Mniej znaczące newsy

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 25 marca 2011, o 10:22

24 marca 2011 zostanie wypuszczony Waste Management Remixes, to może wpadną też na to żeby wydać dema z wszystkich albumów. Jakkolwiek mam to rozumieć nowe nie oficjalne video tatu -You&I wychodzi 29 marca. Może kiedyś doczekamy się nowej oficjalnej wersji, a puki co będę złośliwa i powiem, że z filmem jest jak z zdjęciem na stronie Leny wciąż serwują nam kolejne wersje "demo" po tylu latach czekania.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Ally26789 » 25 marca 2011, o 14:40

Jednocześnie z 29 marca nastanie koniec t.A.T.u. . 2 lata temu też miał być koniec (i też w marcu 2009 były te wiadomości), ale dopiero teraz został on potwierdzony przez dziewczyny. To takie przygnębiające... ;|
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 29 marca 2011, o 16:37

Koniec ? Koniec byłby wtedy gdyby Julia i Lena umarły. Ile zespołów zawieszało działalność ale mimo to spotykali się w studio i nagrywali utwory. Nie wiadomo jak potoczą się kariery solowe dziewczyn, może okażą się wielkim sukcesem a może wielkim niewypałem. Nikt na dzień dzisiejszy nie jest w stanie tego przewidzieć. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby za rok, dwa, albo kilka lat reaktywowano zespół.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 1 kwietnia 2011, o 14:00

KLIK!
Wiadomość od Julii i Leny dla CherryTree Radio, w którym dziękują fanom za 11 lat spędzonych z nimi. Porównanie ich angielskich miażdży Julię. To jest już chyba ostatni dzwonek, żeby Julia potrafiła wybić się poza swoich 100 podstawowych zwrotów i nauczyła się normalnie dyskutować, już nikt za nią wywiadów nie będzie udzielał. Naprawdę, jeżeli myśli o zdobywaniu rynków zachodnich powinna coś z tym zrobić.

Jej akcent i sposób mówienia jest bardzo uroczy i pocieszny, ale nie wiem czy bycie taką egzotyczną maskotką np. w angielskich mediach, która nie za wiele umie powiedzieć /albo może inaczej: mówi dużo, ale mówi różnie/ się przyjmie. To nie Joanna Krupa, która ze wstawkami z American English jest rozumiana i urocza. Julia też może być urocza ze swoją manierą, ale przy okazji w ogóle nierozumiana.

No, nie wiem.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 1 kwietnia 2011, o 23:01

Te podziekowania robia wrazenie pospiesznych. Bo ktos sobie przypomnial ze byli tacy ludzie jak FANI. Jesli chodzi o Julke to ma straszny glos. A na temat jej wersji angielskiego duzo by mozna sobie pouzywac.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 2 kwietnia 2011, o 10:01

Nowy (czytaj ostatni) album tatu pomoże dzieciom
Całość -> http://spletnik.ru/buzz/showbiz/25108-novyjj-albom-t.a.t.u-pomozhet-detjam.html
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 2 kwietnia 2011, o 11:25

Tak jak powiedział robertkey, podziękowania zrobione na szybko. I w sumie na odwal. Po 11 latach cierpliwości i wiary w to, że z t.A.T.u. jeszcze coś będzie dostajemy 30 sekund oczywistej-oczywistości o tym jak to one nas kochają. Jakiś koncert pożegnalny mogłyby zagrać, ale nie bo po co...

Co do informacji, że pieniądze pójdą na fundację - miły gest. Tylko ile osób to kupi? Wątpię że ludzie się na to rzucą jak na świeże bułeczki.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 2 kwietnia 2011, o 11:39

koko napisał(a):Co do informacji, że pieniądze pójdą na fundację - miły gest. Tylko ile osób to kupi? Wątpię że ludzie się na to rzucą jak na świeże bułeczki.


Tym bardziej, że to są po prostu słabe remiksy do nie najlepszych piosenek i nawet nie chce mi się tego ściągać. Myślałem, że z puli 16 czy tam 18 tracków chociaż jeden mi się spodoba, ale jest kiepsko, bo to są zwykłe łupanki. Może później zrobię jeszcze jedno podejście.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Ally26789 » 2 kwietnia 2011, o 18:46

Po prostu dziewczyny nie miały czasu. Solowe albumy... Tak też jest niedopracowanie. Z tym pożegnalnym koncertem się też zgadzam - mógłby być. Albo mini trasa...
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 5 kwietnia 2011, o 22:05

Z takich ciekawostek:

Animowany teledysk do "Gomenasai" pierwotnie przeznaczony był do "Show Me Love", ale odrzucono go próbując nagrać normalne wideo. Oczywiście zmarnowano materiał na wielki międzynarodowy hit, bo moim zdaniem SML miało ogromny potencjał i z klipem w TV odniosłoby zdecydowanie większy sukces, a teraz jeżeli chodzi o popularność to plasuje się gdzieś na poziomie właśnie "Gomenasai", które dostało to anime w spadku.

No, ale przynajmniej w naszych, polskich radiach można było sobie tego posłuchać.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 8 kwietnia 2011, o 13:32

T.A.T.u. Calls It Quits Following Release of Remix Album

With the U.S. release of its official remix album "Waste Management Remixes" last Tuesday (Mar. 29), Russian pop duo t.A.T.u. has found a nice spot to end its decade-long career and pursue solo material, according to singer Lena Katina.

"We've been doing our own thing for over two years now, and it was a logical conclusion. It's time to move forward," Katina, who formed t.A.T.u. with Yulia Volkova in Moscow in 1999, tells Billboard.com.

t.A.T.u. earned mainstream success in the early 00s -- and raised some eyebrows -- with the infectious single "All The Things She Said," whose music video features the two female singers kissing and has notched 10.9 million YouTube views. But Katina says that the group's legacy will extend beyond 2002 debut "200 km/h in the Wrong Lane," which included "Things" as well as follow-up single "Not Gonna Get Us" and has sold 831,000 copies, according to Nielsen SoundScan. "People will remember us for great songs, being free, taking life as it is and not being afraid of anything," says Katina. "[There were] provocative images of two girls kissing each other, but the second thing was the really great music."

Before t.A.T.u. went on indefinite hiatus, "Waste Management Remixes" resulted from an online remix contest in which unknown producers could submit reworked tracks from the duo's 2009 album "Waste Management." The top 14 songs made the cut, along with a track from the Chattanooga Ska Orchestra and a collaboration between producers Alex Theory and Gaudi.

Both Katina and Volkova will devote themselves to solo projects moving forward -- Katina says that she is experimenting with pop-rock and co-writing the new tracks herself. The singer doesn't rule out a t.A.T.u. reunion, but says that it won't happen anytime soon.

"Maybe in 10 years, we'll say, 'Hey, let's do something together.' But I have no idea," she says, adding, "There's no illusion in my head of [my solo work] getting t.A.T.u.'s success, but I'm just doing what I love."

http://www.billboard.com/news/t-a-t-u-calls-it-quits-following-release-1005110702.story#/news/t-a-t-u-calls-it-quits-following-release-1005110702.story
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 13 kwietnia 2011, o 09:39

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 20 kwietnia 2011, o 23:08

Teledyski pełne nagości

Fałszywe lesbijki ze wschodu to klasyka robienia szumu w show-biznesie. Dziewczyny, które połączył interes, a nie miłość, poruszyły świat wieloma swoimi teledyskami. Choćby takim "Beliy Plaschik". Tu kontrowersje wzbudzić może jedynie wersja specjalna klipu, która została wydana jako maxisingiel. W obrazie obie panie pokazały wszystko, co tylko mogły.

:hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Tija » 17 maja 2011, o 22:07

Gościem Wojewódzkiego była Tatiana Okupnik, rozmawiali m.in. o tym, że jest ona popularna w Anglii w środowisku LGBT. Wojewódzki i Okupnik mówili też o t.A.T.u.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 18 maja 2011, o 14:51

W jakim kontekście? Miałem to oglądać, bo lubię Tatianę, ale nie przepadam za Wojewódzkim ostatnio... no i olałem.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron