Świąteczna wyprzedaż czyli orżniemy Was do ostatniego grosza

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Świąteczna wyprzedaż czyli orżniemy Was do ostatniego grosza

Postprzez koko » 17 listopada 2009, o 22:37

tatuhq.pl napisał(a):Od 17 listopada do 17 stycznia w oficjalnym sklepie t.A.T.u. będzie trwała świąteczna wyprzedaż.
Ceny niektórych produktów zostały obniżone, a do wielu z nich dołączane będą gratisowe przypinki. Pierwszych 20 szczęśliwców otrzyma dodatkowo drobne prezenty, a po zakończeniu wyprzedaży zostanie wybranych pięciu klientów, którzy otrzymają bardzo trudne do zdobycia wydawnictwa t.A.T.u.
Nowością, o której warto wspomnieć są aukcje. Każdego wtorku, zaczynając od 1 grudnia, na aukcję zostanie wystawiony jeden przedmiot. Cena minimalna - 1$, czas trwania aukcji - tydzień.
W aukcjach będą mogli brać udział tylko ci, którzy złożyli zamówienie w tatushopie w trakcie trwania wyprzedaży.


Jako że news musiałam napisać w miarę "normalny" bez bulwersu, tutaj napiszę po swojemu. :ups:
Skandal. Wstyd. Kpina.
Te słowa cisnęły mi się na usta gdy tylko przeczytałam o tej pożal się Boże wyprzedaży. Ja rozumiem, że można być łasym na kasę, ale żeby aż tak...? Jak mniemam wyprzedaż nie jest gestem w stronę fanów, a raczej chwytem, który pomoże podreperować budżet. Bardzo sprytnie, bardzo. Ogólnie cały numer pt. "najpierw kup, potem bierz udział w licytacji" - genialny. Brawo. Renski i spółka to po prostu mistrzowie marketingu, ciętej riposty i hardkorzy w jednym. Szkoda tylko, że sprzedają gadżety "zespołu widmo", który jest w stanie zawieszenia, zamiast zająć się czymś pożytecznym (może wydanie WM?).
Już widzę tłumy rzucających się na te "bardzo trudne do zdobycia wydawnictwa", które można znaleźć na ebayu...

Jeszcze jeden motyw, który po prostu mnie zagiął - obniżenie ceny koszulki, która nie jest dostępna. :eye: Czy oni mają ludzi za idiotów? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 18 listopada 2009, o 23:32

A moim zdaniem to chęć pozbycia się tego wszystkiego co miało się sprzedawać dobrze a się nie sprzedawało...
Koniec TATU więc jednak klientów też już bardzo mało...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ArX » 19 listopada 2009, o 11:32

Taką koszulkę z nadrukiem można sobie zamówić za 15 zł, więc czemu one są takie drogie?? :eye: I czemu przypinki, które również można sobie samemu zamówić i to za 1 zł kosztują tyle kasy?? :devil:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Nina » 19 listopada 2009, o 15:48

ArX napisał(a):czemu one są takie drogie??

Może dlatego, że wystawia je na sprzedaz oficjalny sklep T.A.T.U. ??? No, ale rzeczywiście, mogłyby być coś tańsze. :bum:
Niech muzyka dotknie Cię jedwabnie
Słysz ją, poczuj gdy Tobą zawładnie
Otwórz duszę swą, niech marzenia wolne tchną
W tej ciemności której zwalczyć nie masz sił
W ciemności co w muzyce nocy tkwi...
Avatar użytkownika
Nina
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 października 2009, o 17:35
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Pofyrtaniec » 1 grudnia 2009, o 16:56

Pierwsza aukcja - DVD Truth

Zasady tej "aukcji" są dla mnie beznadziejne. Mogliby się bardziej postarać ;|
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 1 grudnia 2009, o 17:02

PoFyRtAnIeC napisał(a):Pierwsza aukcja - DVD Truth
:rozp: A ja tak poluję na to DVD... :palec:
Beznadziejne. ;| Tak jakby po prostu nie mogli tego sprzedawać normalnie... Motyw z "okrągłymi" cenami pozostawię bez komentarza. Ciekawi mnie tylko czy kupujący może dostać przedmiot kupowany na aukcji razem z resztą, którą kupił żeby nie płacić dwa razy za przesyłkę... :mysli2: Pewnie nie. :eye:

Dam sobie dwie łapy uciąć, że wszyscy się na samym początku na to rzucą, a tym samym podbiją cenę tak, że Renskiemu ślina potokiem poleci... :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 1 grudnia 2009, o 17:12

Dam sobie dwie łapy uciąć, że wszyscy się na samym początku na to rzucą, a tym samym podbiją cenę tak, że Renskiemu ślina potokiem poleci... :ups:


Tylko najlepsze jest to, że nie wiadomo jaka jest najwyższa cena więc nie wiadomo ile trzeba byłoby wydać aby wygrać to dvd -.-
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mirva » 2 grudnia 2009, o 09:21

koko napisał(a)::rozp: A ja tak poluję na to DVD... :palec:


Moniko jeśli chcesz to mogę przesłać Ci to DVD pocztą polską :eye:
Kiedyś sobie rozumiesz ściągnęłam i nawet se okładkę walnęłam :D
Także jak chcesz ;)
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez February » 2 grudnia 2009, o 10:05

Koko raczej chodzilo o oryginalną wersję ;)

Heh komplikują. dla mnie takie akcje są bezsensu. Temat mówi za siebie :eye:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Przemko » 2 grudnia 2009, o 10:32

February napisał(a):Heh komplikują. dla mnie takie akcje są bezsensu. Temat mówi za siebie

Racja, "święto - świąteczna" racja. :eye: Totalne wariactwo!!! I wyścig szczurów...
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Pofyrtaniec » 8 grudnia 2009, o 17:36

tatuhq.pl napisał(a):Jak wcześniej informowaliśmy, oficjalna strona rozpoczęła cotygodniowe aukcje. Na pierwszej aukcji do zdobycia było DVD Truth zawierające występ w St. Petersburgu. 130$ - tyle wyniosła końcowa cena za ten rzadki przedmiot.

W tym tygodniu do kupienia została wystawiona niecodzienna i zaskakująca rzecz... Pochwalić się nią będzie mógł z pewnością wyłącznie nabywca. Nikt z pewnością nie domyślał się, że nadarzy się okazja zakupu... porwanej przez dziewczyny (z t.A.T.u.) koszuli, którą miała na sobie Julia podczas sesji zdjęciowej do albumu Waste Management. Ceną początkową jest oczywiście symboliczny 1$.

Jeżeli DVD Truth sprzedane zostało za 130$ ciekawi nas to, ile ktoś będzie w stanie zaoferować za tę koszulę. Miejmy nadzieję, że pozostanie ona jedynie jedną z rzeczy w kolekcji fana, a nie jedną z części garderoby.

>>*<<


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 8 grudnia 2009, o 17:51

PoFyRtAnIeC napisał(a): :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:hahaha: To jest prześmieszne. :lol2:
Wyprzedaż podwórkowa po prostu. Tatu.ru zamienia się w jakiś second hand czy co? Przecież to jest tylko kawałek szmaty... Mogę się założyć, że w stosunku do kosztów jakie ponieśli przy zakupie będą mieli 100% przebicie w cenie... :rolleyes:
No cóż, tak się kręci interesy w tych czasach, w końcu mamy kryzys.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 8 grudnia 2009, o 18:01

koko napisał(a): Mogę się założyć, że w stosunku do kosztów zakupu będą mieli 100%p przebicie w cenie... :rolleyes:

100% ? Co powiesz na 200%? 300%? 400%?

Kawał szmaty dotknięty przez Lenę i Julię i management myśli, że stał się jakimś reliktem, albo kto wie czym :rolleyes: Jezu to już jest szczyt NIEprofesjonalizmu. Zaczyna mi się robić za nich wstyd. Do czego oni doprowadzili. Ten kto to kupi, będzie dla mnie jakimś chorym maniakiem.

Niedługo wystawią majtki, których Lena NIE miała na sobie podczas sesji, ale był taki plan żeby je jednak miała ;|
Alex: Kocham Cię za to :eye: <umiera ze śmiechu>
Ostatnio edytowano 8 grudnia 2009, o 18:17 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez pg167 » 8 grudnia 2009, o 19:42

PoFyRtAnIeC napisał(a):Niedługo wystawią majtki, których Lena NIE miała na sobie podczas sesji, ale był taki plan żeby je jednak miała


:lol2: Super to zostało przez Ciebie ujęte ;)
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez koko » 8 grudnia 2009, o 20:47

PoFyRtAnIeC napisał(a):Kawał szmaty dotknięty przez Lenę i Julię i management myśli, że stał się jakimś reliktem, albo kto wie czym :rolleyes:
Lena i Julia są prawie jak Midas - wszystko czego dotkną zmienia się w złoto (słabej próby, ale zawsze). Aż chciałoby się zapytać czy chociaż wieszak dadzą do kompletu... :ups: Teraz nasunęło mi się takie pytanie... Po co nagrywać albumy, koncertować skoro można iść do lumpeksu, kupić trochę ciuchów na wagę, pocykać sobie w nich fotki, a potem sprzedać za grubą kasę? To jest biznes!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron