Videa

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Videa

Postprzez yuliasavicheva » 20 marca 2011, o 11:48

http://www.youtube.com/watch?v=goClsX9UV2M Выступление команды города Харьков на шоу майданс от 19.03.2011 на телеканале "Интер"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Videa

Postprzez yuliasavicheva » 1 kwietnia 2011, o 18:55

http://www.youtube.com/watch?v=s0uCLblzIcU Lena Katina - Zachem ya / My heart will go on
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Videa

Postprzez Tija » 13 kwietnia 2011, o 21:57

Neposedy Nastorene Yulia Volkova 2011


Znowu robiła coś z oczami i ustami.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Videa

Postprzez szarit » 14 kwietnia 2011, o 00:07

Schudła od co zmieniła,podobno ostatnio chora była.Ale widzę postęp w jej głosie jakby mniej chrypi gdy mówi,czyżby faktycznie ostro ćwiczyła śpiew?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Videa

Postprzez Tija » 14 kwietnia 2011, o 09:33

szarit napisał(a):Schudła od co zmieniła,podobno ostatnio chora była.Ale widzę postęp w jej głosie jakby mniej chrypi gdy mówi,czyżby faktycznie ostro ćwiczyła śpiew?

No nie mówcie, że tylko ja dostrzegam, że coś majstrowała z twarzą. Powieki dolne ma strasznie napuchnięte i nie wygląda to na brak snu, co do schudnięcia, owszem jest szczuplejsza, ale skoro schudła to czemu jej wargi i oczy są takie napuchnięte i znów wygląda jak monstrum po operacjach plastycznych. Ona już nie potrafi śpiewać bez użycia programów komputerowych, więc w cudowne ozdrowienie jej stun głosowych nigdy nie uwierzę, gdyż chociażby na Waste Management wyraźnie słychać, że jej głos był ostro obrabiany komputerowo. Wołowinka się wypaliła, a niestety rekonstrukcji strun głosowych jeszcze nie wymyślono.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Videa

Postprzez szarit » 14 kwietnia 2011, o 18:45

Mówiąc że poprawił jej się głos mam na myśli to że jak mówi to mniej chrypi,kiedyś chrypa waliła po uszach,także gdy mówiła.Co do śpiewu no nie oszukujmy się Julia się dopiero tej sztuki uczy i potrwa jeszcze długo nim opanuje na poziomie profesjonalnym. :mrgreen: Co do techniki komputerowej Madonny czy Britney bez udziału komputerów też nie da się słuchać podobnie jak wielu innych. :coctail: Zaś co do wyglądu schudła na twarzy to i usta wyglądają jakby urosły,z oczami jest podobnie,no cóż znając jej zwyczaj spania 2-3 h na dobę raczej dziwić nie powinno..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Videa

Postprzez koko » 26 kwietnia 2011, o 19:46

Polskie dziecko komentuje, tłumaczy, przeżywa Ya Soshla S Uma

Płaczę. Tam padło tyle tekstów wartych zapamiętania, że po prostu masakra. Zapiszę na kompie i zachowam dla potomnych, bo warto.
[SPOILER]



"Od 9 lat trenuję angielski... To znaczy, ten, rosyjski. Mi się ciągle myli, nie?"
"Sytuacja help, sytuacja opos."
"Teraz będzie fajne, naprawdę."
"Pocałowanie oczywiście, pocałowanie."
"Coś o ptakach, ale nie zrozumiałem bo było, no wiecie... za niewyraźnie trochę."
"Teraz się troszkę pocałują... na do widzenia."
"O, i teraz będzie 'jak mam na imię?' słuchajcie dokładnie."

[/SPOILER]

Gościu jest dobry, gdybym nie znała tekstu piosenki to prawie bym mu uwierzyła w tę jego... interpretację. :eye: Ale poważnie, pocieszny taki. Tyle że w TYM WIEKU? Takie rzeczy oglądać? JA SIĘ PYTAM GDZIE SĄ RODZICE?! :lol2: Jednakowoż już czekam na drugi odcinek. :zako:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Videa

Postprzez szyszka » 26 kwietnia 2011, o 21:18

"Po całowaniu oczywiście , po całowaniu... Piosenkarki które są lesbijkami . No ci co? Mi to nie przeszkadza."
Coś przypominają mi te słowa .
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Videa

Postprzez szym » 26 kwietnia 2011, o 22:44

Chłopak ma mistrza, c'nie? Też chciałem powypisywać parę cytatów, ale musiał bym streścić cały film, a to bez sensu.
Gdyby go wypromować to jego interpretacje pobiłyby polski Internet. A i przy okazji przypomniałyby o lesbijkach. :D
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Videa

Postprzez Pofyrtaniec » 27 kwietnia 2011, o 14:33

Kak wasze nastrajenija?
- Jak mam na imię...

:hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Videa

Postprzez szym » 13 maja 2011, o 00:58

Eurowizja - temat na czasie, a mnie udało się wyczaić ten fragment z programu "Jestem, jaki jestem", gdzie Michał Wiśniewski oglądał konferencję t.A.T.u., po czym oburzony komentarzami Julii na temat sceny dramatycznie ją opuścił. :mrgreen: Wrzuciłem to na mój kanał YouTube.

KLIK!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Videa

Postprzez koko » 13 maja 2011, o 11:56

Stare dobre czasy - dzięki szym. :coctail: Tak w ogóle to jest ktoś w posiadaniu fragmentu programu "Jestem jaki jestem" gdzie Wiśniewski jedzie po t.A.T.u.? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Videa

Postprzez Vedis » 13 maja 2011, o 19:47

O dziękuję :D Nie widziałam tego, a bardzo chciałam. Powiem, że myślałam, że Julia powiedziała coś gorszego ;) Właściwie nie wiem, czym tu się oburzać, ja raczej miałam wrażenie, że tatuszki robiły sobie jaja z dziennikarzy. Również chciałabym zobaczyć jak Wiśniewski po nich jedzie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Videa

Postprzez yuliasavicheva » 15 maja 2011, o 20:35

http://www.youtube.com/watch?v=HKre-EbAVFU "All About Us" trailer [2005]
http://www.youtube.com/watch?v=toBTJ5j03EY&feature=related t.A.T.u. Presentation. 200 km/h in the wrong lane in USA
http://www.youtube.com/watch?v=58X7yOG0kqY t.A.T.u. - You & I 2011 promo (short version)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Videa

Postprzez koko » 15 maja 2011, o 21:06

yuliasavicheva napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=toBTJ5j03EY&feature=related t.A.T.u. Presentation. 200 km/h in the wrong lane in USA

Jacy napaleńcy. :lol2: Teraz to pewnie połowa osób tam stojących na słowo t.A.T.u. zareagowałaby mniej więcej tekstem "ale o co chodzi?". :eye: Dzięki yuliasavicheva. :coctail:

1:57 - czy mnie się wydaje czy ta kobieta mówi po polsku "dwa, trzy, cztery"? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron