Film "You and I"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez robbie » 18 lutego 2009, o 00:48

Postaram sie trochę wyjaśnić.

Igor Desyatnikov to główny producent filmu "You and I", a także jeden z aktorów grających w tym filmie. Nazwa (skrót) "G10" pochodzi od Desyat-nikov. Co do filmu, sytuacja wygląda tak, że po premierze w Cannes, film "You and I" dostał słabe recenzje, ale to nie jest największy problem, bowiem wiemy, że w takich sytuacji film poddaje sie po raz kolejny montażowi, wycina, dodaje i uatrakcyjnia. Jest podejrzenie, że stoją za tym głównie poważne problemy finansowe. Co to znaczy? Większość ludzi na tym etapie projektu wycofała sie. Dwóch początkowych dystrybutorów wycofało się z projektu tuż po prezentacji w Cannes, a firma "RAMCO" aktualnie "umywa" rece od tego filmu z nieznanych nam przyczyn. Dlatego Igor Desyatnikov ruszył sam z kampanią promocyjną, która ma na celu znalezienie dystrybutora na cały świat. Po prostu jako główny producent (inwestor) stara się uratować cały projekt. Trudno ocenić te szanse... Film zapewne zostanie pokazany tylko w Rosji i zostanie wydany na DVD.

Przepraszam, że tak chaotycznie, ale już późno.
Avatar użytkownika
robbie
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 00:36

Postprzez Pofyrtaniec » 18 lutego 2009, o 07:47

Widzę, że nawet rola takich wielkich gwiazd jak Julia, Lena czy Barton nawet nie pomogą filmowi. [Misha ponoć się go w ogóle wstydzi :? ] Rzeczywiście musi być to całkowita klapa, skoro nikt nie chce tego dystrybuować [? xD]. Szkoda, jedyny film od paru lat, na którym znalazłbym się w kinie. Nikt nie jest chyba zaskoczony takim obrotem sprawy ;)

Co jak co, nadal czekam na jakieś pozytywne wiadomości.
A ten nick G10 to na żaden skrót od desyat-nikov mi nie wygląda... nawet nie ma żadnego G ^^
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mirva » 18 lutego 2009, o 12:30

Julcia_Volk napisał(a):Jeżeli to, co Robbie pisze jest prawdą, to możemy pożegnać się z zobaczeniem filmu w kinie :rolleyes: i będziemy musieli zadowolić się ściągnięciem filmu z neta i obejrzeniem w kiepskiej jakości na kompie...szkoda zmarnowanego potencjału, bo książka jest naprawdę dobra a soundtrack Tatu oraz ich obecność w filmie mogłyby zwiększyć oglądalność zarówno fanów, jak i tej części świata, która nadal uważa Leną i Julię za lesbijki i liczyłaby na jakiś skandal ^^


Uuu.. ciekawe, no ale jak będzie na DVD to całkiem spoko, chociaż z logicznego punktu widzenia jeżeli ma już być na DVD to musi być przedtem w kinie co nie ;> ?
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Pofyrtaniec » 18 lutego 2009, o 12:42

Julcia_Volk napisał(a):szkoda zmarnowanego potencjału, bo książka jest naprawdę dobra a soundtrack Tatu oraz ich obecność w filmie mogłyby zwiększyć oglądalność zarówno fanów, jak i tej części świata, która nadal uważa Leną i Julię za lesbijki i liczyłaby na jakiś skandal ^^

Widocznie niewystarczająca dobra, żeby przyciągnąć potencjalnych dystrybutorów. Film na pewno jest kontrowersyjny, ale są małe szansę żeby osiągnął światowy sukces - pojawienie się tam tatu czy Barton tego nie zmieni.

PozytywnieWalnięta napisał(a):chociaż z logicznego punktu widzenia jeżeli ma już być na DVD to musi być przedtem w kinie co nie ;> ?

Jest możliwość, że film pokazuje się od razu na DVD, a w kinie nie był grany ani razu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mirva » 18 lutego 2009, o 12:48

PoFyRtAnIeC napisał(a):Jest możliwość, że film pokazuje się od razu na DVD, a w kinie nie był grany ani razu ;)


Tak? Nie wiedziałam xD A znasz jakiś taki film xD ?
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Pofyrtaniec » 18 lutego 2009, o 12:50

Tak? Nie wiedziałam xD A znasz jakiś taki film xD ?

Np. Żołnierze kosmosu - jestem pewien, że 3 część wyszła od razu na DVD, ale nie jestem pewien dwóch poprzednich ;)
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 18 lutego 2009, o 15:51

Nad tatkami klątwa wisi, zaprawdę powiadam wam! :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 18 lutego 2009, o 17:41

Można się tego było spodziewać. Przecież to t.A.T.u. ale też może to być spowodowane kryzysem światowym, że nikt nie chce inwestować kasy. Jak dlamnie to film znalazł by duża rzesze ludzi którzy poszli do kina na to.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pofyrtaniec » 11 marca 2009, o 19:41

Trailer HQ You and I

Przy okazji - dziewczyna z oficjalnego forum dzwoniła do RAMCO i powiedzieli jej, że już niedługo powinny pojawić się jakieś nowości na stronie filmu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 17 marca 2009, o 16:11

tatuhq.pl napisał(a):Jeden z userów forum tatu.ru postanowił napisać mail do producentów filmu. W odpowiedzi otrzymał od jednego z nich następujące informacje:

Przez najbliższe kilka miesięcy film You and I przejdzie przez procesy związane z postprodukcją (montaż, przygotowanie wersji emisyjnej filmu). Po tych procesach producenci zajmą sie pracami nad dystrybucją filmu na skalę światową. Dziękujemy za wsparcie i cierpliwość. Prosimy o regularne odwiedzanie oficjalnej strony filmu, gdzie już wkrótce pojawią się nowe informacje.

Można więc spokojnie zignorować optymistyczną wiadomość, która pojawiła się wczoraj na portalu Interia.pl, jakoby film miał ukazać się już pod koniec maja. Nie zostały również potwierdzone żadne informacje dotyczące najnowszego teledysku. Prosimy więc podchodzić do nich z dużym dystansem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 28 kwietnia 2009, o 15:23

2 nowe zdjęcia z filmu

1|2
Ostatnio edytowano 28 kwietnia 2009, o 15:24 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez ~kurka~ » 22 sierpnia 2009, o 19:13

Mnie dziwi to, że film w całości jeszcze nie przeciekł do internetu. Ile czasu już minęło od pierwszej zapowiedzianej premiery? Rok? Mam wrażenie, że na razie porzucili ten cały projekt, i teraz czekają na nie wiadomo co...
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Vedis » 22 sierpnia 2009, o 21:04

Ale qrcze, to by było głupie i dziwne... Rozumiem porzucić pisanie książki, ale film? Przecież przy tym brało udział wiele osób, włożyli w to wiele kasy... Naprawdę to dziwne.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Lacrima » 23 sierpnia 2009, o 23:18

Szczerze? Jeśli chodzi o t.A.T.u., to już mnie nic nie dziwi. I nie zdziwi. Jestem przygotowana na wszystko o.O
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Vedis » 24 sierpnia 2009, o 09:05

Lacrima napisał(a):Szczerze? Jeśli chodzi o t.A.T.u., to już mnie nic nie dziwi. I nie zdziwi. Jestem przygotowana na wszystko o.O


Ale tym razem to coś się z Mischą Barton dzieje
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron