Mniej znaczące newsy

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 12 lutego 2009, o 18:24

tatuhq.pl napisał(a):Ostatnimi czasy nowości o t.A.T.u. często dotyczyły jakiejś produkcji filmowej. Mowa tu nie tylko o filmie You and I, na który fani wyczekują z niecierpliwością już od długiego czasu, ale także dwa ostatnie pokazy premierowe Walkirii oraz Australii. Dzisiaj na oficjalnym forum ukazała się informacja, że w muzyce do filmu Thick as Thieves, z Morganem Freemanem oraz Antonio Banderasem w rolach głównych, użyto sławetnej piosenki dziewczyn Not Gonna Get Us. Niedowierzając postanowiliśmy sprawdzić w napisach końcowych, czy rzeczywiście została wymieniona... okazało się, że tak. Cieszymy się, że nawet w najnowszych produkcjach filmowych z gwiazdorską obsadą można usłyszeć dźwięku znanych nam hitów.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TATYRUSSIA » 13 lutego 2009, o 01:17

PoFyRtAnIeC napisał(a):Not gonna get us została wykorzystana w filmie Thick as Thieves (aka The Code).
Końcówkę filmu można zobaczyć na youtube:
>>*<<

Słychać, że wersja jest lekko zremixowana. Cieszę się jednak, że nawet w filmach w gwiazdorskiej obsadzie pamiętają jeszcze o takim zespole jak t.A.T.u. :D

Filmweb


Jednym słowem: SUPER :pray: :rose: :rose: :luv:
Aż trzeba będzie film zobaczyć ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tija » 13 lutego 2009, o 09:31

Skoro w filmie jest piosenka t.A.T.u. to rzeczywiście trzeba obejrzeć :popcorn: :popcorn: ;) :mrgreen:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pofyrtaniec » 13 lutego 2009, o 21:14

shadow napisał(a):t.A.T.u. na 4 miejscu najbardziej popularnych artystów MTV w Europie

LINK


Miłe zaskoczenie :D

Lenie walentynek w szkole nie dawali :(

tatuhq.pl napisał(a):Jak wszyscy na pewno dobrze pamiętają, już jutro wielki dzień dla zakochanych - 14 luty, walentynki. Z tej okazji Lena opowiedziała dzisiaj o prezentach dla jej przyjaciół. Sama jednak nie oczekuje żadnego dla siebie. Przyznaje, że woli dzień Piotra i Fiewronii (święto rodzinnego szczęścia i wierności małżeńskiej).

Walentynki są dla mnie zwyczajnym dniem. W religii prawosławnej obchodzimy w lecie święto Piotra i Fiewronii, dlatego też wolę je obchodzić. Nie jestem jednak przeciwna walentynkom. Ludzie są mogą odpocząć, a poza tym jest to dodatkowy powód, żeby powiedzieć sobie miłe słowa. Moim zdaniem jest to w porządku. Kiedy byłam w szkole nigdy nie przyszła do mnie żadna walentynka. Nic nieoczekiwanego się nie zdarza, wszystko mija spokojnie. Nie potrzebuję walentynek, żeby wręczyć komuś prezent, po prostu uwielbiam to robić.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez wolny » 15 lutego 2009, o 16:50

Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 25 lutego 2009, o 07:45

TOP 10 Naked Bodies |MAD TV Bulgaria| 25.02.2009
# 3 - t.A.T.u. - Beliy Plashik (White Robe) Uncensored
>>*<<

Zasługiwały na więcej niż 3 miejsce :PP
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 25 lutego 2009, o 10:48

a kto jest pobił jeśli można wiedzieć? ;> Bo ciężko tam bezwiednie poprzeć że powinny wyżej być. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 25 lutego 2009, o 13:01

01.Lisa Stansfield-Never,Never Gonna Give You Up
02.Martin Solveig-Rocking Music
03.T.a.t.u.-White Robe
04.Alanis Morissette-Тhank U
05.Britney Spears-Womanizer
06.Michael Jackson-You Are Not Alone
07.The Beloved-Sweet Harmony
08.Armin Van Buuren-The Sound Of Goodbye
09.Eminem-Just Lose It
10.Blink 182-What's My Age Again?

Dziewczęta pobiły nawet Womanizer'a Brydzi :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 27 lutego 2009, o 15:18

Obrazek
On the eve of St.Valentin's Day Grazia Magazine has asked seven brightest couples in Moscow about their plans, how will they celebrate this holiday. t.A.T.u. | tatu | tatoo | Тату |taty

Parvis Yasinov and Yulia Volkova:

We actually don't know yet if we celebrate this St.Valentin's Day. It's not that important to us as a birthdays or New Year. We think courtesies and presents are great in any day, no matter if it's a holiday or not. For example, last year we went to Warsaw, and the night before, when I already went to sleep, Parvis got into my suitcase, took my make-up box and wrote compliments over all make-up boxes, flacons and tubes. Some are still there!


Czy ja dobrze zrozumiałem, że Julia spędziła ostatnie walentynki z Parvizem w Warszawie? :rolleyes:
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 27 lutego 2009, o 16:14

PoFyRtAnIeC napisał(a):Czy ja dobrze zrozumiałem, że Julia spędziła ostatnie walentynki z Parvizem w Warszawie? :rolleyes:
Naprawdę bardzo fajnie, że Julia napisała o tym w pamiętniku. Naprawdę bardzo fajnie, że o tym wiedzieliśmy. (dla czających inaczej - te dwa zdania ociekają ironią :ups: )
A tak poważnie to wspaniale, że dowiadujemy się o tym ponad rok później.. No ale w sumie czego ja wymagam? Aktualizacja pamiętnika Julii to prawie jak manna z nieba (czyt. niemożliwa)... ;| :sciana:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Artur » 27 lutego 2009, o 16:33

Ale o co chodzi oO? Przecież była prywatnie no to w gruncie rzeczy nie nasz interes oO. Ciekae czy ją ktoś poznał w ogóle xD?
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez koko » 27 lutego 2009, o 16:37

Artur napisał(a):Ale o co chodzi oO? Przecież była prywatnie no to w gruncie rzeczy nie nasz interes oO.
Lena jakoś leciała balonem (prywatnie), ale i tak o tym wspomniała w pamiętniku.. ^^ Już lepiej czytać o tym i wiedzieć "coś" niż "nic" - no ale to tylko moje zdanie więc.. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 27 lutego 2009, o 16:48

Artur napisał(a):Przecież była prywatnie no to w gruncie rzeczy nie nasz interes oO.

No może i była prywatnie, ale to nie oznacza, że nie można napisać o tym paru zdań w swoim "pamiętniczku", albo chociaż poinformować przed wyjazdem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Artur » 27 lutego 2009, o 16:59

Raczej na pewno była. Nie ma obowiązku informować o tym, że gdzieś wyjeżdża. Lena chciała to napisała. Może Julka myślała, że jest gwiazdą wielkiego formatu i jeśli o tym napiszę to nie będzie miał możliwości opuszczenia lotniska :P.
Jo? xD TAtuch rzondzi ;D
Li?my sobie ty?ki ver. 2.0
Avatar użytkownika
Artur
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 20:55
Lokalizacja: z k?towni

Postprzez Mirva » 27 lutego 2009, o 17:14

Eh, kto by się przejmował jakimiś durnymi zapiskami.
W końcu takie coś nie powinno nikogo obchodzić :mrgreen:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron