Nasze kolekcje t.A.T.u.

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 11 sierpnia 2009, o 20:41

Robbie - kolekcja cud miód. :D

Podsumowanie tygodnia:

Obrazek
How Soon Is Now?

Obrazek
All About Us
Robbie - dzięki za te dwa :rose: To tak btw. :eye:

Obrazek
200km/h In The Wrong Lane [CD+DVD] (japońska edycja)
Nie chcę brzmieć jak prezenterka na telezakupach, ale polecam wszystkim ten produkt. :eye:
Bardzo fajna edycja, plakacik no i ma zajebiste naklejki + jedna strona japońskiej gazetki w ramach akcji "Cała Japonia czyta biednym dzieciom z Polski" zupełnie GRATIS!. :eye:


Obrazek
Photobook
:oczka:

Może odpowiem na pytanie, które już słyszę uszyma mojej wyobraźni: nie, nie jestem fanatykiem. :haha:
Po prostu każdy ma jakieś hobby, nikt nie jest idealny, a Kopernik była kobietą! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez KatinaVolkova » 11 sierpnia 2009, o 21:39

Alex, ale czemu małą czcionką ??
Nie kapewu ...... ;p


Alex: 22. Jeśli ktoś chce napisać offtopa (są dozwolone) to powinien wybrać rozmiar czcionki 'mały' (size 9) podczas pisania. Offtop, jest t wypowiedź w mniej lub bardziej znaczący sposób odchodząca od głównego tematu. Zaznaczamy ją małą czcionką, aby ktoś kogo interesuje główny wątek, mógłby ją pominąc, uniakając tym samym przebijania się przez masę "wątków obocznych"
Ostatnio edytowano 11 sierpnia 2009, o 22:40 przez KatinaVolkova, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez robbie » 11 sierpnia 2009, o 21:54

koko, nie ma za co :) Zgadzam się, że japońskie wydanie 200KM/H jest naprawde niesamowite. Pozycja konieczna dla fanów, bo i plakat, naklejki i DVD :) Ciekawe, że już japońskie wydanie Dangerous and Moving nie robi takiego wrażenia. A co do... PHOTOBOOKA to chyba nie trzeba mówić, że jest to coś pięknego.
Avatar użytkownika
robbie
Nowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 00:36

kolekcje

Postprzez KatinaVolkova » 12 sierpnia 2009, o 00:09

Nie no.... Dobijaj mnie bardziej, żeby mi serce z zazdrości pękło ;p
Tym bardziej, że nie mam tego jak zamówić ( bo nawet nie mam pojęcia jak ;p ) i nie mam tyle kasy :(
A barrrrrdzo mi zależy, żeby też mieć.
Sprezentujcie mi też ;)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez TATYRUSSIA » 12 sierpnia 2009, o 14:15

k.O.K.o. napisał(a):Robbie - kolekcja cud miód. :D

Obrazek
200km/h In The Wrong Lane [CD+DVD] (japońska edycja)
Nie chcę brzmieć jak prezenterka na telezakupach, ale polecam wszystkim ten produkt. :eye:
Bardzo fajna edycja, plakacik no i ma zajebiste naklejki + jedna strona japońskiej gazetki w ramach akcji "Cała Japonia czyta biednym dzieciom z Polski" zupełnie GRATIS!. :eye:



Gdzie można nabyć to cudo ;) ?

Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 12 sierpnia 2009, o 14:28 przez TATYRUSSIA, łącznie edytowano 1 raz
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koko » 12 sierpnia 2009, o 15:01

TATYRUSSIA napisał(a):Gdzie można nabyć to cudo ;) ?
Na ebayu. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać "tatu 200 japan" i powyskakują różne oferty. Gotowiec :eye:
Cena waha się w granicach 10 - 50$ (bez kosztów wysyłki).
:coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 12 sierpnia 2009, o 17:32

k.O.K.o. napisał(a):
TATYRUSSIA napisał(a):Gdzie można nabyć to cudo ;) ?
Na ebayu. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać "tatu 200 japan" i powyskakują różne oferty. Gotowiec :eye:
Cena waha się w granicach 10 - 50$ (bez kosztów wysyłki).
:coctail:


No, to jeszcze jakieś 1000 zł i będę miał wszystkie możliwe :P Trzeba się zabrać za te unikaty z ebay ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Patela » 12 sierpnia 2009, o 21:36

Wiem że nie w temacie ale kurde mam problem .... nie wiem jak zamówić coś na Tatu shop .... nigdy tego nie robiłam ;/
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez TATYRUSSIA » 13 sierpnia 2009, o 08:44

Patela napisał(a):Wiem że nie w temacie ale kurde mam problem .... nie wiem jak zamówić coś na Tatu shop .... nigdy tego nie robiłam ;/


Jeśli masz 17 lat to raczej nie zamówisz niczego... Musisz mieć konto w banku i kartę ;) takie "młodzieżówki" nie oferują usług płacenia w internecie... ;) Jeśli chcesz to mogę coś dla Ciebie ze sklepu sprowadzić, bo mam taką kartę...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Patela » 13 sierpnia 2009, o 09:15

Dobra nie będe zawracać gitary poczekam te pół roku .... o ile jeszcze sklep będzie istniał xD ale dzięki za pomoc ;)
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez koko » 13 sierpnia 2009, o 12:41

Listonosz powoli zaczyna się już na mnie dziwnie patrzeć... :eye:
Obrazek
All The Things She Said (winyl) :oczka:

:idzie szukać adaptera w piwnicy: :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ~kurka~ » 13 sierpnia 2009, o 18:18

TATYRUSSIA napisał(a):Jeśli masz 17 lat to raczej nie zamówisz niczego... Musisz mieć konto w banku i kartę ;) takie "młodzieżówki" nie oferują usług płacenia w internecie... ;) Jeśli chcesz to mogę coś dla Ciebie ze sklepu sprowadzić, bo mam taką kartę...

Mówiąc 'młodzieżówka', masz na myśli, że nie można płacić za granicą, czy jak? Ja mam taką kartę i normalnie płacę w necie... :shuffle:



Moja kolekcja, skromna, ale zawsze coś, o!

Obrazek
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez koko » 13 sierpnia 2009, o 19:00

~kurka~ napisał(a):O RLY? xD
Zmiażdżyłaś mnie. :hahaha: Może one jadą według jakiegoś innego kalendarza.. :eye:
Ostatnio edytowano 13 sierpnia 2009, o 21:46 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 13 sierpnia 2009, o 19:23

Zgodnie z tym powiedzeniem: Będzie za ruski rok. :eye: Za to powinny być kary pieniężne. Ja chcę WM ;<
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez TATYRUSSIA » 14 sierpnia 2009, o 12:29

~kurka~ napisał(a):
TATYRUSSIA napisał(a):Jeśli masz 17 lat to raczej nie zamówisz niczego... Musisz mieć konto w banku i kartę ;) takie "młodzieżówki" nie oferują usług płacenia w internecie... ;) Jeśli chcesz to mogę coś dla Ciebie ze sklepu sprowadzić, bo mam taką kartę...

Mówiąc 'młodzieżówka', masz na myśli, że nie można płacić za granicą, czy jak? Ja mam taką kartę i normalnie płacę w necie... :shuffle:


Mam na myśli, że są dwa rodzaje płatności kartą w internecie(najpopularniejsze)... W Polsce najczęstszym sposobem jest płacenie za pomocą strony pośrednika oferujący płacenie tzn. jest napisane: Zapłać ze swojego konta; wybierasz bank i przenosi Cię na twoje internetowe konto gdzie tylko klikasz "Przelej" i podajesz kod z karty kodów ;) Tyle...

Natomiast jak to ma się w przypadku TATU SHOP musisz im ręcznie podać, numer karty (nie mylić z numerem konta) oraz 3 cyfry zabezpieczające kartę (których na wszystkich kartach nie ma)...

Różnica jest taka, że w tym pierwszym sposobie to ty decydujesz o kwocie jaką przelejesz danemu "sprzedawcy" a w drugim, podajesz im wszystkie dane z karty i to Oni ściągają sobie z niej ile chcą tak naprawdę... Mogą nawet (co dzieje się w przypadku kradzieży) zabrać Ci całą sumę z karty a nawet wykonać debet jeśli jest taka możliwość ;)
Ten drugi sposób jest praktykowany dlatego, że Oni tak naprawdę nie wiedzą ile mają ściągnąć z karty gdyż kurs dolara dziennie się zmienia i pobiorą tyle, ile w dniu wykonywania wysyłki dolar będzie "stał" na rynku...

Tak więc usługę płacenia np. w TATU SHOP oferują praktycznie wszystkie karty "wypukłe" oraz bodajże wszystkie: VISA / MasterCard, te karty charakteryzują się 3 cyframi które znajdują się na rewersie karty. Z innych kart ich system nie ściągnie pieniędzy...
Ja kiedy raz podałem zły kod bezpieczeństwa z karty to dostałem telefon z MOSKWY abym im go podał telefonicznie, bo nie dali rady wybrać sobie określonej kwoty z konta.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron