Rotacja Bielego Plashika w polskich rozgłośniach radiowych

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Waste_Manager » 9 grudnia 2007, o 20:10

Mysle ze nie wypali... Po pierwsze nie jestem pewien czy to jest legalne i czy radiostacja po prostu moze to zrobic. Po drugie wersje studyjna mamy z nazwijmy to nieoficjalnego zrodla - praktycznie nie powinnismy jej miec - nie bylo jeszcze ani singla ani albumu. Po trzecie moim zdaniem 80% polakow po prostu wali tatu i o nich zapomnialo. byly popularne w olsce bo ludzie sie jarali 'ze sa lebbijkami' i miogli na biesiadzie potanczyc sobie do robota czy malchik geya. Teraz zespol tez nie ma za wiele soba do zaprezentowania, po prostu nagrywaja piosenki. moim zdaniem nie wypali bo ani rozglosnie sie nie zgodza ani nikt nie chce tego sluchac.
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Pofyrtaniec » 9 grudnia 2007, o 22:14

Wydaje mi się, że sztuczne rozsławianie nie ma tutaj sensu. Jeżeli wola boża jest taka, że teledysk wraz z płytą ma być wyeksponowany na polskim rynku na pewno do tego dojdzie. Ale co tam, możesz rozsyłać, tak samo jak każdy komu się nudzi, czemu nie ;) Na pewno to niczemu nie zaszkodzi.
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 19:48 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez EtaProsta » 11 grudnia 2007, o 12:14

Myślę że się nie uda... O tatu musi znów być głośno na polskiej scenie muzycznej. Nie wiem czy nie jesteśmy mniejszością. Jak ktoś się dowiaduje że ich słucham, zaraz pada "to one jeszcze żyją? No co ty?" Wiesz, jakie są nasze stacje, nie puszczają jak im się coś nie podoba. Jak cos to ja się zgadzam Julcia_Volk bojkotujemy eskę, robimy protesty i sabotaże. Jak nie puszczą proponuje podłożyć bombę...;]. Gdzieś w necie jest samouczek jak ją skonstruować ;]
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 19:51 przez EtaProsta, łącznie edytowano 1 raz
EtaProsta
 

Postprzez wolny » 11 grudnia 2007, o 13:06

No dobra porozsyłam, utwór został udostępniony przez oficjalną stronę wiec ze źródłem nie powinno być problemu. Tylko czy ktoś może mi podać jakieś adresy na jakie mam wysłać? Bo nie mam za wiele czasu na szperanie w sieci w poszukiwaniu radia^^
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2008, o 19:52 przez wolny, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Rotacja Bielego Plashika w polskich rozgłośniach radiowych

Postprzez KatinaVolkova » 20 sierpnia 2009, o 01:54

spoko, nie przejmujemy się tym. Zdarza się ;p
I co ?? działa już ?? ;p
Z tym radiem to fajny pomysł faktycznie :)
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Pofyrtaniec » 20 sierpnia 2009, o 06:13

Temat z 2007, tak samo jak BP. Czy naprawdę sądzisz, że po 2 latach puszczą go w radiu?
Temat zamykam.
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron