Twórczość SnegoSmiles

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Twórczość SnegoSmiles

Postprzez SnegoSmiles » 1 lipca 2010, o 09:40

Był już taki temat?

Jeśli nie, to tu zamieszczajmy nasze wykonania utworów TATU! Nie wstydźcie się! Ja sam nagrywam NGGU! (dam tu taki jakby singiel: zwykła wersja, instrumental, extended)

Sam nie przeszedłem jeszcze mutacji głosu, więc dziwnie to będzie brzmiało! :)

Szukam kogoś, kto by zrobił z tego utworu remix!
Ostatnio edytowano 16 stycznia 2011, o 15:59 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Leonardo » 26 września 2010, o 19:24

Po 3 miesiącach niestrudzonej pracy, nieprzespanych nocy, oto nadszedł czas na wielką premierę. Znany dj i remixer Leo znany także jako Dj Leo prezentuje wam debiutancki singiel SnegoSmilesa, młodego obiecującego piosenkarza. Przygotowałem dwa unikalne remixy przygotowane specjalnie na tą okazję! Każdy z nich odkrywa przed nami inne zakamarki duszy naszego artysty. Oczekujcie w niedalekiej przyszłości drugiego singla, a pod koniec roku albumu który będzie zawierać owe single!

1. Not gonna get us(Sexy Rock ver.)
2. Not gonna get us(Radio mix feat. Telephone intro)
3. Not gonna get us(Original album mix)
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58

Postprzez Alexander » 26 września 2010, o 19:27

Oł maj gad. To jest zjawiskowe :oczka:

Te remixy są genialne. Mam nadzieję, że Sexy Rock Volkovej będzi taki jak ten w remixie :zako: To jest takie mroczne... i takie sexy. No normalnie czaderskie! A w radio mixie ten most... cudo :oczka:

Snegosmiles, musisz nagrać więcej coverów od t.A.T.u.

:luv1:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 26 września 2010, o 19:30

Ja to bym chciała żebyś nagrał Ya Soshla S Uma. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 26 września 2010, o 19:36

Ja bym chciał Obezyankę :oczka: Masz dobry głos, ale fajniej jakbyś trochę głośniej śpiewał. Sam mówiłeś, żeby się nie wstydzić, więc następnym razem idź na całość :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez eve » 27 września 2010, o 11:15

Super!!! A mogłabym mieć prośbę - dałoby radę nagrać cover Fly on the wall? :pray:
Avatar użytkownika
eve
Początkujący
 
Posty: 67
Dołączył(a): 21 sierpnia 2010, o 20:55
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez SnegoSmiles » 27 września 2010, o 16:01

Dobra, to jest moje, ale teraz dopiero przesłucham! :)

OMG! TO NAPRAWDĘ JA!!!!!!!!!!!!!!!! W TYM PIERWSZY TO TROCHĘ ZA NISKI GŁOS! :) ALE ŚPIEWAŁEM GŁOŚNO, TYLKO TO CICHE TO WYMYSŁ AUTORA! :) A kolejnego singla oczekujcie około listopada-stycznia! Myślę, że następne utwory będą lepsze, bo przechodzę mutację! :) Poza tym nie będę coverował tylko utworów t.AT.u. Planuję Britney Spears (Shattered Glass, You Drive Me Crazy no i ukochane I Love Rockn Roll, choć nie obiecuję wszystkich). Z chęcią skoweruję Fly On The Wall i All The Things She Said (na drugi singiel i na album trochę poczekacie, bo mikrofon mi się zniszczył!). Muszę pomyśleć nad pseudonimem artystycznym!

Fajnie tak nagrywać album! :) Już raczej następnym singlem będzie Shattered Glass! :D

THX za miłe komentarze! Myślałem, że mam babski głos i nic z tego nie będzie! Aha, i dopiero będzie premiera singla NGGU, po prostu najpierw go usłyszeliście! :) Planuje tak na październik, bo wtedy graficznie to opracuję! :) A autoru remiksów serdecznie dziękuuję i proszę o jeszcze jeden remiks! :) Więcej na PW! :D

EDIT;

Dobra, robocza tracklista 1. albumu:

1. Not Gonna Get Us
2. Shattered Glass
3. Fly On The Wall
4. All The Things She Said
5. I Love Rock'n Roll
6. You Drive Me Crazy

UWAGA, O PONIŻSZYCH UTWORACH NIC NIE WSPOMINAŁEM:

7. Retro Dance Freak (LADY GAGA)
8. Snowfalls (TATU)
9. (chyba, ale nie jestem pewny - Britney Spears) I'm A Slave 4U
10. 30 Minutes

No i jakieś remiksy! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szyszka » 27 września 2010, o 17:11

Zgadzam się z Alexanderem .ja też bych chciała żebyś nam zaśpiewał Obezyankę bo jestem ciekawa twojego głosu bo narazie mi się bardzo podobał ;p..GL
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Postprzez Ikim92 » 27 września 2010, o 18:34

Głos świetny! Mam nadzieję że zdecydujesz się nagrać I'm a slave 4 u to jedna z moich ulubionych piosenek ;)
Ikim92
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 15 grudnia 2009, o 17:53
Lokalizacja: Bytom

Postprzez SnegoSmiles » 27 września 2010, o 18:55

Poza tym wybrałem następny singiel! :)
Ostatnio edytowano 27 września 2010, o 20:21 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Kamil » 28 września 2010, o 03:54

Jejku, jakie to słodkie :love: Pamiętam, gdy byłem w Twoim wieku, też nagrywałem albumy, wyruszałem w trasy po wszystkich pomieszczeniach w domu, ćwicząc kroki do teledysków. Projektowałem okładki, wyliczałem ile zarobię na sprzedaży płyt w milionach i co za to kupię. Eh, to już dekadę temu było... . Chociaż kilka moich hitów stało się kultowymi: "Lolita (na czerwonej pryczy)" czy słynny cover "All About Us" (Syrena version) :evil:

Z niecierpliwością czekam na zwiastuj teledysku promującego Twojego pierwszego singla :*
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez SnegoSmiles » 28 września 2010, o 17:29

Dobra, to tylko promo singiel z albumową wersję i instr, okładką i pseudonimem! :)

Single
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szyszka » 28 września 2010, o 17:48

Właśnie ściągam i jak mi się ściągnie to coś więcej napisze.() Fajna okładka tylko żebyś walną do niej jakiś obrazeczek ...
Ps: Jakiego programu używasz?
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Postprzez SnegoSmiles » 28 września 2010, o 18:03

GIMP! :) Jeszcze sobie nie zrobiłem porządnego zdjęcia, żeby do premiery 1. albumu zostać anonimem! :)
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez szyszka » 28 września 2010, o 18:07

ehe mądra jestem nie napisałam do czego programu..Chociż i ta wiadomość się przyda ;p
chodzi mi o program do muzyki ;p..
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Następna strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron