Twórczość SnegoSmiles

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez SnegoSmiles » 28 września 2010, o 18:12

Audacity! :) Aha! Potrzebuję rozgłosu! :) Pomógłby ktoś? Chętny niech reklamuje utwory gdzie się da, a potem niech się zgłosi na PW, a w podziękowaniach na albumie go nie zabraknie! :) Potrzebuję również jeszcze kilku osób, które by chciały remiksować moje covery! Zależy mi też na jakimś grafiku który "zefektuje" moje zdjęcia!

Liczba moich postów teraz to magiczna liczba!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Leonardo » 29 września 2010, o 09:23

Mam nadzieje że następnym singlem będzie Obezyanka:) To jest najlepsza piosenka Tatu i wydaje mi się, że w refrenie poradzisz sobie lepiej niż Julia! :love: :luv: :zako2: :oczka: :bieg: :pomp:
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Postprzez SnegoSmiles » 15 października 2010, o 16:18

No witam ponownie! :) Wróciłem do nagrywania i mogę już podać kilka całkiem realnych informacji! :)

- album nie będzie jakiś długi, z racji tego, że pierwszy, będzie jakieś 8-9 utworów - na rozgrzewkę
- już nagrywam kolejny singiel - to nie będzie Shattered Glass,
- niestety nie nagram I'm A Slave 4U, bo to raczej utwór dla dziewczyny, bo o tym właśnie mówi tekst,
- będą covery TATU, BRITNEY SPEARS i.in.
- premierę albumu planuję na ok. październik - grudzień,
- w albumie chciałbym zamieścić trochę podziękowań dla NIEKTÓRYCH, więc bardzo proszę, reklamujcie gdzieś te utwory! :) Albo dawajcie linki do tego forum, może będzie więcej osób! :)
- to szalona informacja, jeszcze taka nie do końca, ale jeśli płyta odniesie duży sukces w sieci, to założę stronę internetową! :)
- nie wykluczam bonusów! ;)

Drugi singiel to You Drive Me Crazy. Piosenka nie jest co prawda jeszcze do końca nagrana, ale już pracuję nad remiksem! :D Zacząłem nagrywać również Stronger i Gimme More. Z chęcią nagram jeszcze jakieś covery tatu, ale nie mogę szukać instr. i proszę żeby na PW kilka osób mi przesłało w wyższej jakości! I za to będą wyróżnieni na albumie! :)

NEWSLETTER (ktoś chce?! xD):

- pracuję nad Little People - to będzie HIT!
- z powodu nauki opóźniło się nagrywanie. Chcę dopracować utwory, żeby jak najlepsze,
- album będzie miał dokładnie 7 utworów,
- Not Gonna Get Us na albumie będzie brzmiała nieco inaczej niż na singlu - raczej nie będzie słychać tych różnic, ale dodałem kilka efektów,
- tak ok. 2-3 miesiące po wydaniu albumu planuję wydać edycję specjalną,
- choć nikogo nie zmuszam i wiem, że przesłuchacie na szybko album i zapomnicie, to pokażcie chociaż innym, bo zależy mi na sukcesie. NGGU mi raczej nie wyszedł, więc na EPkę z remiksami raczej nie liczcie.
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szyszka » 3 grudnia 2010, o 22:20

Proponowała bym nie pisać posta pod postem. Bo zaraz będzie off... Bo wiem jak było z innymi :eye: A no i czekam n a album.
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Postprzez SnegoSmiles » 26 grudnia 2010, o 17:14

Oto okładka albumu:
Obrazek

Mam nadzieję, że nie jest zbyt mroczna.

Na albumie na 100 % znajdą się utwory:
- Not Gonna Get Us (100 % - ukończona)
- Little People (35 % - trzeba dograć wokal)
- Stronger (cover Britney Spears 25 %)

Premiera na luty (w styczniu podam dokładnie, którego).

Proszę o podanie propozycji utworów na album!

Na moim albumie znajdzie się coś nowego! :D

Ace Of Base - Remember The Words

Niestety nie posiadam instrumentalki więc zrobię z tego DARK CLUB DANCE. W zupełnie innej aranżacji!

http://mikeofficial.wrzuta.pl/ ZAPRASZAM! Śledźcie to konto! Będę tam dodawał różne songi! :D Już jest dodany sample.

J_V:/używaj opcji edytuj - połączyłam właśnie 8 twoich postów w 2. Za kolejne takie akcje - ostrzeżenie.


edit

Tutajusłyszycie refren nowego coveru Ace Of Base pt. "Beautiful Life"
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez SnegoSmiles » 19 kwietnia 2011, o 18:17

koko, nie dawaj mi osta :D Ostatni post był 5 miesięcy temu :eye:

A więc oficjalne informacje:
* z powodu 'awarii' komputera większość plików została skasowana :( pracuję nad projektem od nowa. Może nawet lepiej, bo głos mi się już prawie całkiem zmienił.
* NGGU nagram jeszcze raz - przewiduję w przyszłości rosyjską wersję i więcej coverów t.A.T.u.
* ostatnio 'przybyło' mi sympatii do innych wokalistów i zespołów - nie zdziwcie się jak zobaczycie tracklistę :dead:
* 'sesja' jest planowana od nowa
* nie podam daty premiery singla (zaczynam od zera) ani albumu. Nie wiem kiedy skończę.
* już mam dwa utwory (choć mało znaczące xD): Intro, Outro (Wahwah Mix)
* nie wiem jak wypadnie kolaboracja z Leonardem i ArX'em. Raczej ich teraz nie ma na forum, a przydałby się jakiś duet i porządny remix :shock:

Jeśli już koniecznie chcecie wiedzieć, to na pewno album zostanie wydany w tym roku o tytule bez zmian - Shattered Glass
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez szarit » 20 kwietnia 2011, o 01:03

Żeby nasze dziewczyny w takim tempie pracowały jak ty..ale to marzenie ściętej głowy,powodzenia w nowych nagraniach
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez Leonardo » 22 kwietnia 2011, o 11:29

Wybacz snegosmiles, ale ostatnio byłem bardzo zajęty rozwijaniem muzycznych zdolności, wiele przesłuchań i koncertów też zrobiło wiele... Postaram się coś zrobić jeśli mi dasz jakiś materiał w najbliższym czasie.
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez Alexander » 23 kwietnia 2011, o 11:07

Nie mogę się doczekać :oczka: singla, albumu, kolaboracji i remixów :D Jak tak dalej pójdzie to tak pędząc jak burza zrobisz karierę szybciej niż dziewczyny z solowymi projektami i nie pozostawisz dla nich miejsca w showbizie. Gratuluję zawzięcia i życzę sukcesów :coctail:

A tymczasem weź może zapodaj jakimś demem albo coś. Nie trzymaj nas w niepewności! ;>
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez SnegoSmiles » 24 kwietnia 2011, o 10:19

Mogę dać jedynie intro. Myślę, że w najbliższych dniach nie znajdę czasu na nagrywanie, bo za dużo mam nauki...

Ale jak już mówiłem - album na pewno ukaże się w tym roku :D

Dzięki Alex za słowa uznania, bo myślałem, że już w ogóle nie czekacie ;D

INTRO

P.S. Intro i Outro to są te same utwory, tylko to drugie ma efekty i nazywa się Wahwah Mix.
P.S.2. Napiszcie coś, bo jak kolejnego posta pod sobą napiszę do dostanę opiernicz od koko :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez Leonardo » 24 kwietnia 2011, o 10:50

O, super:) Bardzo fajnie się słucha i szkoda że to tylko intro/outro i takie krótkie. Ja czekam na więcej!
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Re: Twórczość SnegoSmiles

Postprzez SnegoSmiles » 8 maja 2011, o 14:41

Aha Alex. Demo to jest NGGU. :P

Odnośnie projektu to proszę, czy ktoś mógłby przenieść gdzieś ten temat? Jednak nie będę coverował tylko utworów t.A.T.u.

Cóż, nagrywanie idzie jakoś. Jestem w trakcie nagrywania Cruel Summer Bananaramy, ale wersja Ace Of Base.

Jak już wcześniej pisałem, album będzie mały, choć nie wykluczam specjalnej edycji.

Utwory, które znajdą się NA PEWNO:
* Cruel Summer (pojawią się chórki żeńskie)
* Snowfalls (ahh, be frightening, be lighter :eye:)
* Not Gonna Get Us

No i przepraszam, że nie będzie utworów tylko TATU :(
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Poprzednia strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron