Film "You and I"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Film "You and I"

Postprzez Pofyrtaniec » 29 sierpnia 2007, o 20:14

Kręcenie filmu zostało już zakończone – film o Amerykance (Mischa Barton) i dziewczynie z Yaroslavl'u (Shantel Van Santen) - które marzą o staniu się sławnymi jak t.A.T.u. Czy ich marzenia się spełnią? Nawet twórcy filmu o tym jeszcze nie zadecydowali, jednak zmagania bohaterek by poznać Julię i Lenę robią postępy.

W filmie dziewczyny z t.A.T.u. grają same siebie i oczywiście zamierzają do niego nagrać ścieżkę dźwiękową. Lena i Julia (która jest teraz w piątym miesiącu ciąży) mówią o doświadczeniu zbliżenia się do fanów.

'Historia w filmie jest prawdziwa'

Pytanie: Jakie są wasze wrażenia z planu?

Lena: Wspaniałe. Bardzo to polubiłyśmy. To nasze pierwsze zetknięcie z prawdziwym filmem, ale tak naprawdę różnica pomiędzy aktorką a piosenkarką nie jest duża, ponieważ kiedy odbywasz koncert czy jesteś na planie filmowym, robisz te same rzeczy: próbujesz zrobić to tak, by ludzie Ci wierzyli.

Julia: W filmie wszystko jest bardziej realistyczne niż w teledyskach. Zwłaszcza w tym filmie. Chodzi mi o to, że jest o nas. Tak samo jak książka, na której podstawie powstawał film. Napisał ją Lesha Mitrofanov: często wspólnie imprezujemy.

Pytanie: Czy granie siebie w filmie jest trudne?

Julia: Nie! Co w tym może być trudnego? Jesteśmy takie same w życiu codziennym, na scenie jak i w filmie.

Lena: Wbrew pozorom, jest to nawet łatwiejsze. Nic nie musimy tworzyć. Scenarzysta przyszedl do nas i zadał pytania; odpowiedziałyśmy i stosownie do naszych odpowiedzi napisał scenariusz.

Pytanie: Czego nowego o waszym życiu dowiedzą się fani?

Lena: Dla niektórych cały film będzie czymś nowym o naszym życiu, a dla innych natomiast wszystko będzie już wiadome. Trudno powiedzieć.

Julia: Jednak będą w nim nowe rzeczy. Nauczą się czegoś, co nie jest proste. Dowiedzą się o tym co się dzieje wokół nas. Jak to się ma do filmu? Zazwyczaj nasze życie składa się z prób, grania koncertów, czasami odwiedzamy strony naszych fanów, na jednej z nich znalazłyśmy piosenkę, którą napisały dla nas dwie fanki. Spodobała się nam i zechciałyśmy się z nimi spotkać - i oto jak się zaczyna historia. Poznały się przez internet, przyjechały do Moskwy, zakochały się w nas i zrobily coś głupiego. Musisz przyznać, coś takiego nie zdarza się często. Często fani przychodzą do nas po autograf i od razu odchodzą. A tutaj ludzie przyjeżdżają z niewiadomo skąd, by zamieszka? w Moskwie i zobaczy? nas czasami. Ludzie zdadzą sobie sprawę, że szaleni fani istnieją.

Lena: Przy okazji, na albumie będzie piosenka której słowa zostały zaczerpnięte od jednej z fanek.

Pytanie: Czy w waszym życiu byli jacyś wyjątkowi fani?

Julia: Spotykamy się z nimi tak często, że stają się naszymi przyjaciółmi. Oczywiście nie odwiedzamy się nawzajem, jednak czasami gdzieś razem wypadamy na miasto.

Lena: Są fani którzy dzwonią do nas na komórki, by dowiedzieć się kiedy będziemy w Moskwie - i wtedy przychodzą by się z nami spotkać.

Julia: Nawet autografy nie są dla nich ważne, jesteśmy po prostu przyjaciółmi. Jednak Ci, którzy przyjeżdżają z daleka, robią z nami zdjęcia, biorą autografy, albo dają nam coś w prezencie.

Pytanie: Jakie były te prezenty?

Julia: Wszystko - od zabawek po biżuterię. Często piszą wiersze. Przynoszą wielkie książki na wycinanki z wiadomością o tym, że nas kochają.

Lena: Często także nas rysują.

Pytanie: Czy fanom zza granicy też się to podoba?

Julia: Róznie bywa. W Japonii były czasy, że nie mogłyśmy nawet wyjść z hotelu, z powodu tłumu.

Lena: Biorą telefony i zaczynają nam robić zdjęcia.

Julia: To nawet nie setka ludzi. Wypełniliby całą ulicę, i musiałabyś dzwonić na policje, tylko z tego powodu, by wydostać się z tłumu. Raz w Tokio musieli postawić szeregi autobusów wokół placu, byśmy mogły się dostać do samochodu.

Pytanie: Czy jest możliwe spotkać was na ulicy w Moskwie?

Lena: Oczywiście. Poruszamy się z ochroniarzami. Nasze miasto przywykło do gwiazd, chodzą swobodnie. W Ameryce może to wyglądać dziwnie że jakaś gwiazda decyduje się na zakupy lub wyjście na posiłek i nie zabiera ze sobą ochroniarzy, ale w Moskwie to normalne.

Julia: Ja, na przykład lubię chodzić sama. Nie potrzebuję ochroniarza czy kierowcy. Prowadzę sama i nie dbam o to jak późno wrócę do domu - nie boję się niczego. Musisz żyć swoim życiem i mieć z tego frajdę, a jeżli ktoś chce nas chronić może to robić na scenie. Jeżli chodzisz do dobrych miejsc z adekwatnymi ludźmi, kto będzie cię tam niepokoił? Kto cię potrzebuje? I jeżli w jakiejś kawiarni są młodzi ludzie mogą cię szarpnąć za rękaw, ale nie dlatego że są szaleni ale dlatego z jakiegoś powodu chcą cię dotknąć.

Lena: 'Jesteś prawdziwa?' - 'Nie, z plasteliny'.

Julia: Z porcelany

P: czy często was tak dotykaj??

Julia: Staramy się utrzymać dystans. Choroba gwiazd nie ma z tym nic wspólnego. Lubiła byś to gdyby obcy popychał cię, ciągnął za włosy - to peruka?

P: Czy fani czekają na was przy wejściach do domu?

Julia: Oczywiście. Jeżli jakieś dziewczyny przyjeżdżają na dwa dni z St.Petersburga albo Tallinu, gdzie powinny iść? Siedzą i czekają aż się nie pojawimy. Jeżli się nie pojawiamy spędzają noc przed wejściem. A ci którzy mieszkają w Moskwie dzwonią na nasze komórki, 'Jesteś dziś w domu? Wpadniemy.'

Lena: Czasami chcą cię zaskoczyć i wpadają bez zapowiedzi a my już mamy wyjeżdżać na turnee czy w inne miejsce. Jest ok, zawsze zrozumiemy naszych fanów.

Julia: Dlaczego mają się obrażać? Nie jesteśmy dla nich niemiłe, nieprzyjemne.

Lena: Tak, po prostu mówimy, 'Przyjdę jutro w tym czasie. Wyjdziemy i porozmawiamy.'

P: Co powiedziały byście do fanów którzy przyszli by do was i powiedzieli - 'Chcemy byc tacy jak wy'?

Julia: Jeżli takie jest twoje życzenie, dlaczego nie? Zawsze jest miło kiedy ktoś bierze cię za przykład, postrzegając cię jako ideał i chce wyglądać jak ty.

Lena: Zawsze jest lepiej pozostać takim jakim się jest, tak myślę. W innym przypadku twoja osobowość zatraci się. Możesz kochać, szanować, słuchać muzyki, dać się ponieść czyimś piosenkom, ale kopiowanie kogoś jest niemądre. Dla mnie jest to dziwne. Nie będziesz nigdy inną osoba tak czy inaczej.

Julia: Cóż, myślę że nie ma w tym nic złego. Osoba kopiuje tylko twój wygląd, ale w głębi on czy ona pozostaje sobą niezależnie od wszystkiego. Nigdy nie będą drugim 'ty', ale jeżli chcą wyglądać tak jak ty - jestem za tym.

Lena: Jestem za indywidualnością.

A co byście poradziły swoim fanom wchodzącym w show biznes?

Julia: Powinni decydować za siebie samych. Czuję się świetnie w show biznesie. Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji kiedy budzę się rano - i nie kręcimy kolejnego teledysku, nie dajemy wywiadów, nie mamy foto sesji, nie wylatujemy na jakieś występy.

Tak do tego przywykłam, nie było dnia kiedy siedziałam w domu. Nawet jeżli nie ma nic specjalnego do roboty, staram się wyjść spotykać ludzi. Przyjęcia, prezentacje, zostawanie z fanami - było by dla mnie trudne żyć bez tego.

P: Julia, oczekujesz teraz swojego drugiego dziecka. Chciała byś zobaczyć swoje dziecko w show biznesie?

Julia: Nie będę go zmuszać. Mogę tylko pomóc, pozwolić mu spróbować sportu, muzyki, rysunku. Wtedy powinno zdecydować same, i będą wspierać każdą jego decyzję. Kiedy ja chciałam studiować muzykę, moja mama zapisała mnie do szko?y muzycznej, pozwoliła śpiewać w studiu 'Neposedy'. Nie powiedziała 'To nie dla ciebie'. Skąd mogła wiedzieć? Teraz jestem artystką. Kto mógł sobie wyobrazić że wszystko się tak potoczy?

Anna Fedina
Tłumaczyli: TatuHQ (wolny, pofyrtaniec)
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:18 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Waste_Manager » 30 sierpnia 2007, o 11:08

Ale Yulka jest hardkorowa :D Z tego co mi się WYDAJE to one nie chodzą z ochroną... :/
tam gdzieś jest orzykład zamiast przykład - tylko mała uwaga xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:19 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez wolny » 16 października 2007, o 10:55

Krótki filmik promujący z blogu, zapowiada się świetnie :krol:
>><<
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:19 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 16 października 2007, o 15:06

You and I [piosenka] rzeczywiście zapowiada się świetnie. Film jak zauważylem jest nadal pod tytułem "Finding t.A.T.u." a nie "You and I" ;) Czekamy na film, jednak chyba do ściągnięcia, bo nie doczekamy się go w Polsce w kinach na pewno^^
______________________________________________________________________

Na oficjalnej stronie jest napisane, że ten fragment z Youtube, który znalazł się na internecie wczoraj, jest już dzisiaj w Top 10 Youtubowskich "videł" [xD]. Przez jeden dzień obejrzano go więcej niż 110 000 razy :D Nice :P
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:29 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez wolny » 18 października 2007, o 20:50

Fotka z filmu >><< :-D
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 18 października 2007, o 21:02

Super focia. Lenka już takie dłuuugie włoski ma :D A Julia mi się kojarzy z występem na Krasnoye Leto ^^ Taka stara :P
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:31 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 20 października 2007, o 10:13

E... aha 8| A skąd to wytrzasnąłaś? ^^ Jedna z tych dziewczyn na końcu to Lena? Trochę dziwny ten fragment ^^ Ciekawe czy rzeczywiście w filmie będą jakieś motory i czy będzie jakiś pościg lub coś :P
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:33 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Waste_Manager » 20 października 2007, o 12:56

To prawie na 100% z finding tatu, w tym 'trailerze' widac motorki :D o TU widac na samym poczatku
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Pofyrtaniec » 20 października 2007, o 13:22

A no rzeczywiście jest tam coś o motorach :P Czekam na wyciek całego filmu xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 11:34 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Pofyrtaniec » 21 października 2007, o 17:27

:eye2:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez wolny » 22 listopada 2007, o 18:37

Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez wolny » 23 listopada 2007, o 19:48

I jesce jedna Julia jaki fryz :uu:
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Waste_Manager » 23 listopada 2007, o 20:03

Strach sie bac tej naszej Yul^^ :O
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez February » 23 listopada 2007, o 23:12

wolny napisał(a):I jesce jedna Julia jaki fryz :uu:

wyglada tragiczicznie ty tylko fryz ale to jak wygląda na twarzy. Tragedia... mogli by ją zrobić jak na Bomba Goda czy na Eurowizje... a tu ma niewiadomo co :uu:
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:20 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez February » 25 listopada 2007, o 11:21

Ciekawe ile poszło na to żelu, lakieru itd :lol:
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2008, o 12:21 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron