Film "You and I"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 1 lutego 2011, o 17:14

Masterek napisał(a):A ja mam pytanie - czy w ogóle Lena i Julia będą występowały w tym filmie, miały jakiś udział?

Oczywiście że zagrały. Same siebie. Jest scena koncertu i kilka innych. Na stronie tatu.ru w galerii są zdjęcia. Koncert, zdjęcia z planu. Film sam w sobie powstał na podstawie książki t.A.T.u. Come Back. Taka ciekawostka dla Ciebie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez Masterek » 2 lutego 2011, o 10:01

Ahh, no już przeczesałem ten temat od deski do deski i rozumiem jak to ma wyglądać. :)
Czy klapa, czy nie - czekam z zainteresowaniem i na pewno obejrzę, a jak na to pozwolą polskie kina - to z pewnością na salę kinową. :) Są może już jakieś zwiastuny, trailery tego filmu? Wszystkie te podawane wcześniej z YT są usunięte z powodu praw autorskich.
Masterek
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 stycznia 2011, o 09:59

Re: Film "You and I"

Postprzez wolny » 3 lutego 2011, o 22:41

Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Re: Film "You and I"

Postprzez yuliasavicheva » 11 lutego 2011, o 19:01

A dlaczego tak mało tych zdjęć ?

koko: Off.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 11 lutego 2011, o 19:43

You and I Mam nadzieję, że wrzucenie linka do strony, na której można obejrzeć film nie jest grzechem. Poza tym czekaliśmy na niego tak długo, że... :eye:

Sex, drugs and t.A.T.u. (zastrzegę sobie tę parafrazę prawem autorskim :lol2:) krótko mówiąc. Film trochę śmieszny, niektóre motywy po prostu mnie powalały (nie w pozytywnym znaczeniu), ale nie będę ich zdradzać. Tak poza tym to powiem, że You and I w wykonaniu Shantel i Mischy podoba mi się bardziej niż oryginał t.A.T.u. (dłuższy kawałek do odsłuchania od 81:05). :eye: Refren ma to przysłowiowe pierdyknięcie (ładnie mówiąc). Ogólnie cały film oceniam 4/10, bo jest naiwny do granic możliwości i nijaki, żeby nie powiedzieć brutalniej - jest o niczym.
Jakby się tak dłużej nad nim zastanowić to przesłanie jest jedno - [SPOILER]Nie martw się. Manager t.A.T.u. wychaczy Cię na jutubie, dziewczyny odwiedzą Twoją kumpelę w areszcie, manager wpłaci kaucję i wszyscy będziecie żyć długo i szczęśliwie[/SPOILER].
Może jednak komuś z Was się spodoba. Tak czy siak mam wrażenie, że od teraz możemy czekać na Złote Maliny. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez Tija » 11 lutego 2011, o 20:04

Wcześnie się tu pojawił. Od niedzieli jest już w sieci xD

Film nie jest taki zły. Wątek uzależnień i scena łóźkowa są moim zdaniem najlepsze z całego filmu, gdyż nadają realności i pokazuję do czego może doprowadzić uzależnienie. Film również ukazuje jak w Rosji wszystko można kupić, nawet to by pociąg zatrzymać w szczerym polu. Dobija mnie tekst managera Boom, który mówi że piosenkarz z tego zespołu uprawiał sex z jedna z tatu.
W mojej ocenie film wypada 7/10.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 11 lutego 2011, o 20:05

Tija napisał(a):Wcześnie się tu pojawił. Od niedzieli jest już w sieci xD

Wiem że jest, ale no... Lepiej późno niż wcale? :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez Waste_Manager » 12 lutego 2011, o 19:21

Moglby ktos prosze podac link dosciagniecia lub na pw tylko najlepiej nie torrent, chyba ze zna ktos sposob sciagania torrentow na ps3?
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Re: Film "You and I"

Postprzez TATYRUSSIA » 12 lutego 2011, o 20:48

Wątpię, że ktokolwiek rozpowszechni ten film dalej w Polsce. Komu się będzie chciało napisy robić :D? Raczej nikomu.
Dziwię się tylko, że jeszcze nikt z tego serwisu nie usunął tego filmu. Na youtube by to nie przeszło...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Film "You and I"

Postprzez szym » 18 lutego 2011, o 23:52

Przez 2 tygodnie "Ty i ja" zarobiło w Rosji $775,087 (z czego $197,136 w drugim tygodniu, kiedy to zanotowało w rosyjskim box office spadek z 7 na 11 miejsce). Jest to wynik dość słaby i żeby zwróciły się koszty produkcji (wg różnych źródeł od 12 do 20 mln dolarów) będzie potrzebna międzynarodowa dystrybucja.

Na stronie Mischy Barton również piszą, że film ma trafić do amerykańskich kin w drugiej połowie wiosny.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Film "You and I"

Postprzez yuliasavicheva » 20 lutego 2011, o 12:12

Wcale się nie dziwię że tak mało zarabia, szumne zapowiedzi i obsadzenie wokalistek co tu ukrywać u schyłku kariery Tatu w rolach głównych widocznie wcale nie przyciągnęły tłumów. Widziałam ten film i moim zdaniem zapowiedzi były lepsze od całości. Film średni, fabuła nie wciągająca, a umiejętności aktorskie pozostawiające wiele do życzenia. Chyba jedynym dobrym momentem jest koncert Tatu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Film "You and I"

Postprzez Ally26789 » 20 lutego 2011, o 14:04

yuliasavicheva - gdzie widziałaś ten film? Youtube? Daj jakiś link :)
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Film "You and I"

Postprzez yuliasavicheva » 20 lutego 2011, o 18:32

Nie, był dostępny przez 1 dzień w oficjalnej grupie tatu na vkontakte.ru ale już go wyrzucili. http://smotri.com/video/view/?id=v1663555d884 podobno pod tym linkiem coś było, ale nie wiem czy jeszcze działa, i co można teraz tam znaleźć.

Zgodnie z życzeniem nie po rosyjsku.

Wytwórnia RAMCO zaprzeczyła informacjom jakoby grupa tatu nie otrzymała honorarium za wykorzystanie marki i piosenki wykorzystanych w filmie "You and I" w skrócie w liście od owej wywórni napisali że nie jest prawdą iż grupa tatu nie otrzymała honorarium w wysokości 300 000 dolarów . W zasadzie na tym skończę bo cała reszta jest nie warta uwagi http://www.newsmusic.ru/news_3_22129.htm.Z kolei LoveRadio zastanawia się czy Katy Perry kopiuje tatu. «E.T.» (Futuristic Lover) która podobno przypomina w swym brzmieniu «All The Things She Said» («Я Сошла С Ума»). Piszę podobno gdyż osobiście ja tam podobieństwa nie widzę.http://loveradio.ru/new/26547.htm Pod tym linkiem porównanie Perry z tatu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Film "You and I"

Postprzez Ally26789 » 22 lutego 2011, o 22:12

Dziękuję. Rosyjski mógł być, ale nie narzekam. Thx :)
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Film "You and I"

Postprzez yuliasavicheva » 23 lutego 2011, o 12:36

Zgadzam się z Tobą, że rosyjski mógł być, ale aby uczynić za dość prośbą moderatorów, i ludzi którzy nie znają rosyjskiego trzeba zadowolić się językiem polskim. Aczkolwiek wymówka że oryginał nic nie mówi ludziom nie mówiącym po rosyjsku do mnie nie trafia bo istnieje tysiące translatorów tłumaczących z rosyjskiego na polski wystarczy wrzucić i już. Ale trudno trzeba się dostosować.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron