t.A.T.u. na Eurowizji 2009

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

t.A.T.u. na Eurowizji 2009

Postprzez Pofyrtaniec » 7 maja 2009, o 14:46

Już oficjalnie potwierdzone! :coctail:
tatu.ru napisał(a):May, 10 and May, 12 t.A.T.u. will perform at Eurovision Song Contest in Moscow.


Nie mogę się doczekać :D Ciekawe co dziewczyny zaprezentują na scenie :love: Coś nowego, czy jakiś sławetny hit :love: Znowu będzie o nich głośno w całej Europie :D Znowu będzie można zobaczyć je w TVP :love: SUPER! :D
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez h.O.P.e » 7 maja 2009, o 15:08

Aaaa.... jaka cudowna informacja :zako: Tak sie ciesze że je zobacze razem na scenie... :woho: Już sie nie moge doczekać :oczka:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Mishi » 7 maja 2009, o 16:17

Co za cudna wiadomość :D już nie mogę się doczekać i to już niebawem :D tylko kurcze w ten czy za tydzień jest ta Eurowizja bym mogła sobie nagrać :D
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Pofyrtaniec » 7 maja 2009, o 16:55

Od dłuższego czasu krąży wiele plotek dotyczących występu t.A.T.u. na Eurowizji 2009. Nikt nie był do końca pewien czy dziewczyny zaśpiewają na scenie przed ponad stumilionową publicznością.

Dziś na oficjalnej stronie pojawił się news informujący o fakcie, iż Julia i Lena wystąpią na Eurowizji 10 oraz 12 maja. 10 maja na otwarciu konkursu piosenki, które odbędzie się w Eurodomie, a 12 maja na pierwszym półfinale. Z przykrością informujemy jednak, że pierwsza część półfinału nie zostanie wyemitowana w TVP, ale będzie można ją zobaczyć online pod poniższym linkiem.

10 maj - otwarcie konkursu, 20:15
12 maj - pierwszy półfinał, 21:00
[czasu polskiego]
http://www.tvchannelsfree.com/watch/2323/1TV.html

No i niestety...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mishi » 7 maja 2009, o 17:00

kurcze :( No i obejrzeliśmu sobie 1 występ Tatu na Eurowizji 10 maja :( Jedynie szkoda że nie będą one występować podczas finału podczas przerwy czy na rozpoczęciu głównej ceremoni :( Poprostu bosko ale ważne, że i tak BĘDĄ :)
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Alexander » 7 maja 2009, o 17:05

Właśnie... Średnio podoba mi się pomysł, że dziewczyny nie wystąpią na otwarciu gali finałowej. Jako nawieksze gwiazdy w rosji powinny mieć lepszą miejscówkę niż tylko półfinał. No, ale przynajmniej wystapią dwa razy. Tfu. Przynajmniej w ogóle wystapią :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 7 maja 2009, o 17:20

Przynajmniej mają dwa występy półfinałowe :D to najważniejsze że w ogóle wystąpią i Alex ma w tym racje akurat ;) Ciekawa jestem tylko co one w ogóle zaśpiewają 8) Może swoją piosenkę na Eurowizje z 2003r ;> no zobaczymy :D
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez TATYRUSSIA » 7 maja 2009, o 19:13

Więc kiedy będzie można w TVP zobaczyć dziewczyny? I na jakim kanale?
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zmijka2222 » 7 maja 2009, o 19:23

Hej spoko nie na palajcię się tak. To, że dziewczyny wystąpią razem nie oznacza, że zaśpiewają jakąkolwiek piosenkę... Może być tak, że wejdą na scenę przywitają całą publikę powiedzą coś w stylu "Kochamy Was"wezmą kasiutę i nara. Albo jak już dojdzie do tego by t.A.T.u zaśpiewały jakiś utwór to jedyny kawałek jaki mi się nasuwa to "Nas Ne Dogonyat" :|
Music Is My Extazy!!!
Avatar użytkownika
zmijka2222
Nowy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 7 grudnia 2008, o 09:01

Postprzez Pofyrtaniec » 7 maja 2009, o 19:25

TATYRUSSIA napisał(a):Więc kiedy będzie można w TVP zobaczyć dziewczyny? I na jakim kanale?

Na żadnym. Na stronie jest napisane, że TVP nie wyemituje pierwszej części półfinału, gdzie pokażą się dziewczyny.

zmijka2222 napisał(a):To, że dziewczyny wystąpią razem nie oznacza, że zaśpiewają jakąkolwiek piosenkę...

Wydaje mi się, że wtedy oficjalna strona użyłaby jedynie słowa "appear" a nie "perform" ;)
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 7 maja 2009, o 19:35

Poffciu... Ale napisali, że nie emitują 1 półfinału. O tym, że nie emitują otwarcia konkursu piosenki nie pisze... Przynajmniej z tego co tutaj podałeś tak wynika. Więc może jednak je zobaczymy w tv?
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 7 maja 2009, o 19:47

Alex zrozum że jak mówia że nie ma to nie ma. Nikt na zdrowym zmyśle nie włączy specjalnie na 5 minut Tatu w TVP by fanom zrobić przyjemność. A chodzi o to że Polska będzie walczyć w 2 etapie półfinałów to po co mają to robić i puszczać 1 etap? No pomyśl sam ;) cieszmy się że w 2 etapie również dziewczyny wystąpią :D może poprowadzą jakiś z półfinałów :luv:
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Pofyrtaniec » 7 maja 2009, o 19:48

Alexander napisał(a):Więc może jednak je zobaczymy w tv?

Na pewno nie w polskiej ^^
Otwarcia piosenki nie będą emitować ponieważ jak wskazuje news na stronie rosyjskiego kanału 1 będzie to emitowane tylko w Rosji, właśnie przez ten kanał. W programie TV nie ma 10 maja na TVP o 20 żadnej wiadomości o emisji. Chyba że w jakichś informacjach o tym wspomną czy coś.

Mishi napisał(a):w 2 etapie również dziewczyny wystąpią

Skąd ta informacja?
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 7 maja 2009, o 20:06

No o otwarciu nic nie znalazłem. Ale znalazłem za to coś takiego:

W tym roku widzowie TVP1 także na żywo nie obejrzą wtorkowego półfinału (12. maja). Jednak w odróżnieniu od roku ubiegłego następnego dnia, czyli w środę 13. maja po południu, zostanie częściowo wyemitowany ten półfinał – częściowo, albowiem obejrzymy tylko te 10 piosenek, które zakwalifikowały się do finału.


I w programie jest. Między 15.15 a 15.55 na TVP
Może jednak je pokażą tam... obejrzeć nie zaszkodzi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 7 maja 2009, o 20:11

PoFyRtAnIeC napisał(a):
Mishi napisał(a):w 2 etapie również dziewczyny wystąpią

Skąd ta informacja?

Jak kto skąd ;> :
iż Julia i Lena wystąpią na Eurowizji 10 oraz 12 maja.

A drugi etap jest 12 maja ;> Polacy będą tam walczyć o finał ;>

Kurde a jednak nie obejrzymy :P Myślałam że w czwartek jest 12 maja wiec mój błąd :P Sorki :P 14 będą Polacy występować
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron