t.A.T.u. na fanowskiej imprezie w Moskwie

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

t.A.T.u. na fanowskiej imprezie w Moskwie

Postprzez Pofyrtaniec » 17 stycznia 2010, o 11:13

Postanowiłem stworzyć temat aby wrzucać tutaj wszystkie zdjęcia oraz video z tego wydarzenia ;) Dziewczyny powiedziały, że to dopiero początek takich spotkać i że będzie ich więcej.

Na początek jedno zdjęcie.
>>*<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 17 stycznia 2010, o 12:29

>>>1<<<
>>>2<<<
>>>3<<<

Niech ktoś powie, że mi się zdaje i Jul nie zrobiła sobie znowu ust a'la wściekły karp? :palec:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Pofyrtaniec » 17 stycznia 2010, o 13:05

Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 17 stycznia 2010, o 13:10

PoFyRtAnIeC napisał(a):>>4<<
Okej.. Nie wydawało mi się... :sciana:Toż to tragedia jest. ;| Wygląda jakby ją ktoś pobił czy co...
<- Gdzie jest ta przyjemna dla oka Jul? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? :eye:

PoFyRtAnIeC napisał(a):>>12<<
Boska fotka. :love: Mimo że płaszczyk miała średni potem wyglądała całkiem, całkiem. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez h.O.P.e » 17 stycznia 2010, o 15:29

Jezu :faint: Koko bardziej mnie martwi zdięcie nr 7 Wyglada jak by jeszcze zrobiła operacje nosa :O
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez February » 17 stycznia 2010, o 15:52

Julce się pogorszyło, a wydawało się, że wraca do normy... szkoda, że nie potrafi akceptować własnego wyglądu i się oszpeca na własne życzenie... Lena nie bardzo mi się podoba, ale wolę ją niż Julke...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez pg167 » 17 stycznia 2010, o 15:54

Normalnie ja już nie mogę z tą Julką.. po prostu to jest jakaś jedna wielka masakra! Normalnie boli mnie to :P
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Vedis » 17 stycznia 2010, o 17:52

Co Wy gadacie, mnie Julia olśniła :oczka: :oczka: :oczka: Taka słodka, mroczna laska :* Ślicznie się ubrała, ta buzia, oczy usta, ach :oczka:

Co do Leny to porażka, ten warkocz i okropny sweter. Wygląda tak, jakby ubrała się na posiedzenie koła gospodyń wiejskich. Nie obrażajcie mnie mówieniem, że to coś jest ładniejsze od mojej księżniczki ;P

Obrazek

Patrzcie na to, dawno nie widziałam takiego ideału urody :oczka: :oczka: :oczka: Julcia ładnieje w oczach.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 17 stycznia 2010, o 18:05

Vedis napisał(a):Ślicznie się ubrała, ta buzia, oczy usta, ach :oczka:

Fakt faktem, Julia potrafi się ubrać. Zawsze z modą była na bieżąco, a momentami ją wyprzedzała. Natomiast jej twarz to inna historia. Z ubraniami radzi sobie bardzo dobrze ale ze swoim ciałem już nie bardzo, a dokładniej z twarzą. Ewidentnie powiększyła sobie usta. Wyglądają bardzo nienaturalnie, do tego naszkicowane, lub nawet umalowane węglem brwi i tona tapety. Czasami mam wrażenie że to nie jej twarz lecz maska, szczególnie gdy się uśmiecha.

Lena natomiast jak zwykle nie zawiodła fanów i ubrała golf xD . Lena bez golfa to nie lena :P

Ps.
Tak w ogóle wydaje mi się że Lena schudła :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Vedis » 17 stycznia 2010, o 18:31

ProsteRuchy napisał(a):
Vedis napisał(a):Ślicznie się ubrała, ta buzia, oczy usta, ach :oczka:

Fakt faktem, Julia potrafi się ubrać. Zawsze z modą była na bieżąco, a momentami ją wyprzedzała. Natomiast jej twarz to inna historia. Z ubraniami radzi sobie bardzo dobrze ale ze swoim ciałem już nie bardzo, a dokładniej z twarzą. Ewidentnie powiększyła sobie usta. Wyglądają bardzo nienaturalnie, do tego naszkicowane, lub nawet umalowane węglem brwi i tona tapety. Czasami mam wrażenie że to nie jej twarz lecz maska, szczególnie gdy się uśmiecha.

Lena natomiast jak zwykle nie zawiodła fanów i ubrała golf xD . Lena bez golfa to nie lena :P

Ps.
Tak w ogóle wydaje mi się że Lena schudła :)


Julia już rok temu operowała te usta. Ja myślę, że one już od dawna nie wyglądają tak źle jak na początku, albo po prostu się uspokoiłam. Brwi też jakieś takie ładniejsze, czasami ma takie grube i czarne, które psują cały efekt, a teraz takich nie widzę.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez pg167 » 17 stycznia 2010, o 18:33

ProsteRuchy napisał(a):Fakt faktem, Julia potrafi się ubrać. Zawsze z modą była na bieżąco, a momentami ją wyprzedzała. Natomiast jej twarz to inna historia. Z ubraniami radzi sobie bardzo dobrze ale ze swoim ciałem już nie bardzo, a dokładniej z twarzą. Ewidentnie powiększyła sobie usta. Wyglądają bardzo nienaturalnie, do tego naszkicowane, lub nawet umalowane węglem brwi i tona tapety. Czasami mam wrażenie że to nie jej twarz lecz maska, szczególnie gdy się uśmiecha.



Amen! :D Fantastycznie powiedziane :)
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Przemko » 17 stycznia 2010, o 19:51

Julia .... nos jak kartofel i usta jakby ją pszczoła użądliła...kiedy Ona wreszcie będzie wyglądać normalnie????
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez pg167 » 17 stycznia 2010, o 20:29

Przemko napisał(a):kiedy Ona wreszcie będzie wyglądać normalnie????



Pewnie już nigdy... Wydaje mi się że teraz to niestety ale może być tylko gorzej :/ Niestety ale latka zaczynają lecieć, a ona jeszcze do tego wszystkiego kombinuję coś ze swoim wyglądem :( Po prostu aż szkoda gadać
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Tija » 17 stycznia 2010, o 22:24

Lena całkiem przyjemnie prezentowała się na tych zdjęciach. Julia ... nie wiem co powiedzieć. Czy ona naprawdę nie widzi jak ona okropnie wygląda? :bum:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez koko » 17 stycznia 2010, o 22:31

Dobra. Zaprzestańmy komentowania Julii oraz jej wyglądu a'la "miałam przegrane starcie ze szklanymi drzwiami obrotowymi". :eye: Skupmy się na pozytywach, a raczej pozytywie, bo jest jeden. :ups: Dziewoje pierwszy raz od X czasu pojawiły się gdzieś razem. I nawet trzymały się za ręce (>klik!<)!
Czyż to nie urocze? :oczka:


:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron