Czy to prawda ?!

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ArX » 17 marca 2010, o 22:37

Krzysio niejadek napisał(a):http://www.kozaczek.pl/pl...=1887&b=1#cytat

"Kiedy w 2004 roku, Julia i Lena postanowiły uwolnić się od Szapowałowa okazało się, że Szapowałow jest pedofilem, a dziecko Julii jest jego dzieckiem. Żeby to zatuszować w świat poszła plotka o tym, że Julia ma chłopaka co nie jest zgodne z prawdą."


Błagam Cię! Nie czytaj tego. :eye: Nie znam szczegółów relacji Julki z Ivanem, ale sądzę, że wszystko co pisze Pudelek i jemu podobne to sterta bzdur... Już sam fakt, iż jest to "Kozaczek" oznacza to samo co "wyssane z palca i innej części ciała". :eye:

I nie zapominaj, że głównym daniem w menu Volkovej jest szkło dobrze przyprawione depresją i wypalonym na ręku imieniem jej kochanki. :eye:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez wolny » 17 marca 2010, o 23:24

Zjedz coś lepiej Krzysiu...
Obrazek
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Krzysio niejadek » 18 marca 2010, o 14:26

myślę ,że to nie prawda bo wtedy Julia miała by załamke :) a była naturalna ^^ naturalna na swój sposób hehe

choć też nie zdziwił bym się jakby to ukrywała...ale w końcu przez to by się wypaliła psychicznie i emocjonalnie :) także kolejna plotka :) od początku czułem ,że to ściema ale i tak nie lubię Iwana źle mu z oczu patrzy ^^

ale dla czego ludzie takie rzeczy wymyślają bo tego na pewno nie zrobił nikt od t.A.T.u. na pewno media... a z takich rzeczy nie powinno się jaj robić...(moim zdaniem)

dziękuje za wasze odpowiedzi :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzysio niejadek
Nowy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 marca 2010, o 19:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Czy to prawda ?!

Postprzez Arriane » 19 kwietnia 2011, o 12:39

Ej ja tam wole wersję że one są lesbijkami. Może i dlatego, że ja też. I teraz już sama nie wiem czy one wkońcu były razem czy jak to wgl wygląda? ;>
Arriane
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwietnia 2011, o 15:59

Re: Czy to prawda ?!

Postprzez Patrycja » 19 kwietnia 2011, o 16:25

Arriane napisał(a):Ej ja tam wole wersję że one są lesbijkami. Może i dlatego, że ja też. I teraz już sama nie wiem czy one wkońcu były razem czy jak to wgl wygląda? ;>



zobacz to
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Re: Czy to prawda ?!

Postprzez koko » 19 kwietnia 2011, o 19:12

Arriane napisał(a):Ej ja tam wole wersję że one są lesbijkami. Może i dlatego, że ja też. I teraz już sama nie wiem czy one wkońcu były razem czy jak to wgl wygląda? ;>

Nie były, nie są, nie będą. Koniec! Matko jedyna! Żeby po tylu latach ktoś w to jeszcze wierzył to jest naprawdę coś. Ivan byłby dumny. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Czy to prawda ?!

Postprzez szym » 19 kwietnia 2011, o 21:10

Lena Katina:
Julka miała jakieś lesbijskie doświadczenia przed t.A.T.u., a ja nie, więc rzeczą oczywistą jest, że na początku czułam się zakłopotana. To było dla mnie obce, ale zgodziłam się, bo zdałam sobie sprawę, że ten temat jest bardzo ważny. Ostatnio byłam na spotkaniu z fanami w Los Angeles i wiele osób nadal nam dziękuje. Pewna dziewczyna powiedziała mi, że t.A.T.u jest przyczyną, dzięki której przetrwała. To straszne kiedy jesteś nastolatkiem i wiesz, że nie jesteś jak inni. Wszystkim Twoim przyjaciółkom podobają się chłopcy, a Ty pragniesz dziewczyny. Czujesz się samotnie, nikt cię nie rozumie, a potem pojawia się zespół, który mówi, że w życiu wszystko się może zdarzyć, a ty nie powinieneś bać się samego siebie. Kiedy ludzie mówią, że ocaliłyśmy ich od samobójstwa, wydaje mi się że to nie było bezcelowe. (...) Aktorzy grają prostytutki, królów, a naprawdę nimi nie są. Czy oni okłamują ludzi? My w pewnym sensie też jesteśmy aktorkami. Wymyśliłyśmy historię dwóch zakochanych w sobie na zabój dziewczynek i niewątpliwie grałyśmy.

Julia Volkova:
Miałam różne doświadczenia z kilkoma kobietami.

Czyli krótko mówiąc, to był homoserial, z tym, że Julia nagrała wcześniej parę epizodów na swój własny użytek. Ale dopiero odcinki z Leną poszły w porze największej oglądalności.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron