Film "You and I"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Piret » 16 września 2008, o 19:32

Może i premiera tego filmu będzie w marcu, ale do Polski trafi on z opóźnieniem lub w najgorszym wypadku - w ogóle ^^
Cóż, to już nie nowość, to ciągłe przekładanie premiery czegokolwiek z szyldem Tatu .. :rolleyes:
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Enemy » 17 września 2008, o 19:16

Piret napisał(a):do Polski trafi on z opóźnieniem lub w najgorszym wypadku - w ogóle ^^


omg, nie pisz tak nawet xD czekam na ten film i miałem nadzieje że wyjdzie on juz niedługo, jak ogladam te urywki z youtube to wydaje mi sie ze film bedzie za**** :lol: , szkoda że zapowiada się przesuwanie filmu z miesiąca na miesiąc a potem z roku na rok.. :shuffle:
Rzeczywistosci nie znosze ..

Why do all good things come to an end?
Avatar użytkownika
Enemy
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 22:22
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Piret » 17 września 2008, o 23:35

Enemy napisał(a):
Piret napisał(a):do Polski trafi on z opóźnieniem lub w najgorszym wypadku - w ogóle ^^


omg, nie pisz tak nawet xD


Wolałabym jak każdy, pójść do kina na premierę tego filmu, no ale zawsze jest Internet i możliwość ściągnięcia filmu, jakby u nas w Polsce "You and I" nie ujrzało światła dziennego ^^
...krocząc wśród fal słyszę jak imię Twe szeptem niosą Anioły...
[*] Kubuś [*]

...Ile jeszcze we mnie wiary,
ile jeszcze we mnie samej sił
na nowe dni, ile szans?
Ile jeszcze we mnie samej sił,
by dalej żyć w taki czas...
Avatar użytkownika
Piret
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 18:28
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Kamil » 20 września 2008, o 14:59

Przyjaźń na planie You & I - wyraźnie Barton i Volkova nadają na tej samej fali 8)
Ostatnio edytowano 20 września 2008, o 22:42 przez Kamil, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 12 października 2008, o 20:19

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 13 października 2008, o 21:22

around 1:20
In March 2009 the presentation of the film "You And I / Finding t.A.T.u." will take place. In the time of preparation and making of the event we plan a big advertising campaign in the media, on TV and in the internet. There will be made ready and spread souvenirs and advertising products with symbolic acts and films.

around 2:55
At this unprecedented event in the world of cinema there will be invited famous Russian and foreign officials and political figures, representatives of business elite and figures of culture. At the presentation there will be touched questions of worldwide problems too - drugs and AIDS. The offered film will present itself as a graphic example of antinarcotic and social propaganda.

around 4:35
Before the beginning of the presentation and the show program will be a press conference with the participation of Russian and foreign representatives of media, in which the producers, actors and general partners of the film answer to the questions of the journalists.

around 5:50
At the end of the movie screening the guests may chat with the actors and creators of the film and see a fascinating show. Included in the presentation will be an exclusive concert of the group t.A.T.u. with the soundtrack of the film, a concert of the producer and actor Igor Desyatnikov with the songs of his new album. In the breaks during the screening the guests will be offered meals and drinks from Russian and foreign cuisine.

around 6:00
We suggest you to consider the possibility of the participation of your company as partner of this event.


Tłumaczenie traileru.
Podziękowania dla house19 za transkrypcje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez TATYRUSSIA » 11 grudnia 2008, o 16:42

Mischa Barton co-star dishes about “You and I” movie
Mischa Barton’s co-star Shantel VanSanten, who plays Janie in the upcoming film "You and I," dished recently about her first movie role as well as what it’s like working with Mischa.

"You and I," scheduled for release in March 2008 in the United States, is about two teenage girls, Janie who is American and Lana (Mischa Barton) who is Russian, who fall in love after meeting at a t.A.T.u concert and are swept into a dangerous world of obsession, drug abuse and murder. [imdb]

VanSanten called working with Mischa "a pleasure."

Here’s what VanSanten had to say about the two characters falling in love:


"As far as the content of the movie goes our characters ARE two girls who fall in love with each other and become romantically involved. They have their fair share of tests and trials but the movie is about choices and consequences and love. This movie makes a bold statement about homosexuality without apologies. When it comes to any kissing/ sex scenes…well it’s called acting for a reason! When you see the movie you will understand their relationship is based on love."
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ~kurka~ » 13 lutego 2009, o 19:59

Szkoda, że Mischa nie była w takim stanie podczas kręcenia filmu :lol: Fotki
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Tija » 13 lutego 2009, o 21:04

Jeśli była by w takim stanie grając role, nie zagrzałaby tam długo miejsca ...
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pofyrtaniec » 15 lutego 2009, o 11:53

Wczoraj dodane video z nowymi scenami z You and I :rose:
Teraz prezentuje się to dużo, dużo mroczniej ^^
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tija » 15 lutego 2009, o 12:25

Naprawdę świetne sceny. Ciekawa jestem teraz całego filmu. :popcorn:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez koko » 15 lutego 2009, o 12:54

PoFyRtAnIeC napisał(a):Wczoraj dodane video z nowymi scenami z You and I :rose:
Teraz prezentuje się to dużo, dużo mroczniej ^^
Łoooooo cóż za mroooook ^^ Bardzo fajnie się zapowiada :D Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego, że zlepek wszystkich scen filmu zobaczymy w takich właśnie promo videach.. Przed premierą oczywiście.. :ups: To by była porażka xD
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 17 lutego 2009, o 00:15

Promo Video You and I
Jeżeli wierzyć komentarzom osoby zamieszczającej to video ( miejmy nadzieję, że to tylko plotki ) , film wejdzie na ekrany rosyjskich kin pod koniec 2009, natomiast na początku 2010 pojawi się w kinach na całym świecie... ;|
Powodzenia... :rolleyes:

:imdead:

Jednakowoż sądzę, że to po prostu fanmade i jakiś kretyn próbuje nabić sobie oglądalność kanału.. Taką przynajmniej mam nadzieję, bo jeżeli okazałoby się, że rzeczy tam napisane są prawdziwe to mam do powiedzenia jedno: żal.porażka.ru :sciana:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 17 lutego 2009, o 08:22

k.O.K.o. napisał(a):Promo Video You and I


:imdead:

Jednakowoż sądzę, że to po prostu fanmade i jakiś kretyn próbuje nabić sobie oglądalność kanału.. Taką przynajmniej mam nadzieję, bo jeżeli okazałoby się, że rzeczy tam napisane są prawdziwe to mam do powiedzenia jedno: żal.porażka.ru :sciana:


Fanmade jak nic :D Nie uwierzę po prostu, że ruscy nie potrafią sklecić promo filmu. Ja bym to lepiej w Windows Movie Maker zrobił ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pofyrtaniec » 17 lutego 2009, o 13:58

Pardones, ale ta G10 ma tylko ten jeden film wgrany na swoje konto ^^ To nawet ja mógłbym sobie takie konto założyć i wpierać ludziom, że WM wyjdzie w kwietniu :P Już się wiele razy przekonaliśmy, aby czekać na oficjalne wiadomości, a nie znalezione na necie ;)

Oficjalne konto G10 :)
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron