NN - nowy chłopak Julii

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

NN - nowy chłopak Julii

Postprzez koko » 18 lipca 2010, o 12:35

Do tego przyda się oddzielny temat. :eye:

>>> kilk! <<<
Czyżby Volkova na wakacjach z nową miłością i fryzurą? A może to zwykły ochroniarz? :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 18 lipca 2010, o 13:17

Jak dla mnie to może nowe foto, ale wykonane 4-5 lat temu. Wnioskuję po tuszy, fryzurze i opaleniźnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Kamil » 18 lipca 2010, o 13:18

Tak, zwłaszcza, że to fotka sprzed kilku lat, z epoki "Obezyanka nol" (live FULL) w Meksyku...
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez koko » 18 lipca 2010, o 13:31

No cóż - fota pojawiła się na tatu.ru i Twoim przykładem Kamilu postanowiłam dorobić do niej historię. :eye:
A sam temat będzie na potem, jak już Jul pokaże faceta. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 18 lipca 2010, o 13:44

koko napisał(a):No cóż - fota pojawiła się na tatu.ru i Twoim przykładem Kamilu postanowiłam dorobić do niej historię. :eye:

To długa droga jeszcze przed Tobą, ale dobrze, że uczysz się od najlepszych :*

Btw. Co jak co, ale chyba zgodzicie się ze mną, że z tego profilu Julia prawie zawsze prezentuje się dość dobrze i niczym nie zaskakuje :ups:
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Kamil » 18 lipca 2010, o 23:23

Kokoszo, zwracam honor... :pray:

Igor - nowy 'przyjaciel' Julii :P

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 19 lipca 2010, o 06:13

Na drugim zdjęciu Julia wyszła tak... świeżo :D Ciekawe czy to przez tą jakość, czy po prostu wygląda już o wiele lepiej :P A co do chłopaka... hm... łysy? Seriously? ^^ No i z tego profilu to nie jest jakiś przystojniak :D Pożyjemy zobaczymy :P Pewnie nie będzie gorzej niż z Parvizem :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Anise24 » 19 lipca 2010, o 09:12

Ja uważam, że są to nowe fotki. Mogę to wnioskować po drugim zdjęciu, teraz ma właśnie takie włosy i takie USTA....A poza tym to z takim facetem nigdy wcześniej się nie pokazywała. Ale lepszy on niż mongoł :D Jest taki gładki :hahaha:
Avatar użytkownika
Anise24
Nowy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 sierpnia 2009, o 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez koko » 19 lipca 2010, o 11:29

Kamil napisał(a):Kokoszo, zwracam honor... :pray:
No. :D Kamil ucz się od najlepszych to może kiedyś historie dopisywane przez Ciebie też będą się sprawdzać. :coctail:
Facet wygląda na takiego typowego JP100%, ale ogólnie nie jest źle. :D Co do Jul - rewelacja. Fryzura bardzo fajna. :coctail: "Dziubek" na pierwszym zdjęciu pozamiatał. :lol2:

A kto widział Dziub Dziuba? Jak wygląda Dziub Dziub?
Komu w końcu się uda odpowiedzieć jak z nut?
Czy to fruwa czy lata? Czy ma dzioba czy dziób?
Czy ktoś widział Dziub Dziuba? Gdzie się schował Dziub Dziub? :mlynek:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 19 lipca 2010, o 13:15

To jest chłopak Julii Czytaj

Wolałabym, że miał włosy xD Ale lepszy od Parviza.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Happy Smile » 19 lipca 2010, o 18:37

Ten wygląda chociaż lepiej niż ten wypasacz owiec na stepie (patrz: parviz)
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez Pofyrtaniec » 19 lipca 2010, o 21:05

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez h.O.P.e » 23 lipca 2010, o 09:45

Ten gość wygląda jak Vin Diesel, tylko może troche jest badziej skromny pod względem budowy :ups: Ciekawe jak wygląda od przodu bo od tyłu to całkiem nieźle sie prezentuje :coctail:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez TATYRUSSIA » 23 lipca 2010, o 21:38

Jakże piękny tytuł :D

To jest ptak!

Gwiazda "TATU" Julia Wołkowa, który nigdy nie potrafiła się smucić przez długi czas, walcząc z ciepłem Moskwy w towarzystwie nowego chłopaka.
Singer, dwa miesiące temu, po rozstaniu z mężem jej cywilnej, 25-letni biznesmen Parviz Yasinovo depresja nie pozwala siedzieć na szyję i już ciężko zabawy z nowym partnerem.

Od przedsiębiorcy nazwy Igor "tatuaż" została przeniesiona do najbardziej popularnej plaży w Moskwie "Silver Forest", nie - w obszarze dla VIP-ów, a nie w sektorze prywatnym. Znaną piosenkarką na świecie, nie wahając się, bawił się z chłopakiem wśród zwykłych śmiertelników, słaby z piekła rodem.

Julia i Igor spędzonym na plaży około pięciu godzin - przez cały ten czas, Volkov nigdy nie poszła do wody, ale kilka razy wycofał się do namiotu, gdzie można kupić napoje i przekąski. К слову сказать, не дешевые. Przy okazji, nie jest tani. Na przykład, część kebab to 450 rubli na 100 g, butelka wody mineralnej - 150 rubli.

- Z zasad etykiety ona zna - mówi Igor, kawiarnia plaży kelner.- Za każdym razem odwiedzając nas, nosiła sundress i nie pochodzą półnagich, podobnie jak wielu urlopowiczów.

Z drugiej zasad etykiety - nie całować w miejscach publicznych - Julia chyba zapomniał. Igor zawsze całował jej brzuch, a ona pozwoliło mu sprzyja najbardziej pikantne, a starają się być nie do poznania.

- Julia - twórczy człowiek jest na manowce, - skomentował wokalista Papa Life News Oleg Volkov. - Ona i Timati może pocałować, i Sergei Lazarev i dyrektor jego Lenya - to nie jest wskazanie, że jest z nimi w poważny związek. Obecnie jest pasja - dzieci i pracy. А I miłości - nienawidzę tego słowa w ogóle. Miłość może być tylko do siebie, do pracy i do ich rodziców, wszystkie inne - przychodzą i odchodzą.. Julia i obsługuje mojego punktu widzenia.

Według niego, Julia nigdy nie wypowiedział słowa z nim - "miłość" lub "pan młody". , Волкова всегда говорит:Wprowadzenie nowych chłopaków, Volkova zawsze mówi: "Tato, to - moim przyjacielem."

Te słowa Oleg Volkov jeszcze nie słyszał o wielbiciel plaży córka energiczny, ale nie wyklucza, że znajomość z rodzicami odbędzie się w najbliższej przyszłości.
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ally26789 » 18 grudnia 2010, o 19:49

Z tatumusic :
"Julia, zapomniawszy o poprzednim ukochanym Parvizie z którym ma drugie dziecko, stworzyła nową historię. Nowym wybrankiem piosenkarki stał się znany w Moskwie businnesman Vadim, który związany jest z budownictwem. Julia spotyka się z nim już od ponad pół roku. Jednak mimo tak krótkiego związku Julia jest gotowa ponownie zostać matką.
- Chcę mieć z Vadimem piątkę dzieci. To jest człowiek z którym czuję się bezpieczna, a to jest najważniejsze - mówi Volkova.

Julia jest nawet gotowa poślubić Vadima, ale mogłoby się to stać dopiero po po wydaniu jej solowego albumu, bo tym jest obecnie pochłonięta. Raz leci do Londynu, raz do Paryża, gdzie pracuje nad anglojęzyczną płytą."

Dość stare, ale zawsze... Już ona chce dzieci?
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Następna strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron