Historia t.A.T.u. (teledysk)

Videa, Mp3, Fan Art i wszystko z tym związane.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Historia t.A.T.u. (teledysk)

Postprzez SnegoSmiles » 27 czerwca 2009, o 11:26

Hej! Rozpocząłem projekt teledysku pod nazwą "Historia t.A.T.u.". W tym teledysku będzie trochę historii zespołu, Julii, Leny, albumów, oraz galeria. Premiera planowana przeze mnie to 1.07. Mam nadzieję, że się zmieszczę w czasie, bo mogą być opóźnienia...

A na razie zwiastun! Aha, jeszcze nie wiem, jak długi będzie ten teledysk, bo może zmiksuję kilka utworów i teledysk będzie trwał ponad 5 min. Kilka wieści o tATu zaczerpnę z TatuHQ! Ale na razie nic nie wiadomo...

>>Zwiastun<<


P.S. Oczekuję komentarzy!

Alex: Oczekuję ludzkiej interpunkcji. Po przecinkach robimy spację...
Ostatnio edytowano 27 czerwca 2009, o 13:09 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez TATYRUSSIA » 27 czerwca 2009, o 15:06

Co tu pisać ;) Lekka tandetność wieje od filmiku... Jakość okej. Ale... Zespół już został rozwiązany ... I generalnie zwiastun to urywki oryginału między innymi... A tam są fotki a na końcu napis: Premiera Teledysku...
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SnegoSmiles » 27 czerwca 2009, o 18:11

TATYRUSSIA napisał(a):Co tu pisać ;) Lekka tandetność wieje od filmiku... Jakość okej. Ale... Zespół już został rozwiązany ... I generalnie zwiastun to urywki oryginału między innymi... A tam są fotki a na końcu napis: Premiera Teledysku...


Właściwie, to jest nic w porównaniu z oryginałem. Instrumentalki AAU użyłem tylko do zwiastunu, nie zjawi się w teledysku. Zamierzam użyć oficjalnego utworu/dema t.A.Tu., którego nikt na pewno nie słyszał. Teledysk będzie trwał w okolicach 4-5 min.

Edit. Nadal pracuję. Właściwie 1.część video zakończona. Teraz pracuję nad dodaniem i dopasowaniem video do innych utworów takich jak... a zresztą dowiecie się 1.07.... ;]
Ostatnio edytowano 28 czerwca 2009, o 12:30 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Pofyrtaniec » 28 czerwca 2009, o 10:06

No zobaczymy co wyjdzie z całości, bo zwiastun, szczerze, nie zapowiada tego teledysku za ciekawie ;) Liczy się praca, której na pewno musisz włożyć w to sporo Czekamy na efekt końcowy :P - Daj go najlepiej na Youtube ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SnegoSmiles » 28 czerwca 2009, o 11:07

No zobaczymy co wyjdzie z całości, bo zwiastun, szczerze, nie zapowiada tego teledysku za ciekawie ;) Liczy się praca, której na pewno musisz włożyć w to sporo Czekamy na efekt końcowy :P - Daj go najlepiej na Youtube ;)


Nie dawałem nic do tego zwiastunu, żeby nikt prawie nic o nim nie wiedział. A konta na YT już nie mam, bo usunąłem, ponieważ nie chciało mi się robić i wstawiać filmików... :coctail:

Aha, to nie będzie super video. Nieoficjalnie mogę to nazwać wersją 1.0, chociaż chyba nie będzie następnych wersji... :lol:

EDIT. Tym razem zamieszczę Zwiastun-Trainer. Sceny,które tam są będą w teledysku, oprócz ostatniego końcowego napisu. Zezwalam (jakby ktoś chciał) na wstawienie 1. zwiastuna, dzisiejszego trainera oraz teledysku, gdy będzie gotowy na YouTube. Pisać na PW.

><

Alex: Litości z tą interpunkcją... przecinek-spacja, błagam -.-"
Ostatnio edytowano 28 czerwca 2009, o 12:32 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

plik

Postprzez KatinaVolkova » 15 sierpnia 2009, o 20:52

A mnie się ten plik zacina. coś z nim chyba nie teges ......
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Vedis » 15 sierpnia 2009, o 21:49

Mi również zwiastun się zacina... Ale powiem, że ja myślę, że może powstać coś ciekawego... Widzę, że inni Cię tu zdołowali, ale ja w Ciebie wierzę. Z tym ,że 1 lipiec był już dawno temu xD
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez SnegoSmiles » 16 sierpnia 2009, o 07:22

Vedis napisał(a):Widzę, że inni Cię tu zdołowali, ale ja w Ciebie wierzę.


Dzięki! 8)

Vedis napisał(a):Z tym ,że 1 lipiec był już dawno temu xD


Mój laptop "dostał trojana" wirusa i musiał byc sformatowany, a stało się to tak niespodziewanie, że nie zdążyłem niczego nagrac. A tak przesiaduję na kompie brata! Przykro mi ale teledysku nie będzie... ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Vedis » 16 sierpnia 2009, o 21:44

W ogóle ? :(
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez KatinaVolkova » 16 sierpnia 2009, o 23:48

Buuuuu .................... :( ;( :dead:
Nie dobrze. A ja myślałam, że powstanie jakiś fajny i wypaśny. A tu d**a ..... ;p
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Pofyrtaniec » 17 sierpnia 2009, o 05:41

Teledysk nie powstanie. Temat zamykam.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SnegoSmiles » 17 sierpnia 2009, o 12:55

No wiecie niedługo będę miał laptopka i może spróbuje coś zrobic! Dzięki za waszą wiarę we mnie!

Pofyrt: Zapomniałem zamknąć xD
Ostatnio edytowano 17 sierpnia 2009, o 16:47 przez SnegoSmiles, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50


Powrót do Media

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron