Film "You and I"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 13 lutego 2012, o 11:21

No cóż, wersja angielska była nieco bardziej znośna do oglądania co nie zmienia faktu, że cała historia to masło maślane bez ładu i składu. Naprawdę, zero pomysłu na scenariusz. Wszystko kiczowate, przekoloryzowane, zrobione na siłę z dennymi zbiegami okoliczności oraz wołającym o pomstę do nieba motywem "od zera do bohatera" z cukierkowym zakończeniem. Ogólnie ostatnia scena z koncertu zmontowana tak, że się płakać chce. Amatorszczyzna jakich mało. Jak dla mnie film 3/10. W ogóle nie wart czekania przez te wszystkie lata. t.A.T.u. w nim tyle co kot napłakał. :eye: Gra aktorska też nie zachwycała. Jeżeli ktoś zasłużył na jakąkolwiek pochwałę to chyba tylko Charlie Creed-Miles (filmowy Ian), bo jego kreacja jako jedyna przykuwała uwagę na więcej niż 10 sekund. No i akcent Barton - tu mam dylemat. Nie wiem czy się śmiać czy chwalić za to, że w tak przekonujący sposób udawała Rosjankę. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez Lena Sergeevna » 21 marca 2012, o 21:20

Film nie taki zły. ;) Osobiście oglądałam po rosyjsku i nie mogę stwierdzić jaka jest wersja angielska.
Co do napisów Pl, jeżeli komuś chciało by się zrobić czas do filmu to ja mogę przetłumaczyć film z rosyjskiego i zrobić napisy.
Lena Sergeevna
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 11:05

Re: Film "You and I"

Postprzez K.O.Z.I. » 26 kwietnia 2012, o 20:26

Ja mam napisy Polskie do filmu :) Sam je pisałem, do mojej wersji są kompatybilne, nie wiem jak do waszych :)
K.O.Z.I.
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwietnia 2012, o 10:55

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 13 lipca 2012, o 21:03

Ciekawostka związana z You and I:

Aleksander Semchev wcielający się w rolę Leonida (ten taki grubszy facet, ojciec chłopaka co to chciał zostać wokalistą, ale nie grzeszył zdolnościami) grał jedną z głównych ról (Freda "Pikiego" Olesia) w polskim filmie Pierwszy milion u boku m.in. Przemysława Sadowskiego i Szymona Bobrowskiego. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez SnegoSmiles » 25 listopada 2012, o 16:51

Well, chyba jestem jedynym tutaj, któremu jako tako film naprawdę się spodobał. Pierwotnie mnie Wasze recenzje zniechęciły, choć właściwie niepotrzebnie, bo film naprawdę świetny. Bardzo mi się podobają zwroty akcji, zmiana nastroju. Na początku niby zwykły luźny film, potem coraz mroczniej i mroczniej i szczęśliwe zakończenie. Faktycznie trochę mało t.A.T.u., ale cieszę się, że wykorzystywali najróżniejsze utwory, Craving czy nawet remix Show Me Love. Brakowało mi All The Things She Said, które naprawdę by pasowało.
Ciekawi mnie tylko co dalej z Janie i jej macochą? Ona już nigdy tam nie wróciła? A ojciec?
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron