Film "You and I"

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez SnegoSmiles » 4 stycznia 2011, o 16:56

TATYRUSSIA napisał(a):Moim zdaniem bardzo dobry trailer... To nie jest film o TATU, najważniejsze, że słyszymy dużo muzyki TATU...


Nie to miałem na myśli. Mogli chociaż małą migawkę z Tatu zrobic jak śpiewają :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez TATYRUSSIA » 4 stycznia 2011, o 20:12

SnegoSmiles napisał(a):
TATYRUSSIA napisał(a):Moim zdaniem bardzo dobry trailer... To nie jest film o TATU, najważniejsze, że słyszymy dużo muzyki TATU...


Nie to miałem na myśli. Mogli chociaż małą migawkę z Tatu zrobic jak śpiewają :)


No faktycznie, mogli coś wstawić.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Film "You and I"

Postprzez szym » 15 stycznia 2011, o 00:45

Wiele filmów wchodzi do Polski (i nie tylko) z opóźnieniem. To jest indywidualna kwestia każdego kraju, dystrybutorów i różnych takich, kiedy dany obraz będzie pokazany. Oczywiście jeżeli chodzi o jakieś kolejne części wielkich tytułów to jest to przeważnie niedaleko za światową premierą.

My, poza tym, na razie mamy oficjalne potwierdzenie emisji tylko w Rosji, wszystko dzieje się tam tak szybko, nawet telewizja zapowiedziała już, że wyemituje film zaraz po zakończeniu projekcji w kinach (a DVD?). Niby jest też data amerykańska, ale nie wiem czy cokolwiek tam się dzieje. Jeżeli film byłby wydany w USA, a mam nadzieję, że będzie - w końcu Mischa Barton jest dość znana za oceanem i strony z nią związane mówią o premierze w Stanach i odniesie tam jakikolwiek sukces to jest szansa na inne kraje w Europie, w tym Polskę.

A jak nie to może TVN zdecyduje się puścić kiedyś w sobotę po "Mam Talent" ten film, jako "premierę TVN".

Najbardziej ciekawi mnie "OST You and I", czy usłyszymy cokolwiek nowego? Chociaż "Little People" w wersji z klubu B1 (czy gdzie to było)?
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Film "You and I"

Postprzez szym » 17 stycznia 2011, o 18:57

(można połączyć)

Zmieniła się nieco strona tatu.ru, już na tej stronie tytułowej dodano nad logo t.A.T.u. napis "Ty i ja" oraz link do strony filmu, mamy też ciekawą grafikę po przejściu na daną stronę językową, tam gdzie do tej pory było "Waste Management".

Obrazek

(Wykorzystałem to też w moim bannerze w grupie t.A.T.u. na nk.pl - jak ktoś ma konto i chce dołączyć to niech kliknie sobie w mój podpis).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 25 stycznia 2011, o 19:58

Pierwsze zdjęcie z premiery You and I
Sądząc po jakości, prawdopodobnie robione kapciem. :eye: Ale przynajmniej wiadomo, że coś się dzieje. :oczka:

+
Misha Barton w MTV

+
Julia na premierze :coctail:
>>> * <<<
>>> * <<<
Lena i Julia
Lena
Lena jeszcze raz
Julia z bojfrendem
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez Waste_Manager » 26 stycznia 2011, o 00:03

Fajne zdjecia, nie moge sie doczekac do zobaczenia filmu. Julia wyglada jakby uzyla machiny czsu i zapomniala sie przebrac od lat 40stych z Ameryki...
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Re: Film "You and I"

Postprzez szym » 26 stycznia 2011, o 00:35

KLIK!.

A tutaj dużo zdjęć Michaela Bartona z konferencji prasowej. Jeżeli ktoś chce... ciekawe, czy wspomną o tym filmie/wydarzeniu gdziekolwiek poza Rosją?


***


* Czytając informacje z oficjalnego forum t.A.T.u. można dojść do wniosku, że film nie powala na kolana, wielu ludzi przyjęło go bez entuzjazmu. Według niektórych wycięto sporą część, gdzie występują Lena i Julia, ale inni to dementują - wiec trzeba będzie poczekać z oficjalnym potwierdzeniem.

* Piosenkami umieszczonymi w filmie są:
- You and I
- Fly on the Wall
- Snowfalls
- Don't Regret
- Little People
- Show Me Love (Remix)
- Craving

* "Fly on the Wall" leci na końcu, jak już są napisy, na napisach dali też "Ne Zhaley". "You and I" dziewczyny śpiewają pod koniec filmu.

* Na imprezie pojawił się też Dima Bilan.

To tyle, jeżeli chodzi o taki szybki przegląd wiadomości, często pojawiają się nowe, które aktualizują stare, wiec... zobaczymy rano. Teraz trwa tam after-party, a ja idę spać. Branoc. :coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Film "You and I"

Postprzez koko » 26 stycznia 2011, o 10:24

Dodając informację do tego co napisał szym - na tatu.ru poszła plota, że ludzie wychodzili w połowie seansu... :eye: Czyli chyba jednak film klapa. Tak czy siak - chcę zobaczyć. Szkoda tylko, że wycięli t.A.T.u.. Może jak wyjdzie DVD to będzie jakaś wersja alternatywna, dodatkowe sceny, cokolwiek.

Lena

+
Więcej zdjęć z prapremiery
Lena i Julia >>> 2 <<< :love:
Jeszcze więcej zdjęć
Lena :love:
Julia
O prapremierze na woman.ru + foty
O prapremierze na afisha.mail.ru + foty
O prapremierze na spletnik.ru + foty
Skóra zdjęta z Herbuś normalnie. Tylko włosy inne. :eye:

W ogóle to ten... Nadal nie mogę uwierzyć, że użyli tych plakatów z ciałami po transplantacji. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Film "You and I"

Postprzez szym » 26 stycznia 2011, o 20:58

koko napisał(a):Dodając informację do tego co napisał szym - na tatu.ru poszła plota, że ludzie wychodzili w połowie seansu... :eye: Czyli chyba jednak film klapa.


Cóż, na Oscary (mimo znanego reżysera) raczej nikt chyba nie liczył, ale może załapiemy się na jakieś przyszłoroczne Złote Maliny? Zawsze jakaś promocja. W USA! :P
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Film "You and I"

Postprzez Masterek » 29 stycznia 2011, o 10:07

Ajj, nawet nic nie wiedziałem o tym filmie, nie mogę się doczekać - mam nadzieję, że będzie sporo informacji na temat wydarzeń wokół tego filmu, no i niech dotrze do Polski. :)
Masterek
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 stycznia 2011, o 09:59

Re: Film "You and I"

Postprzez Ally26789 » 29 stycznia 2011, o 14:36

Dotrze, dotrze na pewno ;). Ale prawdopodobnie nie prędzej niż miesiąc po oficjalnej premierze.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Film "You and I"

Postprzez SnegoSmiles » 30 stycznia 2011, o 10:33

Coraz bardziej obawiam się klaapy!

To dopiero film na skalę światową! :lol2:

Ej, ale oni chyba nie myślą, że film ten zarobi miliony? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Film "You and I"

Postprzez Ally26789 » 30 stycznia 2011, o 17:50

Snegosmiles, oni raczej myślą, że ten film będzie kasowy. Kto wie - może się okazać, że będzie naprawdę wart każdej sumy pieniędzy. Ja juz nie mogę się doczekać.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Film "You and I"

Postprzez Przemko » 31 stycznia 2011, o 16:13

No i wreszcie jakiś pozytyw. A niech sobie będzie ten film nawet i klapą. Najważniejsze, że wreszcie się go zobaczy. :pray:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: Film "You and I"

Postprzez Masterek » 1 lutego 2011, o 16:41

A ja mam pytanie - czy w ogóle Lena i Julia będą występowały w tym filmie, miały jakiś udział?
Masterek
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 stycznia 2011, o 09:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron