Videa

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez SnegoSmiles » 29 grudnia 2010, o 12:18

Julcia_Volk napisał(a):Sama słodycz <3


No, nieźle daje! :coctail: Tylko tak dalej! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Ally26789 » 30 grudnia 2010, o 16:24

Rany... 2002, jeszcze Ibisz nie miał mięśni i Julia botoxu ...Co oni tam wyprawiają?
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Postprzez koko » 3 stycznia 2011, o 08:32

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez SnegoSmiles » 3 stycznia 2011, o 16:15

koko napisał(a):Mini Playback Show czyli prezentacja albumu 200PV


Nie no, chociaż na samochodzie mogłyh sie postarać :dead:

Julcia bez playbacku potrafi tylko 'priviet vsem'? :szczerbaty:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Videa

Postprzez TATYRUSSIA » 14 stycznia 2011, o 23:05

Julia i Ivan = ?

Nigdy nie słyszałem nigdy tego pomimo, że wplecione są tam różne znane fragmenty.

Pofyrt: Jesteś na forum wystarczająco długo, żeby nauczyć się wstawiania linków w URL.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Videa

Postprzez szyszka » 15 stycznia 2011, o 14:25

Jakie fajne komentarze. Dużo fajniejsze niż piosenka :eye:
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Videa

Postprzez Tija » 19 stycznia 2011, o 22:40

<>
Pozdrowienia noworoczne od t.A.T.u. Julia znów ma długie włosy.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Videa

Postprzez koko » 5 lutego 2011, o 20:02

Motyw t.A.T.u. był użyty w wielu skeczach. Oto kolejny. Propozycje hymnów na Euro2012 - rosyjska propozycja (3:46) :eye: Pomijam fakt, że sam skecz jakoś specjalnie śmieszny nie jest. :ups:

Czy tylko ja zauważyłam, że NND zazwyczaj wywołuje śmiech wśród widowni? Podobnie było podczas skeczu Marcina Dańca. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Videa

Postprzez szyszka » 5 lutego 2011, o 21:34

Nie tylko śmiechy ale i gwizdy . Im się chyba podobało. Oglądałam to w tv jak leciało Niemcy i Rosjanie byli najlepsi :eye: .
szyszka
Zaawansowany
 
Posty: 174
Dołączył(a): 20 lipca 2010, o 16:53
Lokalizacja: MŁK

Re: Videa

Postprzez koko » 7 lutego 2011, o 01:02

tatuhq.pl napisał(a):Stacja VIVA Polska stworzyła swój własny plebiscyt pt. 100 klipów, które wstrząsnęło VIVĄ. Wczoraj o 18 został wyemitowany ostatni odcinek, w którym przedstawiono klipy z pierwszej 10. Na miejscu 7. uplasował się teledysk do piosenki Нас не догонят. Komentarze są w miarę pozytywne, aczkolwiek trafiło się kilka niepochlebnych. Co ciekawe nie pod adresem samego teledysku, a dziewczyn. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

YouTube

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie podjara Skiby. Pozytywny facet. Co do komentarza Dodzi... No proszę Was, czy kobieta wyglądająca jak żeńska wersja Harry'ego Pottera z porożami może czepiać się wyglądu? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Videa

Postprzez Ally26789 » 7 lutego 2011, o 10:01

Raczej nie, nie powinna. Julię skomentowała pozytywnie, a Lenę? "Wygląda gorzej niż Ania z zielonego wzgórza". ;| Ale z tym brakiem charyzmy, czy coś to ma troszkę racji, bo na koncertach tatki to tylko (jak zauważyłam) chodzą, trzymają się za ręce lub ewentualnie całują się. No i oczywiście śpiewają.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Videa

Postprzez szym » 7 lutego 2011, o 11:44

Akurat za czasów tego teledysku miały więcej charyzmy niż Doda w jakimkolwiek swoim teledysku i nie musiały zakładać rogów renifera, żeby być zauważone. Co do VIVA Comet trochę można się zgodzić, szczególnie kiedy kończył się "White Robe" i leciała sama muzyka. No, ale trudno przy tej piosence skakać.

Co do komentarza tej prezenteki VIVY "Też blondyna, ale nie Mandaryna", to nie sądzę, żeby t.A.T.u. było produktem zaplanowanym od początku DO KOŃCA. Chyba nikt nie planował takich ostatnich 3 lat, jakie były. :mrgreen:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Videa

Postprzez TATYRUSSIA » 7 lutego 2011, o 14:57

koko napisał(a):
tatuhq.pl napisał(a):Stacja VIVA Polska stworzyła swój własny plebiscyt pt. 100 klipów, które wstrząsnęło VIVĄ. Wczoraj o 18 został wyemitowany ostatni odcinek, w którym przedstawiono klipy z pierwszej 10. Na miejscu 7. uplasował się teledysk do piosenki Нас не догонят. Komentarze są w miarę pozytywne, aczkolwiek trafiło się kilka niepochlebnych. Co ciekawe nie pod adresem samego teledysku, a dziewczyn. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

YouTube

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie podjara Skiby. Pozytywny facet. Co do komentarza Dodzi... No proszę Was, czy kobieta wyglądająca jak żeńska wersja Harry'ego Pottera z porożami może czepiać się wyglądu? :eye:



Noooo nareszcie :D Zawsze oglądałem ten program i właśnie wtedy kiedy były w tv to nie widziałem :D Myślałem, że w ogóle nie uwzględnią tego klipu. Zastanawiam się tylko dlaczego Nas ne dogonyat a nie Ya soshla s Uma. Przecież nas nie dogonyat nie wstrząsnął nikim, jedynie YSSU było tak kontrowersyjne.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Videa

Postprzez Tija » 8 marca 2011, o 20:16

My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Videa

Postprzez Ally26789 » 11 marca 2011, o 16:45

Nie wiem, czy powinnam to oglądać, ale... :D I tak praktycznie nic nie zrozumiałam . Dawne tatuszki... Zachwycają.
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron