Nowy photobook?

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Nowy photobook?

Postprzez Pofyrtaniec » 1 kwietnia 2009, o 13:33

tatuhq.pl napisał(a):Jak wiadomo jedynym jak dotąd Japoński Photobook został wydany około 8 lat temu i stał się kolekcjonerskim przedmiotem dla fanów. Na oficjalnym forum pojawiła się dzisiaj informacja o możliwości wydania nowego. Zhenya Voevodina [manager PR zespołu t.A.T.u.] poinformowała:

"Jest wiele jeszcze niepublikowanych i interesujących fotografii, które czekają na swoją godzinę. Lena i Julia pragną podzielić się również nowymi zdjęciami z prywatnych albumów. Dodatkowo w photobook'u znalazłyby się zdjęcia nigdy nie dostępne w dobrej jakości.

Książka posiadałaby limitowaną ilość kopii - nie więcej niż 1000. Najprawdopodobniej będzie sprzedawana w oficjalnym sklepie zespołu shop.tatu.ru. Cena przewidywana to 40$ + koszt przesyłki."
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 1 kwietnia 2009, o 13:38

40$ ? ;| W takim wypadku mam nadzieję, że to będzie grube jak Biblia i formatu jak Atlas za taką cenę.. Padłabym gdyby to była jakaś ulotka 10 stron.. :eye: W sumie to nie wiem jak Was, ale mnie osobiście bardzo to wkurzyło. Wydaje mi się, że to nie jest dla fanów od tak sobie, ale tylko i wyłącznie dla kasy.. ;| Trochę dziwne, że po zawieszeniu działalności wyszedł taki pomysł, a nie przykładowo w 2006 albo ewentualnie trochę później..

No ale nie powiem - fajnie by było to mieć... :oczka:
Tylko ta cena i to na dodatek w dobie kryzysu... xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 1 kwietnia 2009, o 13:50

A ja wolałbym jakiś album z okazji 10-lecia ze zdjęciami, chronologicznie, od 1999 do 2009 roku.

Jakieś niepublikowane + "kultowe", z najlepszych sesji. I do tego fajna twarda oprawa.

Albo niech połączą to z kalendarium t.A.T.u.! Albo niech napiszą biografię! Przepraszam. Zapomniałem, że mówimy o managemencie t.A.T.u. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez smiesek » 1 kwietnia 2009, o 14:47

Jest kwiecień (1.4.09), prawda? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
smiesek
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 września 2008, o 05:55
Lokalizacja: Czechy

Postprzez koko » 1 kwietnia 2009, o 14:52

smiesek napisał(a):Jest kwiecień (1.4.09), prawda? ;)
No tak.. :szczerbaty:

Jeżeli ta wiadomość o Photobooku jest prima aprilisowym żartem to.... ;| :sciana: Bardzo kuźwa śmieszne. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 1 kwietnia 2009, o 14:56

Taaa... niech jeszcze napiszą, że rozwiązanie zespołu to był taki żart z wyprzedzeniem :PP

k.O.K.o. napisał(a): :sciana: Bardzo kuźwa śmieszne. :eye:


Pytanie tylko, czy to żart na forum tatu.ru, czy naszej strony. Poffciu?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron