OK! - 10 lat t.A.T.u. - Lena i Julia osobno

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez zmijka2222 » 16 maja 2009, o 23:51

Z tego wywiadu wnioskuję, że Julia w ogóle chyba nie kum, że zrobiła sobie krzywdę z tymi eksperementami no nie?Gdy się patrzy co dzień na siebie to nie widać tej różnicy... No chyba, że przysłania pół świata usta no to możliwe, że nie zwraca się uwagi...Ale pomimo to, że Julcia jet z tym Parvizem to mam to wrażenie, że posiada jakąś Kochanice( Lena) no nie wiem już sama... Całujemy się nieraz? No prozę!!!
Music Is My Extazy!!!
Avatar użytkownika
zmijka2222
Nowy
 
Posty: 49
Dołączył(a): 7 grudnia 2008, o 09:01

Postprzez h.O.P.e » 17 maja 2009, o 12:17

W internecie można znaleźć zapisy Waszej pierwszej konferencji prasowej, podczas której pocałowałyście się przed kamerami. A kiedy doszedł do skutku Wasz ostatni taki pocałunek?
Lena: Nie pamiętam, nie zaznaczam dni, w których się całujemy, w kalendarzu (śmiech). My i teraz się całujemy. Nawet poza sceną! Na przykład, gdy razem gdzieś odpoczywamy. I nie przeszkadza fakt, że Julia ma męża i dzieci.


Ale zaraz, zaraz przeciez Julia mówiła że nie wyszła jeszcze za Parviza i że na razie nie ma zamiaru... Czy coś mnie omineło ? :bum:

A co do tego całowania sie to bardzo dobrze :D "gdy razem gdzieś odpoczywamy" hmm... :mysli2: w łóżku ? :evil:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez KatinaVolkova » 18 maja 2009, o 19:26

Co podczas tych dziesięciu lat w t.A.T.u. zapisało Wam się w pamięci najbardziej?
Lena: Ja najlepiej wspominam początek. Był to czas zupełnej beztroski. Żyłyśmy razem - to Julka była u mnie, to ja u niej, szlajaliśmy się z przyjaciółmi po mieście do rana, a rodzicom kłamałyśmy, że byłyśmy w studio. Z jakiegoś powodu szczególnie zapamiętałam jeden wieczór. Spacerowałyśmy ze znajomymi po centrum Moskwy, a potem pojechaliśmy do mnie. Otworzyliśmy po cichu drzwi, żeby nie obudzić mojej mamy, wszyscy rozebrali się nie zapalając światła. A tu Wołkowa nagle: "Głodna jestem!" A ja: "Nie ma problemu. Na kuchnię! Jeść!"
Nie spodziewałam się, że on pozbawi lodówkę całej zawartości. Zjadła nawet mamine kanapki z pasztetem, które przygotowała sobie do pracy. Spałaszowała wszystkie sztuki! Żarłok.
Julia: Też najlepiej wspominam ten czas. Poznawałyśmy ciągle nowych ludzi, bawiliśmy się. Pamiętam jak pewnego razu wróciliśmy skądś nad ranem i zaczęliśmy śpiewać na podwórzy Leny.



Hehehe, to rozbawiło mnie najbardziej <umarłam> :xD: :xD:

:oczka: Nie wiedziałam, że Julka była kiedyś takim żarłokiem, hahaha :)
Ale ogólnie wywiad super ;) Bardzo mi się podoba ;)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Pofyrtaniec » 18 maja 2009, o 20:18

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lacrima » 19 maja 2009, o 11:51

Skany są świetne. Wielu zdjęć, które są użyte w gazetach - nie widziałam :blush: .
I ten występ boski po prostu :D

Co do tej sesji - to nie powinni Leny ucharakteryzować w ten sposób. Gryzie się to z Julką - całą na czarno, z mocnym makijażem. To samo powinni zrobić z Lenką. I te włosy... To po prostu nie pasuje. Może i ładnie wygląda, ale nie pasuje do tej sytuacji. :rolleyes:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez wolny » 31 maja 2009, o 10:58

Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 3 czerwca 2009, o 16:51

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez micha21 » 3 czerwca 2009, o 17:16

Jezu. Na jedym zdjęciu Lena ma chyba jakiegoś zeza. Na drugim to wygląda jak motocyklista który ucieka w pośpiechu i zapomniał gatek wsadzić na swoje 4 litery. Takie gatki do spania można mieć a nie ma motor.Nawet na rower się nie nadają. Ale pewnie znowu nie znam się na modzie.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

:)

Postprzez KatinaVolkova » 3 czerwca 2009, o 17:21

Na tych fotach Jul genialnie wyszła :)
Supcio :******
>> ** <<

>>**<<

Tu genialnie :
GENIALNE

Prześlicznie :)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez koko » 3 czerwca 2009, o 18:07

PoFyRtAnIeC napisał(a):4 nowe zdjęcia HQ z tej sesji :P
To ostatnie zdjęcie - fantastyczne. :oczka:
Nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się ze starym t.A.T.u. w mundurkach. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron