Shapovalov rozwalił t.A.T.u.

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Vedis » 19 kwietnia 2009, o 19:16

Fajnie, że Julia będzie współpracować z Shapovalovem. Być może zacznie śpiewać tak fajne piosenki jakie tatuszki śpiewały na początku... Gdy odeszły od Ivana, to moim zdaniem ich muzyka pogorszyła się.

Ale co do tych Snegopadów to mnie rozwaliła... Fani będą zaskoczeni... Tym, że teledysk jest taki beznadziejny?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez February » 19 kwietnia 2009, o 19:18

To jakby nie patrzeć to z winy Julki i Shapalova "rozwaliło się" nam t.A.T.u. W sumie to ja już nic nie rozumiem. Miały byc bardziej samodzielne po rozstaniu z wytwórnią, decydowac co chcą śpiewać, miały mieć większy udział w tworzeniu nowych piosenek. A tak naprawdę wyszło na odwrót?
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Vedis » 19 kwietnia 2009, o 19:34

February napisał(a):A tak naprawdę wyszło na odwrót?


Jak widać.

Dlaczego zaraz z winy Julii i Shapovalova? Moim zdaniem trzeba się zbuntować, gdy coś idzie nie po Twojej myśli.
Ostatnio edytowano 19 kwietnia 2009, o 19:38 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 19 kwietnia 2009, o 19:37

Czyli potwierdziło się to co mówiłem - Julia zaczęła odstawiać fochy i kaprysić co spowodowało kulawą promocję albumu, a w ostateczności - rozwiązanie zespołu. Jak widać, danie im swobody zaowocowało jedynie konfliktami. A co do muzyki - myślę, że Wesołe Uśmiechy są najlepszym stylistycznie albumem t.A.T.u. i cieszę się, że Lena dalej współpracuje z chłopakami. A co do "super pomysłu Shapolova" to strach się bać, co On zrobi z biedną Julią...

February napisał(a):Miały byc bardziej samodzielne po rozstaniu z wytwórnią, decydowac co chcą śpiewać, miały mieć większy udział w tworzeniu nowych piosenek.
Wydaje mi się, że chodziło o rozbieżność w postrzeganiu Albumu przez Julię i Lenę. Album jest bardzo niejednorodny stylistycznie. Jeśli miałbym strzelać, to Running Blind i Fly On the Wall zostały utworzone tak jak chciała Julia, a Biały Płaszczyk i Vrema Luny wedle wizji Leny. Reszta jest połęczeniem obu styli...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 19 kwietnia 2009, o 20:20

Jeśli chodzi o Shapovalova to naprawdę się obawiam projektu Julii, co do tego że maczał on w palce w zawieszenie kariery w to chyba większość się spodziewała. Ciekawe co z tego ciekawego wyjdzie. Pozostaje nam tylko czekać o ocenić rezultaty.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez koko » 19 kwietnia 2009, o 21:01

No proszę, proszę. Czyli teraz wyszło komu tu zależało, a komu nie bardzo. Zamiast jakoś starać się rozwiązać problemy, nasza kochana Juleczka postanowił wziąć dupę w troki i zająć się własnymi sprawami. Brawo. ;|
Przepraszam bardzo, ale ta dziewczyna zachowuje się jak rozwydrzony bachor na zasadzie "nie będzie po mojej myśli to się walcie".
Jestem ciekawa jaki będzie owoc jej współpracy z Ivanem... Strach się bać. ;|

Powtórzę raz jeszcze - zerwanie umowy z Universalem to był najgłupszy pomysł!

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Lenie uda się nagrać jakiś interesujący materiał.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Mirva » 20 kwietnia 2009, o 13:13

W ogóle laski widocznie nie wiedziały czego chciały a woda sodowa lekko uderzyła do głowy... :shuffle:
No ale pozostaje nadzieja na to, że Lena wyda świetny album :P
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Alexander » 20 kwietnia 2009, o 13:29

Mirva napisał(a):No ale pozostaje nadzieja na to, że Lena wyda świetny album :P


Oby się tylko nie okazało, że nie jest ta nadzieje bezpodstawna. Ale Leny muzyka ma być podoba do ostatniego albumu, tylko mocniejsza... A "nowy styl Julii" to skrzyżowanie zGaGi z Britney pewnie. :eye: Ivan zaproponował jej pewnie stylizację na panią lekkich obyczajów, a Julia dodała do tego swoje pomysły :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 20 kwietnia 2009, o 15:57

Rozmowę na temat solowych karier przeniosłem do odpowiedniego tematu w dziale Rozmowy.
>>*<<
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Vedis » 25 kwietnia 2009, o 21:19

Wiele wielkich dzieł powstało pod wpływem narkotyków
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Mishi » 26 kwietnia 2009, o 10:07

Julia jest charakterystyczna i sama już się sporo popsuła przez swoje operacje "doświadczenia" :( Może dlatego ją ciągnie do tego swojego byłego menagera jak sama jest podobna po części do niego ;) dowiemy się jak coś nagra, bo jak narazie nic się nie zapowiada :dead:
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Lacrima » 12 czerwca 2009, o 13:49

Hm... Dziwne, że dopiero dzisiaj trafiłam na ten wywiad xD

No tak, teraz wyszło, przez kogo t.A.T.u. musiało zawiesić działalność. Julia niechcący powiedziała prawdę. Co do współpracy z Wanią, myślę, że to nie taki zły pomysł. Zresztą - czas pokażę. Życzę im jak najlepiej, ale... Ale dlaczego one tak głupio postępują? :zly:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez tyCi-Tyci » 13 czerwca 2009, o 09:13

Interesujący wywiad... Twierdzisz Ustinja że Jullia przez przypadek w nim powiedziała prawde??? Hehe... Przez przypadek czy nie to jednak dobrze że to oznajmiła xD
Bo jeżeli naprawde ma zamiar pracować z Shapovalovem to lepiej iż wiemy o tym wcześniej niż gdybyśmy mieli zaliczyć szok po wydaniu jej nowego albumu...
Swoją drogą to ciekawi mnie bardzo co z tego wyjdzie! :lol:
Ja nie skreślam Julli pochopnie, poczekam aż coś wyda...
No chyba że się nie doczekam xD^^ :chupa: :bum:
Klawisze Pianina Są Czarne I Białe A Grają Jak Milion Kolorów W Twojej Podświadomości xD <3...
Avatar użytkownika
tyCi-Tyci
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 czerwca 2009, o 21:11
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron