi Julia, jest dość ciekawa. "Po prostu ktoś wysłał go na naszą stronę, nie wiemy kto." powiedziała Julia.
.

Jeżeli chcecie posłuchać audycji wystarczy kliknąć TUTAJ.

Tatuszki Djki.. :lol2: Tego jeszcze nie grali.. :D
Nie ma co sprawdziły się dziewoje.. xD
Ostatnio edytowano 27 grudnia 2008, o 00:00 przez koko, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 26 grudnia 2008, o 23:41

A jakiż to remix 220 leciał? ;>

Jest jakiś oficjalny w końcu, czy 'wyróżniły' któregoś z fanów? ;>

(taaa... już wierzę w oficjalny remix. pff... marzenia ściętej głowy - ale spytać można...)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 26 grudnia 2008, o 23:43

Alexander napisał(a):Jest jakiś oficjalny w końcu, czy 'wyróżniły' któregoś z fanów? ;>
Z czego zrozumiałam to remix został do nich wysłany - niewiadomo przez kogo :P
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 26 grudnia 2008, o 23:56

A Pavla Smoliakova? Swoją drogą dobry ten remix, mogłyby taką wersję na koncertach wykonywać :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez TATYRUSSIA » 27 grudnia 2008, o 00:11

Za kilka minut pojawi się pełny występ na YOUTUBE, w dobrej jakości ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron