Solówki tatuszek

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Solówki tatuszek

Postprzez Vedis » 17 kwietnia 2009, o 19:45

Skoro tatuszki zaczynają solowe kariery, powinien powstać temat, w którym będziemy zamieszczać ich solowe piosenki. Na youtube znajduję bardzo dużo solówek Leny. Niestety mam problem ze znalezieniem choćby jednej solówki Julii. Jeśli ktoś by taką znał to bardzo chciałabym ją usłyszeć.

A oto solówki Leny:

(Możliwe, że nie podałam wszystkich. Możecie mnie uzupełnić)

All my love ta piosenka akurat jej wyszła, zwłaszcza to Forgive
Malchik gay - tą piosenkę jak dla mnie zniszczyła
Obezyanka Nol Ech, wokal Julii w refrenie był cudny
Vsya moya LubovEch. To była moja ukochana piosenka
I know

Kosmose
Chto ne chwatayet
You and I

Nie miałam zamiaru najeżdzać na Lenę, ale szczerze powiedziawszy nie rozumiem po co ona przerabia stare piosenki, które niszczy. Były one tak stworzone, żeby śpiewały je dwie dziewczyny o różnych głosach, a nie jedna... Skoro nagrywa solową płytę to powinna zacząć śpiewać nowe piosenki.

To oczywiście nie dotyczy tej piosenki:

Belochka

O! Jednak znalazłam coś Julii

Kosmose

:oczka: :oczka: :oczka: :zako3: :zako3:

Pofyrt: Dziewczyno, URL!
Ostatnio edytowano 17 kwietnia 2009, o 20:16 przez Vedis, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 17 kwietnia 2009, o 20:01

1. Linki źle zrobione, nie działają.
2. Skoro zaczynają solowe kariery, to niech będą ich NOWE utwory które można by umieszać, a nie dema dla tatu.
3. Śmieszne jest to, że uważasz, że Lena przerabia piosenki. To są dema dla tatu, które zostały nagrane przed dograniem wokali Julii. Niektóre to bardzo wczesne dema i dlatego brzmią źle (chociażby te z 1 albumu), ale większość brzmi bez Julii (która to Julia śpiewać nie potrafi zbytnio) lepiej. Parę utworów nie zostało wydanych, albo powstały dla solowego projektu Leny, który miał powstać jeszcze przed t.A.T.u. ale zrezygnowano z niego na rzecz wspólnej działalności obu dziewczyn...
4. Temat do usunięcia, bo nieużyteczny jak na razie i podany w bezsensownej formie :mlynek:


Pofyrt: OFF. Jak na razie to tylko ja decyduje o tym dziale.
Alex: Wiem, że OFF. Wybacz, nie chciałem się rządzić, tylko koleżance powiedzieć, że w błędzie jest :ups: . To tak z rozpędu komentarzem sypnąłem a o zmniejszeniu czcionki zapomniałem. :eye:
Ostatnio edytowano 17 kwietnia 2009, o 20:16 przez Alexander, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Mishi » 17 kwietnia 2009, o 20:09

Alexander napisał(a):1. Linki źle zrobione, nie działają.
4. Temat do usunięcia, bo nieużyteczny jak na razie i podany w bezsensownej formie :mlynek:

ad1. Linki dzialają tylko trzeba je UMIEJĘTNIE wkleić do przeglądarki (widać się pan tego nie nauczył) Każdemu się może pomylić i to nie jego wina
ad4. Każdy może zrobić temat a nie by go usunąć. A Ty o tym powinieneś doskonale wieczieć jak wiecznie bezsensowne i bezużyteczne tematy stwarzasz :/


Co do piosenek to niektóre piosenki są pomylone bo np. "I Know" śpiewa Lena a nie Julia :eye:

Pofyrt: W moim dziale nie pozwolę na kolejne zaczepki w strone Alexa. Ostrzeżenie.
Ostatnio edytowano 17 kwietnia 2009, o 20:11 przez Mishi, łącznie edytowano 1 raz
"Związek oparty na przyjaźni jest trwalszy i szczęśliwszy"
Avatar użytkownika
Mishi
Nabijacz
 
Posty: 419
Dołączył(a): 14 grudnia 2008, o 13:48
Lokalizacja: Piła/Koszalin

Postprzez Vedis » 17 kwietnia 2009, o 21:04

Alexander napisał(a):Śmieszne jest to, że uważasz, że Lena przerabia piosenki. To są dema dla tatu, które zostały nagrane przed dograniem wokali Julii. Niektóre to bardzo wczesne dema i dlatego brzmią źle (chociażby te z 1 albumu), ale większość brzmi bez Julii (która to Julia śpiewać nie potrafi zbytnio) lepiej. Parę utworów nie zostało wydanych, albo powstały dla solowego projektu Leny, który miał powstać jeszcze przed t.A.T.u. ale zrezygnowano z niego na rzecz wspólnej działalności obu dziewczyn...


Z tym, że tam są w większości nowe piosenki.

Mishi napisał(a):"I Know" śpiewa Lena a nie Julia


Umieściłam ją w solówkach Leny;)

Tak poza tym to dziękuję za obronę. Jak widać Alexander myśli, że wszyscy muszą ubóstwiać Lenę i nienawidzić Julii.

Tak poza tym to myślę, że ten temat się przyda, gdy faktycznie tatuszki zaczną nagrywać coś nowego.


Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 17 kwietnia 2009, o 21:24 przez Vedis, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 17 kwietnia 2009, o 21:14

Vedis napisał(a): Z tym, że tam są w większości nowe piosenki.
Jakie nowe? Wiekowa Belochka i Yugoslavia razem z angielskim demem VML, "I Know" i "You". (które to zwinęła Valeriya i i tak użyte więcej nie będą...) I to jest niby większość? Z resztą, wszyscy to już słyszeli.

Vedis napisał(a):Jak widać Alexander myśli, że wszyscy muszą ubóstwiać Lenę i nienawidzić Julii.
Stwierdziłem tylko, że głupotą jest twierdzenie, że Lena nagrywa "przeróbki" gorsze od "oryginałów" napisanych na dwa głosy (bo to są dema, a część partii przeznaczonych dla Julii wychodzi Lenie o wiele lepiej - ma większą skalę głosu)

Vedis napisał(a):Tak poza tym to myślę, że ten temat się przyda, gdy faktycznie tatuszki zaczną nagrywać coś nowego.
A ja myślę, że zeszło na dyskusję o tym, która co lepiej śpiewała... A do nowych rzeczy, (jeśli kiedyś wyjdą) powstaną raczej osobne wątki i/lub działy. Tak więc podtrzymuję opinię iż temat jest zbędny...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 17 kwietnia 2009, o 21:19

OMG... bla bla, srata tata... . Wszędzie musicie się mądrzyć na milion pięćset postów? Jedno mądrzejsze od drugiego. Napiszcie sobie PW i tam dyskutujcie. "10 nowych postów na forum" - w tym jeden na temat... :rolleyes:

A temat przydatny, ale podzieliłbym go na "Solówki Julii" i "Solówki Leny".
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Cari_Kari » 17 kwietnia 2009, o 21:23

O! Jednak znalazłam coś Julii

Kosmose


A mnie się nie wydaje, by to śpiewała Julia...
Ostatnio edytowano 17 kwietnia 2009, o 21:23 przez Cari_Kari, łącznie edytowano 1 raz
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez Pofyrtaniec » 17 kwietnia 2009, o 21:25

W temacie dyskutujemy o demach.
Kolejne posty o tym, czy temat powinien zostać usunięty, czy nie, zostaną usunięte.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 17 kwietnia 2009, o 21:26

Cari_Kari napisał(a):
O! Jednak znalazłam coś Julii

Kosmose


A mnie się nie wydaje, by to śpiewała Julia...


Julia śpiewa pierwsze 20 sekund ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 17 kwietnia 2009, o 21:29

PoFyRtAnIeC napisał(a):W temacie dyskutujemy o demach.
To pozwolę sobie wkleić, wszystko co znalazłem od Leny dostępnego do ściągnięcia (Shaggy chciał, więc mam pod ręką)

Lena:

Belochka (Demo)
Belochka
Yugoslavia

Malchik Gay demo
Robot demo
Klouny

Chto Ne Hvatayet Demo
Chto Ne Hvatayet
All My Love
Vsya Moya Lubov
Cosmos
Kosmos
Sacrifice
Reach Out
Ya hochy (Obezyanka Nol demo)
Obezyanka Nol
Obezyanka Acapella

I Know
You

Snegopady demo part
You & I demo

jak ktoś ma coś jeszcze to proszę pomóc w uzupełnianiu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 17 kwietnia 2009, o 21:38

Ja nie jestem pewna, czy Klouny są oby na pewno solówką Leny... Wokal, który w normalnej wersji jest śpiewany przez Julię brzmi jak... Julia. Lena przecież nie ma takiej chrypki.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Cari_Kari » 17 kwietnia 2009, o 21:42

He przez pierwsze 20sek. to może i te Klouny śpiewa Julia ale dalej to raczej nie ona.To nie jest jej głos...
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez Alexander » 17 kwietnia 2009, o 21:46

Vedis napisał(a):Ja nie jestem pewna, czy Klouny są oby na pewno solówką Leny... Wokal, który w normalnej wersji jest śpiewany przez Julię brzmi jak... Julia. Lena przecież nie ma takiej chrypki.
Zdziwiłabyś się. W demie Kosmosu chrypi aż miło, na amatorkich nagraniach z Tifanny's Caffe też daje radę śpiewać partie Julki w podobny do niej sposób. Wygląda raczej na to, że na albumach chórki podczas śpiewu Julii śpiewa Lena, co daje taki a nie inny efekt...

Dla porównania: Klouny (Julia) - tutaj ewidentnie słychać, że częśc refenu jest zostawiona z wersji Leny, a reszta (chrypa) jest zaśpiewana inaczej. Czyli uważam, że akurat ta wersja Klounów jest zaśpiewana w całości przez Lenę... Pewności oczywiście nie można mieć, ale wszystko na to wskazuje.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Vedis » 17 kwietnia 2009, o 21:52

Przesłuchałam jeszcze raz oryginał i nie widzę żadnej różnicy między solówką Leny a oryginałem... A Lena na pewno nie śpiewa tego "chrypkowatego" refrenu.

PS. To wcześniejsze napisałam przed przeczytaniem postu Alexandra. No faktycznie, pierwszy refren śpiewa Lena, ale drugi jest już wyjątkowo chrypkowaty.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 29 kwietnia 2009, o 13:58

Wczesne demo NND :oczka:
Jeszcze jakieś wątpliwości, że Lena nie nadaje się do krzyczenia? :nunu:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Następna strona

Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron