Wyprzedaż likwidacyjna w Tatu Shop

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Wyprzedaż likwidacyjna w Tatu Shop

Postprzez szym » 31 marca 2013, o 17:16

Nie wiem, jak to się ma do dotychczasowych rewelacji z teamu Leny, ale kiedy "wywalono" Borisa ogłoszono, że w dniach 1-10 czerwca na Tatu Shop odbędzie się wyprzedaż likwidacyjna. Być może pozew Tristrama sprawi, że towary na półce pojawią się wcześniej :eye:

W każdym razie - ja z takim zapytaniem - czy ktoś z Was planuje COKOLWIEK kupić na tej wyprzedaży? Oczywiście zakładając, że to będzie wyprzedaż. To jest ostatnia szansa, żeby móc kupić np. brakujące albumy t.A.T.u. z podpisami dziewczyn czy też inne gadżety. Mam taką propozycję, że gdyby znalazło się więcej osób to moglibyśmy zrobić zrzutę i wszystko przyszłoby na jeden adres, a co za tym idzie - przesyłka byłaby znacznie tańsza (o ile się nie mylę? - nawet jakby później dodać koszty rozesłania tego po Polsce...) i każdy by te parę złotych zaoszczędził. <Cebulak>

Nie ukrywam, że może bym się zdecydował na kupno albumu "Happy Smiles". Jeszcze mam trochę czasu na analizę i poczekam na cenę. Nie sądzę, aby ludzie się pierwszego czerwca na wszystko rzucili i miałoby go zabraknąć. Nie mam jednak odpowiedniego konta bankowego, żeby dokonać transakcji.

Więc mam pytania:
- Czy ktoś zna szczegóły i faktycznie grupowe zakupy przyniosłyby nam większy rabat, że tak powiem?
- Jak nie to czy ktoś w ogóle planuje coś tam kupić i mógłbym się podłączyć?
- Jeżeli znowu nie :eye: to może jak bym się zdecydował na kupno to ktoś by mi wytłumaczył co mam zrobić, żeby zakupić rzecz ze sklepu, ew. zrobiłby to za mnie, a ja przesłałbym tej osobie odpowiednią ilość kasy.

:coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Wyprzedaż likwidacyjna w Tatu Shop

Postprzez SnegoSmiles » 5 kwietnia 2013, o 21:56

Ja na pewno chciałbym coś kupić, ale nie mam konta bankowego. Zdecydowanie przystałbym na taką akcję :) Bo chciałbym coś sobie sprawić ze sklepu :P
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Wyprzedaż likwidacyjna w Tatu Shop

Postprzez HoneyHellYeah » 17 czerwca 2013, o 19:15

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak się zarejestrować na tej stronie i cokolwiek kupić?
Obrazek
Avatar użytkownika
HoneyHellYeah
Nowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 11:56


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron