Projekt t.A.T.u. zakończony

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez wolny » 27 marca 2009, o 17:34

Źródło: MK.RU
Tłumacznie użytkownika forum tatu.ru:

Girls, can it be true that t.A.T.u. band is over?

Lena: Not really, t.A.T.u. keeps going, nobody's gone. But something did happen. Yulia and me start to work over our solo projects that will be together with t.A.T.u. Moreover, I will work on mine with our t.A.T.u. team.

Yulia: And I'll tell you about my plans later, as soon as all my plans come true. Actually many bands live in such "mode". Take Fergie and Black Eyed Peas, for example. The band keeps on producing records, but separately Fergie is doing her own thing. Same will happen with Lena and me. t.A.T.u. forever!

Lena: The decision to start solo project wasn't immediate. t.A.T.u. can't be just "deleted". It's ten years of our lives after all. We haven't even told our fans a couple of months about it, although the decision was made back as January. We needed to get used to the situation ourselves, to really understand that from now on there will be not only t.A.T.u., but also Yulia and me as two different artists.

Yulia: And tabloids exaggerated everything without bothering to look into details. Oh, fuck it.

Lena: We still have some unfinished things that our fans are waiting for. The main thing is our new video "Snegopady" should be released shortly. I can't tell the details, there will be an extreme plot. You'll see it soon.
Ostatnio edytowano 27 marca 2009, o 17:55 przez wolny, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez hutorianka » 28 marca 2009, o 10:45

To już koniec Tatu i od tego właśnie dnia już kończę się nimi interesować i pozbywam się wszystkiego co z nimi związane. Powód? Próba samobójcza Julii ,ona już po tym jest u mnie spalona.
Julka, nie spodziewałam się ,że aż taka głupia jesteś !
A Tobie Lena życzę sukcesów w solowej karierze bo w odróżnieniu od swojej koleżanki z zespołu masz talent i klasę
Avatar użytkownika
hutorianka
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 października 2008, o 17:03
Lokalizacja: Łódź/Donieck

Postprzez Pofyrtaniec » 28 marca 2009, o 10:50

hutorianka napisał(a):Próba samobójcza Julii ,ona już po tym jest u mnie spalona.

Nie wierzyłem, że kiedykolwiek spotkam kogoś kto aktualnie wierzy w te brednie, wyssane z palca przez jakieś plotkarskie portale :lol:
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez hutorianka » 28 marca 2009, o 10:55

Ja bym nie wierzyła,ale obserwując ostatnio sposób prowadzenia życia przez Julię wszystko jest możliwe. Ona się sama skończyła na swój sposób. Jak ona wygląda, jak się zachowuje? Dlatego nie dziwię się Lenie że już nie che z nią mieć nic wspólnego :nunu:
Avatar użytkownika
hutorianka
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 października 2008, o 17:03
Lokalizacja: Łódź/Donieck

Postprzez Kamil » 28 marca 2009, o 12:26

hutorianka napisał(a):A Tobie Lena życzę sukcesów w solowej karierze bo w odróżnieniu od swojej koleżanki z zespołu masz talent i klasę

Jeśli chodzi o talent to Lena go ma, jednak to Julia ma talent do skupiania na sobie uwagi mediów co w połączeniu z talentem Leny tworzyło t.A.T.u.
A klasę ma i Julia - fakt, Lena częściej spotyka się ze znajomymi z podstawówki, ale nie można mówić, że Julia nie ma klasy, bo ma i pewnie ciepło ją wspomina.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez hutorianka » 28 marca 2009, o 12:28

Generalnie ja już Tatu zajmowałam się od 2002 roku prawie że non stop i myślę, że stałam się ich ofiarą, zrujnowały mi życie w pewien sposób bo zostałam lesbijką do dzisiaj:/
Avatar użytkownika
hutorianka
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 października 2008, o 17:03
Lokalizacja: Łódź/Donieck

Postprzez Mirva » 28 marca 2009, o 12:34

hutorianka napisał(a):Generalnie ja już Tatu zajmowałam się od 2002 roku prawie że non stop i myślę, że stałam się ich ofiarą, zrujnowały mi życie w pewien sposób bo zostałam lesbijką do dzisiaj:/


Oj to współczuję :dead:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez hutorianka » 28 marca 2009, o 12:38

A może już byłam wcześniej przed Tatu? Nie wiem , tak czy inaczej kochałam Tatu do momentu jak nie dowiedziałam się o ekscesach Julii a w szczególności próbach samobójczych, pozatym ich piosenki nie są już takie jak kiedyś, są mocno naciągane i wogóle:/
Avatar użytkownika
hutorianka
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 25 października 2008, o 17:03
Lokalizacja: Łódź/Donieck

Postprzez koko » 28 marca 2009, o 12:41

hutorianka napisał(a):Generalnie ja już Tatu zajmowałam się od 2002 roku prawie że non stop i myślę, że stałam się ich ofiarą, zrujnowały mi życie w pewien sposób bo zostałam lesbijką do dzisiaj:/
Nie sądziłam, że spotkam kiedyś kogoś kto będzie winił t.A.T.u. za to, że przez nie "został" homo..
Ludzie trzymajcie mnie.. :lol2: Przypuśćmy, że masz psa.. No i co? Pod jego wpływem też zaczniesz się po jajach lizać? Litości. :eye:
Ostatnio edytowano 28 marca 2009, o 13:34 przez koko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez t.A.T.u.fan » 28 marca 2009, o 12:56

hutorianka, kocham cię! xDDDDDDDD

Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 01:00 przez t.A.T.u.fan, łącznie edytowano 1 raz
t.A.T.u.fan
Nowy
 
Posty: 24
Dołączył(a): 9 września 2008, o 21:31
Lokalizacja: Białystok/Poznań

Postprzez Tentacle » 28 marca 2009, o 13:07

http://www.pudelek.pl/artykul/16306/pie ... mobojstwo/

Kolejny news o t.A.T.u., kolejne koszmarne zdjęcie. :D
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez koko » 28 marca 2009, o 13:18

pudelek napisał(a):Ponoć również polscy fani t.A.T.u. nie zamierzają siedzieć bezczynnie. Na stronach miłośników zespołu powstają już listy osób, które chcą się wybrać do Moskwy, by przekonać wokalistki do powrotu na scenę.

O jakich stronach mowa? :eye:
No nie moge newsy pudla zawsze poprawiają humor. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 28 marca 2009, o 13:42

k.O.K.o. napisał(a):
pudelek napisał(a):Ponoć również polscy fani t.A.T.u. nie zamierzają siedzieć bezczynnie. Na stronach miłośników zespołu powstają już listy osób, które chcą się wybrać do Moskwy, by przekonać wokalistki do powrotu na scenę.

O jakich stronach mowa? :eye:
No nie moge newsy pudla zawsze poprawiają humor. :lol2:


Pudelek o Was napisał - przecież to Wy zrobiliście listę "kto jedzie do SOYUZA" po solowy album Leny :eye: Pewnie stwierdzili, że to przykrywka, a na prawdę jedziecie popełnić tam zbiorowe samobójstwo xD
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Tija » 28 marca 2009, o 13:47

k.O.K.o. napisał(a):
pudelek napisał(a):Ponoć również polscy fani t.A.T.u. nie zamierzają siedzieć bezczynnie. Na stronach miłośników zespołu powstają już listy osób, które chcą się wybrać do Moskwy, by przekonać wokalistki do powrotu na scenę.

O jakich stronach mowa? :eye:



Przecież to już szczyt wszystkiego. Fakt poprawił humor i chyba wszystkim którzy to czytają fanom. Ubaw po pachy.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kamil » 28 marca 2009, o 13:52

Niektóre komentarze rozwalają :evil:

to się skończy wybuchem 3 wojny światowej...


jak Jola wyjedzie z Polski też popełnię samobójstwo!


:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron