Dobroczynny koncert "StopAids"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Dobroczynny koncert "StopAids"

Postprzez Pofyrtaniec » 19 stycznia 2009, o 17:41

TatuHQ.pl napisał(a):Po długim okresie ciszy o Julii i Lenie pojawiła się dzisiaj zaskakująca informacja. Oczywiście niczego nie możemy być w 100% pewni - już się chyba o tym przekonaliście.

3 lutego o godzinie 19:00 w Moskwie odbędzie się dobroczynny koncert StopAids. Przewidywani uczestnicy: t.A.T.u., Dima Bilan, A-Sudio, Vlad Topalov, Sergey Lazarev, Valeriya i inni. Każdy z nich wystąpi z 20 minutowym zestawem swoich najnowszych i najlepszych piosenek. W trakcie koncertu wręczone zostaną również nagrody Za wkład w walkę z Aids oraz Żyj.

Organizatorzy koncertu informują, że spis występujących może się zmienić - nie od wszystkich zostało otrzymane ostateczne potwierdzenie.

Sponsorzy: newsmusic.ru, stopspid.ru, Youtube-Russia.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ~kurka~ » 19 stycznia 2009, o 17:43

Fajnie by było, gdyby Topalov pojawił się tam gdzie tatuchy. xD I ciekawa jestem, czy tatuchy w ogóle się pojawią.... :dead:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Pofyrtaniec » 19 stycznia 2009, o 17:46

Mogłyby się pokazać. Dużo ostatnimi czasy nie zrobiły ;| Danie 20 minutowego koncertu chyba nie jest ponad ich siły... Chociaż sam już nie wiem :? Jeżeli się na nim nie pojawią wydaje mi się, że wiele stracą u wielu fanów. Dawno już nigdzie nie występowały, nie mówiąc już nic o promocji albumu oczywiście. Miło byłoby gdyby wystąpiły z Snegopadami :D

Plakat:
Obrazek

Małe ździwko, że znaczek Muz TV na nim widnieje ;|
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 19 stycznia 2009, o 18:03

Lazarev :love:

A co do tatek, to tak... tak.. fajnie jakby były :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron