Nowy Rok na MTV

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Kamil » 16 grudnia 2008, o 22:20

PoFyRtAnIeC napisał(a):Nie chcę być niemiły, ale ja życzyłbym jej co najwyżej śmierci ;| [xD] No sorry ponad 5000zł na nic? ;|

Sorry, ale nawet wrogowi nie życzyłbym śmierci, więc zastanów się co piszesz, zwłaszcza, że Julia wygląda ostatnio fatalnie - co widać nawet pod toną tapety - i nikt na prawdę nie wie czy to kolejna ściema, choroba, ciąża, śmierć kliniczna, zatrzaśnięcie w solarium :rolleyes:


Mam nadzieję, że ta choroba jest tak samo "prawdziwa" jak tamta i to żaden nawrót :(
Może coś z dziećmi? Pamiętacie te domniemane zdjęcia Viki bez ręki? Może dlatego jej nie pokazuje... .

A może znowu się pocięła przez Yanę ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 16 grudnia 2008, o 22:23

Sorry, ale nawet wrogowi nie życzyłbym śmierci, więc zastanów się co piszesz :rolleyes:

Boże człowieku to było dla kontrastu --'
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 16 grudnia 2008, o 22:29

PoFyRtAnIeC napisał(a):
Sorry, ale nawet wrogowi nie życzyłbym śmierci, więc zastanów się co piszesz :rolleyes:

Boże człowieku to było dla kontrastu --'

Dzisiaj mówili w Rozmowach w toku, że jedno zdanie z negatywną energią może rzucić klątwę na osobę, której dotyczy i spotka ją nieszczęście.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Tyraf » 16 grudnia 2008, o 23:01

Kamil napisał(a):
PoFyRtAnIeC napisał(a):
Sorry, ale nawet wrogowi nie życzyłbym śmierci, więc zastanów się co piszesz :rolleyes:

Boże człowieku to było dla kontrastu --'

Dzisiaj mówili w Rozmowach w toku, że jedno zdanie z negatywną energią może rzucić klątwę na osobę, której dotyczy i spotka ją nieszczęście.


Klątwy? Czary mary!? Pofryt, przez Ciebie Julia umrze! o.O

Mój nowy rok z dnia na dzień zapowiada się coraz gorzej :P Szczerze mówiąc wolałbym, żeby to była jakaś niegroźna choroba niż taktyka managmentu t.A.T.u. wtedy miałbym poczucie, że nie robią wszystkiego dla kasy :P
Avatar użytkownika
Tyraf
Nowy
 
Posty: 47
Dołączył(a): 30 września 2008, o 10:39
Lokalizacja: W-wa

Postprzez pan tratata » 16 grudnia 2008, o 23:07

Tyraf napisał(a):
Kamil napisał(a):
PoFyRtAnIeC napisał(a):
Sorry, ale nawet wrogowi nie życzyłbym śmierci, więc zastanów się co piszesz :rolleyes:

Boże człowieku to było dla kontrastu --'

Dzisiaj mówili w Rozmowach w toku, że jedno zdanie z negatywną energią może rzucić klątwę na osobę, której dotyczy i spotka ją nieszczęście.


Klątwy? Czary mary!? Pofryt, przez Ciebie Julia umrze! o.O

Pofyrt rzucisz dla mnie klątwe na kogoś, odpłatnie oczywiście ;) :P.
Obrazek
Avatar użytkownika
pan tratata
Początkujący
 
Posty: 117
Dołączył(a): 31 lipca 2008, o 10:06
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Pofyrtaniec » 16 grudnia 2008, o 23:09

pan tratata napisał(a):Pofyrt rzucisz dla mnie klątwe na kogoś, odpłatnie oczywiście ;) :P .
Napisz do mnie na PW, wyślę Ci cennik i po zapoznaniu się z moją ofertą wybierzesz najbardziej odpowiadającą Tobie opcje ;) :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron