Snowfalls

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Jak oceniasz utwór Snowfalls?

5
3
15%
4
5
25%
3
8
40%
2
4
20%
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 20

Postprzez Pofyrtaniec » 8 lipca 2009, o 21:47

shadow napisał(a):Z komenatarzy na myspace t.A.T.u.
13 lipca odbędzie premiera angielskiej wersji Snegopadov na MTV Baltic
Starting from July, 13 (Monday) English version of "Snegopadi" - "Snowfalls" - will be in the playlist of MTV Baltic.


Zostało potwierdzone to też przez Zhenyę :D Nie mogę się doczekać 13 :D Ciekawe czy to zwiastuje nadchodzącą premiere angielskiej wersji albumu :D
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 8 lipca 2009, o 21:58

Ave Madonna, Ave Jezus! Modlitwy zostały wysłychane! <płacze ze szczęścia>
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez smiesek » 9 lipca 2009, o 09:38

I am confused. :| Od kiedy istnieje popularnych wersji angielskiej "Snowfalls", nie mówiąc już o wideo?
Obrazek
Avatar użytkownika
smiesek
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 września 2008, o 05:55
Lokalizacja: Czechy

Postprzez Alexander » 9 lipca 2009, o 10:38

smiesek napisał(a):I am confused. :| Od kiedy istnieje popularnych wersji angielskiej "Snowfalls", nie mówiąc już o wideo?


Snowfalls prawdopodobnie istnieją od czasu użycia ich fragmentu w trailerze do you&i, czyli od bardzo dawna. Wideo pewnie jest tym samym które zostało użyte w snegopadach - podmienią jedynie muzykę. Ale i tak ciekawe, że w końcu zdecydowali się to wydać...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 9 lipca 2009, o 12:01

Dlaczego MTV Baltic? Dlaczego nie u nas? A, no tak - u nas nadal nie puszczają rosyjskiej wersji... ;]

Może czekają na angielską?

Cieszę się, że usłyszymy nową piosenkę, ale nie przepadam [delikatnie mówiąc] za "Snegopadami", więc zamiast ich angielskiej wersji wolałbym "Time of the Moon" czy "Little People"...


***

Może ktoś mi dać link, w którym miejscu Żenia to potwierdziła? :shuffle:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 9 lipca 2009, o 14:01

powazny napisał(a):Może ktoś mi dać link, w którym miejscu Żenia to potwierdziła? :shuffle:
klik! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 9 lipca 2009, o 14:32

A mnie ciekawi, czy dziewczyny w końcu nagrały "Sparks" i czy na początku usłyszymy 10 sekund angielskiej wersji...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 9 lipca 2009, o 16:40

Byłoby świetnie. Chwilowo, zapomniałem o tym utworze, ale teraz sobie myślę, że gdyby pojawiła się w "Snowfalls" angielska wersja "220" to jako całość nie spisywałbym tego na straty! :D
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Lacrima » 9 lipca 2009, o 23:17

Niech będzie :) Przesłuchamy :) Choć nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że do tej piosenki pasuje tylko rosyjski :rolleyes:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez Pofyrtaniec » 11 lipca 2009, o 09:33

tatu.ru napisał(a):Airing of the international version of "Snowfalls" (Snegopady) music video starts on Monday, July 13, on MTV Baltic channels. This day the song will be featured on our pages of YouTube, MySpace and iLike.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Alexander » 11 lipca 2009, o 09:47

Mam nadzieję, że jakaś dobra dusza zripuje mp3 z myspace... Bo wersji teledyskowej z brum-brumami raczej nie mam ochoty słuchać na codzień ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 11 lipca 2009, o 14:50

Alexander napisał(a):A mnie ciekawi, czy dziewczyny w końcu nagrały "Sparks" i czy na początku usłyszymy 10 sekund angielskiej wersji...


Tak sobie myślę, że chyba tak się nie stanie, bo musiałyby nagrać też inną końcówkę teledysku do angielskiego "220"... no, ale - kto wie.

Mnie ciekawi zwrot "international version", to tylko taki slogan i będzie ta międzynarodowa wersja puszczana wyłącznie w MTV Baltic czy może jednak coś więcej?

I trochę dziwi mnie, ze pierwszym kompletnym singlem w wersji angielskiej będzie "Snowfalls" z tym rzekomo pożegnalnym klipem. To się nie trzyma kupy. Klip do "White Robe" już mają, "Fly on the Wall" dałoby się skleić z czegoś co już jest, jeżeli nie byłyby w stanie nagrać go razem u po tych dwóch jest dobre miejsce na album i film. WR może niekoniecznie wielki hit [choć ja uwielbiam ten kawałek], ale kontrowersyjny [wzrost zainteresowania t.A.T.u.], a FotW murowany przebój [no, jeżeli by tego nie zawaliły np. z promocją ;d], więc Waste Management mogłoby się JAKO TAKO sprzedać.

I dopiero po wydaniu byłoby miejsce dla "Snowfalls" a może i czegoś jeszcze przed nimi.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Alexander » 11 lipca 2009, o 15:40

Przypomnę, że w fragmencie 220 wykorzystanym w teledysku jest zaledwie jedno, krótkie ujęcie ze zbliżeniem na usta Julii. Drobna zmiana i końcówka może być "dubbingowana"

Ale dziewczyny pewnie nadal nie nagrały Sparks, więc obstawiam że usłyszymy rosyjską wersją po raz drugi...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 11 lipca 2009, o 16:07

A faktycznie. W ogóle to wydaje mi się, że w angielskim odpowiedniku i tak usłyszymy "Dwesti dwadctat'", będzie to częścią refrenu, coś jak jak w "Malchiku". No, wiecie...
Dwesti dwadcat' fun or dead,
Sparks are flying in my head.
:shock:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez February » 11 lipca 2009, o 16:11

Jestem ciekawy Snowfalls. Boję się trochę angielskiej wersji. Ciekawi mnie czy klip będzie identyczny, czy też zmienią pewne ujęcia (tak jak to bywało w angielskich wersjach z okresu 200 po Vstriechnoy/200 km/h...).

Co do Fly on the wall, jak już było mówione nie będzie singlem. I chwała Bogu bo mi się znudził, pełno takich piosenek ostatnio powstaje. Bardziej bym był za Running Blind, chociaż byłoby cudem gdyby nagrały kolejny klip...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron