Sparks - drugi singiel z albumu WM

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez SnegoSmiles » 18 kwietnia 2010, o 10:53

koko napisał(a):>> klik! <<


Oj, komuś chce się spać!! :lol: A teledysk zaczepiasty, mogę go oglądać co chwila!! :pray:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Lady_Galant » 18 kwietnia 2010, o 11:01

No ten teledysk jest super, ciagle oglądam i 220 i Sparks :chupa:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Iluminati91 » 5 czerwca 2010, o 14:15

Chyba z drugim zdjęciem jest coś nie tak. Można prosić o re-up?
Avatar użytkownika
Iluminati91
Nowy
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 lutego 2010, o 00:48

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez szym » 11 lipca 2011, o 18:01

Sparks - alternatywna wersja teledysku. Szkoda, ze bez głosu, ale koko dodała instrumental i wrzuciła na YT. :coctail:

Jak widać, początkowo "Sparks" miało znacznie różnić się od "220". Julia i Lena w foliach chodzące dookoła mrugających żarówek.
Jak dla mnie świetne.
Ostatnio edytowano 11 lipca 2011, o 18:43 przez szym, łącznie edytowano 1 raz
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez koko » 11 lipca 2011, o 18:09

Obrazek

A może tatuszki po cichu nagrały Foliowy Płaszczyk, ale piosenka nigdy nie ujrzy światła dziennego jak Simple Motions? :eye: Poważnie mówiąc, pomysł... w sumie ciekawy. Mogli poprzeplatać standardowe Sparksy tymi scenami i coś by się działo. Ładnie to wszystko wygląda, bardzo ładnie, ale szału ni ma. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez nielegalnaa » 11 lipca 2011, o 21:50

Teledysk zapowiadał się bardzo dobrze. Ja bym jedynie pozbyła się tych foliowych płaszczyków, bo wieją kiczem. Żarówki za to kojarzą mi się z teledyskami Korn'a, i tym podobnych kapel. Szkoda, że ostatecznie "Sparks" było prawie identyczne jak "220". Na sam koniec mogło by to być ciekawym urozmaiceniem...małym pocieszeniem dla późniejszych "Snegopadów".
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez koko » 12 lipca 2011, o 11:42

Ogólnie to pragnę zauważyć, że Julia śpiewa pierwszą zwrotkę 220 zatem pomysł był na obie wersje - rosyjską i angielską. Szkoda że nie pykło, bo mogło być jakieś urozmaicenie.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez February » 12 lipca 2011, o 16:41

Mnie to trochę śmieszy, że załoga t.A.T.u. wydawała kasę na niedokończone projekty jak ten klip. Mogli wykorzystać to jako reklamę do promocji albumów, stworzyć calą alternatywną wersję klipu 220 albo dać sceny do nowego teledysku. Nie potrafili wykorzystać tego co mają...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez yasoshlasuma16 » 13 lipca 2011, o 11:30

Ale po co mają wydawać coś co im się nie podoba i nie jest dokończone? Bez przesady
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez koko » 13 lipca 2011, o 12:01

yasoshlasuma16 napisał(a):Ale po co mają wydawać coś co im się nie podoba i nie jest dokończone? Bez przesady
Sorry, ale sądząc po wyglądzie Jul, ma ona spaczony gust. To co jej się nie podoba, może być bardzo dobre i na odwrót. Co do Katiny... :eye: No nie wiem, po prostu nie rozumiem po co chować coś przed fanami? Takim myśleniem daleko nie zajadą, a fanom takie ciekawostki się podobają. W ogóle usunięcie tego filmiku ze strony Coxa to najbardziej idiotyczna rzecz jaką widziałam ostatnimi czasy. Po kiego grzyba wrzucać coś do internetu skoro potem się to wyrzuca jak tylko szersze grono się o tym dowie? :ups: I dlatego właśnie kocham internet w takich przypadkach - co raz się wrzuci zostaje tam na zawsze choćby skały srały. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez February » 13 lipca 2011, o 16:28

yasoshlasuma16 napisał(a):Ale po co mają wydawać coś co im się nie podoba i nie jest dokończone? Bez przesady

To w takim razie po co tracić kasę mając maly budżet? Tu nie chodzi czy coś jest dokończone, wszystko można wykorzystać. Czasami woleli nam wcisnąć byle gówno niż myśleć o tym czym bardziej zadowolić fanów i dzięki czemu wzrosła by sprzedaż i zainteresowanie t.A.T.u. O całej promocji HS/WM nic nie można dobrego powiedzieć. Po opuszczeniu Universalu zaczęło się i skończyło na Białym Płaszczyku (gdzie w trakcie chrzanili wszystko co się da mając pełny material singla), później to już tylko kopali pod sobą dołki.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez yasoshlasuma16 » 16 lipca 2011, o 15:28

Robienie klipu to nie jest pewny koncept i heja robimy, wiele pracy to tak naprawdę próbne rzeczy, które nie zawsze będą wykorzystane, robi się wiele, różnych ujęć, czasami nawet w różnych sceneriach a potem się to zlepia bądź nie zlepia. Tak jak w filmach, nakręcą się sporo scen, a wykorzystuje jakiś tam procent
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Sparks - drugi singiel z albumu WM

Postprzez yuliasavicheva » 17 lipca 2011, o 13:58

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron