Mniej znaczące newsy

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez TATYRUSSIA » 2 lutego 2011, o 14:05

"...W niedzielę 14 listopada o godzinie 19:00 Ania kolejny raz była gościem programu MTV Plotek. Tym razem tematem odcinka były „Najbardziej obciachowe teledyski”. Ania wypowiedziała się na temat clipu TATU do piosenki pod tytułem „Nas nie dogoniat”. Wokalistka na temat tego teledysku wypowiedziała się następująco: „Nie wiem czy to najgorszy klip”.

Obrazek

Niestety nie udało mi się znaleźć całego odcinka programu, ale w zamian mam jego zapowiedz..."

zapowiedź odcinka
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez February » 2 lutego 2011, o 14:59

Zastanawia mnie kim jest Kazadi, która nic nie osiągnęla takiego by sobie kpić w taki sposób :rolleyes: Wiśniewskiej słowa zrozumiałem w sposób, ze było to pytanie zaprzeczające temu by to byl najgorszy klip. A tak marginesie no blagam. Kto wypowiada się o gwiazdach tam i zagranicznych klipach? :eye:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 18 lutego 2011, o 14:05

W ten weekend jest szansa na teledyski t.A.T.u. na VIVA Polska. W sobotę i niedzielę trwa "Weekend VIVA Comet" i będą pokazywać klipy wszystkich nagrodzonych gwiazd. W filmiku reklamującym ten "program" jako podkładu użyto intra z "220" i parę razy widać naszą piękną Julię w zajawkach.
:luv1:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 18 lutego 2011, o 22:22

Суд да дело

Пока Юля Волкова и Лена Катина мирно дожидаются своих гонораров в размере 300 тыс. долларов за использование песен и бренда группы в фильме «Ты и я», между инвесторами и продюсерами киноленты разворачивается настоящая бойня.
Один из инвесторов картины Игорь Десятников подал в суд на продюсера Сергея Конова, который задолжал ему немалую сумму. Основной спонсор и, фактически, владелец творения, требует от Конова ответа на самый главный вопрос «Где деньги?».

Все необходимые документы уже находятся в суде

- Помимо вложенных в картину 17,6 млн. долларов, Конов попросил дать ему беспроцентный кредит на производство фильма, - рассказывает Life Showbiz Игорь Десятников. - Полученную сумму, а это около 600 тысяч долларов, он обещал вернуть сразу после окончания съемок. С тех пор прошло практически два года - я не вижу ни денег, ни отчетности по поводу того, куда были потрачена эта сумма.

Судя по рейтингу картины, ждать Игорю, а также Юле с Катей, прийдется еще долго.
Пока же девушки спокойно относятся к провальным результатам фильма: за две недели картина собрала всего лишь 775 087 долларов. Такую незначительную сумму прокатчики планировали получить лишь за первый уикенд. Несмотря на звездный состав творческой группы, режиссером «Ты и я» выступил оскароносный Роллан Жоффе, а главную роль исполнила голливудская звезда Миша Бартон, чуда ожидать уже не стоит. Возможность продать «Ты и Я» на один из российских каналов - это пожалуй последняя попытка продюсеров хоть как-то отбить свои деньги.

Похоже, что картиной остались недовольны все: зрители, прототипы героинь, инвесторы.

Сам должник Конов пока эту ситуацию никак не комментирует.

Obrazek
http://www.lifeshowbiz.ru/news/51739
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 18 lutego 2011, o 23:07

Fajnie, że publikujesz informacje, ale... Tutaj nie każdy szprecha po rosyjsku. Następnym razem może jakoś w skrócie opowiedz o co chodzi? :eye:

Ogólnie chodzi o to, że jest wija o pieniądze. Wspomniano także o tym, że You and I cienko przędzie. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szyszka » 23 lutego 2011, o 21:25

Dosłownie parę minut temu Na Vivie leciał program Top 20 Viva Comet. Na 19 miejscu znalazły się dziewczyny z t.A.T.u. i ich piosenka 220.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Ally26789 » 23 lutego 2011, o 21:31

Dopiero 19? Łeee... Ale zawsze są w TV. Polskiej TV.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Tija » 24 lutego 2011, o 22:04

<>


Julia chciałaby bardzo, żeby t.A.T.u. powróciło, ale bez Borisa Renskiego. Ojciec Julii wypowiada się, w tym wideo, że Julia chciała zrobić coś interesującego dla publiczności,a nie realizować pomysły Renskiego, które nie przyponosiły zainteresowania.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 25 lutego 2011, o 07:21

Tija napisał(a):<>


Julia chciałaby bardzo, żeby t.A.T.u. powróciło, ale bez Borisa Renskiego. Ojciec Julii wypowiada się, w tym wideo, że Julia chciała zrobić coś interesującego dla publiczności,a nie realizować pomysły Renskiego, które nie przyponosiły zainteresowania.


Świetnie. Niech wypier**** i jego i Zhenyę. Bo Julia samodzielnie się stacza na dno, a Lena przy pomocy cudownego managementu. Po ostatnim zakupie, pewnie dziewczyny mają wspólnie większość więc mogłyby coś z tym zrobić. Niech idą błagać do Universalu albo Cherrytree o normalnego managera i o przyjęcie, a nie obie tworzą jakieś niewiadomo co za 3,50. Żeby tworzyć niezależnie, to trzeba mieć kasę i renomę. Im brakuje i jednego i drugiego więc wychodzi kompletna amatorszczyzna...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 25 lutego 2011, o 10:40

Czyżby Julia wreszcie poszła po rozum do głowy i zrozumiała że przeceniła swoje możliwości ? Hmm a nie tak dawno wróżyła Katinie koniec kariery, czyżby obawiała się że ona też może skończyć zanim jeszcze na dobre zaczęła i chce powrotu tatu ? Cóż żadna z nich nie dysponuje ani powalającymi głosami ( mogą się podobać ale nie czarujmy się są lepsze) ani powalającymi tekstami, ani zapleczem że o finansach nie wspomnę. Może więc pora skończyć zabawę w solowe kariery, pozbierać zabawki, wrócić do jedynego projektu który się udał i nagrać coś porządnego. Ale mimo wszystko Tatu poszło w niepamięć już dawno temu, więc powrót na szczyty z 2001 roku nie będzie łatwy, wątpliwe że z obecnym zapleczem możliwy.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Vedis » 25 lutego 2011, o 11:23

Może właśnie dlatego Julia krytykowała projekt Leny, ponieważ piosenki są tworzone przez Borysa? Myślę, że od początku o to poszło. Ale może niech najpierw nagrają te solowe płyty, bo jestem ciekawa, co im wyjdzie, a potem niech do siebie wrócą.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 25 lutego 2011, o 14:12

No właśnie, jako sympatycy grupy t.A.T.u. jesteśmy przyzwyczajeni do czekania, więc dajmy im jeszcze trochę czasu na to, by pokazały coś solo. Jeżeli Lena Renska z domu Wojewodina w tym roku nic nie pokaże to myślę, że wtedy można sobie ją odpuścić zupełnie, jako postać bez Julii u boku. :ups:

Moim zdaniem to Julia ma mocniejsze karty i to ona zadecyduje kiedy i czy w ogóle t.A.T.u. wróci. Na razie wszystko jest umieszczane w nieokreślonej przyszłości, ale póki Lena współpracuje z Borysem i Żenią, zmieniają sobie członków zespołu i nie fatygują się, by na stronie tatu.ru napisać o urodzinach Julii, mimo że w ostatnich newsach nadal mamy cynk o urodzinach Leny sprzed kilku miesięcy to Volkova będzie miała w dupie taką współpracę. Co to jest? Bycie gwiazdą MTV Brazil i VIVY Polskiej? Nie dziwię się, że woli działać na własną rękę. Do czego i kogo miałaby wrócić Julia? Do nowego gitarzysty? Do panienek z chóru? Do promocji na poziomie "Waste Management"?

To czy Julia osiągnie solowy sukces i jaki ma materiał - o tym się wypowiem w temacie jej poświęconym. :coctail:
Jeżeli jej się uda może w ogóle nie chcieć myśleć o t.A.T.u., czego żałuję, ale jej szczerze kibicuje.

Lenie też kibicuje, wbrew pozorom, ale znudziło mnie czekanie na cokolwiek z jej strony... no bo przykro mi, ale z takim menedżmentem, na ten moment, ona wygląda jakby jej ambicją było po prostu wypuszczanie co miesiąc wideobloga i pogrywanie w amerykańskich barach. Sądzę, że jest trochę zmanipulowana przez swoich menadżerów i, przynajmniej dla mnie, traci swoją atrakcyjność z miesiąca na miesiąc. No, chyba że będzie jakieś wielkie bum. Ale wokalistki takie jak Lena, spokojne, wręcz niemrawe (ostatnie vlogi czy wywiady) nie mają żadnej siły przebicia i zbyt wielkich szans, na cokolwiek. Może ona powinna grać muzykę country? W końcu i takie piosenki mają swoje miejsce na Billboardzie.

Lena była fajna jako część szokującego duetu z niezłymi piosenkami, była fajna kiedy spontanicznie biegała podczas występów i udzielała mocnych wywiadów. To, co teraz prezentuje na scenie jest takie nienaturalnie sztuczne. Nie rusza się, jak klocek (tak jak Doda), ale wyczuwam w tym, co robi fałsz. Uratowałyby ją naprawdę dobre kawałki, a tych 6, które słyszeliśmy, no cóż. Jeden jest w miarę dobry, ale każdy ma inny gust.

I moim zdaniem właśnie powrót t.A.T.u. byłby bardziej na rękę Lenie.

Ale najważniejsza jest i tak wytwórnia płytowa o zasięgu amerykańskim lub międzynarodowym, czego od 2006 roku nie ma, ani jedna, ani druga, ani nawet razem tego nie mają. No i dobry management. Dopóki menedżment Leny = menedżment t.A.T.u. myślę, że o powrocie nie ma co myśleć, bo wszyscy się znowu rozczarujemy.

Więc ja czekam, jakikolwiek powrót t.A.T.u. jest możliwy tylko po ich solowych debiutach, zweryfikowaniu pewnych rzeczy i usunięciu niektórych betonów.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 25 lutego 2011, o 14:32

Ja już to mówiłam 100 lat temu. Katina powinna pożegnać się ze swoim pożal się Boże managementem, zejść się z Volkovą i razem na klęczkach do Martina wracać. To wszystko jest jakieś poronione. Niechże ta kobieta przejrzy na oczy i dojrzy, iż z wujaszkiem Borisem i mistrzynią baristów daleko nie zajdzie! :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Ally26789 » 25 lutego 2011, o 20:45

A w ogóle mówiąc to Rensky i Zhenya mają jakieś gwiazdy na koncie wypromowanych? Raczej nie... I dali jakąś korzyść t.A.T.u.? Też raczej nie... Dziewczyny powinny się poważnie zastanowić nad tym. A zwłaszcza Lena.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 26 lutego 2011, o 20:50

Z cyklu "małe a cieszy":

"Jak śpiewały kiedyś rosyjskie dziewczyny - ich nie dogoniat. Nas nie dogoniat, nas nie dogoniat."
~Borek po meczu BVB :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron