Sny xD

Przypuszczenia, spekulacje, manipulacje.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez SnegoSmiles » 5 lipca 2009, o 19:59

Ehhh... Wiele razy mi się śniła ta historia:
Zbliżało się Boże Narodzenie. Ludzie wariowali z prezentami, łazili po sklepach. A o chodniku chodzą sobie Julia i Lena, ale nikt na nie nie zwraca uwagi. Wkrótce nadeszła Wigilia. Do mnie do domu zapukali dwaj niespodziewani goście. To były Julia i Lena.

Lecz wtedy zawsze się budzę (nie wiem dlaczego!) !
Dlaczego takie sny się nie spełniają! :(
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Patela » 5 lipca 2009, o 20:19

Ja miałam kilka ... ostatni z miesiąc temu ... byłam w Moskwie i nagle znalazłam się u mnie w domu na łóżku ... była noc i włączyłam TV a tam śpiewały Malchik'a xD i mnie mama obudziła ;/ :devil:
A taki najdziwniejszy to był jak uciekałam przed jakimś facetem ... przeskoczyłam przez płot i była jakaś stara fabryka .. weszłam tam żeby mnie nie znalazł bo miał pistolet xD jak już byłam w środku stały jakieś wielkie kontenery [ nie na śmieci] xD ... otwieram jeden a tam Julka z Leną się mylfonią :lol2: ... zaczełam się ryć bo już wchodził do fabryki ... a one do mnie co ja robie ... zaczynam gadać że jakiś facet z MP5 mnie goni a lena wyciągła z za pleców shotguna i mówi ' gdzie jest ten sku***** ... ' wyskoczyła z kontenera w samym cyckonoszu i gaciach .. miała czapeczke z 'beliy plaschik' xD zaczeła napieprzać w niego ... .. tylko leciał dymek i kule spadały .. przeładowała go podeszła do niego i koniec snu ;/ XD a Julka paliła szluge i wyglądała jak po całodobowym chlaniu ... wino stało to pewnie piły sobie xD
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Cari_Kari » 6 lipca 2009, o 13:57

Ja miałam dzisiejszej nocy sen o tatuszkach :D
Dziewczyny siedziały ze mną w moim domu. Cały czas rozmawiałyśmy ze sobą. He jednym z pytań, które zapamiętałam z tego snu brzmiało "Czy palicie papierosy" xD Lena odpowiedziała, że nie do końca,ale mało pali, ale się stara rzucić. A Julia mówiła, że przestała palić tylko na czas jakieś kuracji czy coś takiego :P :eye: . Dziewczyny również złożyły mi kilka autografów m.in. na swoich plakatach :mrgreen: . Żeby było jeszcze ciekawiej to, Lenka i Julka poszły razem ze mną do sklepu :D :D :D :coctail: ... A przez cały sen widziałam praktycznie Lene. Może dlatego, że to moja faworytka :D.

Alex: Interpunkcja. Spacja po przecinkach. Dziękuję.
Ostatnio edytowano 6 lipca 2009, o 13:59 przez Cari_Kari, łącznie edytowano 1 raz
"... Och I wish I was a fly on the wall..."
Avatar użytkownika
Cari_Kari
Nowy
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 marca 2009, o 23:55
Lokalizacja: Z Polski

Postprzez olakowa » 30 lipca 2009, o 11:25

Ja miałam dzisiaj sen o tatuszkach.

Byłam na jakiejś wycieczce, Lena i Julia też tam były. Ja i pare moich kumpeli siedzimy z nimi w pokoju i rozmawiamy. Myśle sobie myśle że Lena robi się coraz ładnijsza. Nagle Lena wstaje i wychodzi z pokoju. Jul mówi abym ją śledziła ,potem mi powie dlaczego.Więc wychodze i skradam się za Leną. Ona wchodzi do windy z jakimś facetem. Ja oczywiście biegne żeby zdąrzyć na windę z Lenką i tym męrzczyzną ;/
Winda się zatrzymała (jakaś usterka chyba) Patrze na Lena a ona całuje się z tym facetem :devil: . Zaczełam się na niego drzeć : Co robi.?! Żeby się od niej odpie***lił bo jak nie to mu pomoge!!! W tym momencie się obudziłam. :mrgreen:
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Lacrima » 1 sierpnia 2009, o 00:41

Ja też miałam ostatnio sen o tatkach... Choć to w sumie nie był sen o nich... Bo ja byłam Leną a Julią... J... no :mrgreen: Otrułyśmy mojego byłego najpierw a później na tylnych siedzeniach w samochodzie... ekhem... cenzura xD
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez KatinaVolkova » 17 sierpnia 2009, o 03:38

olakowa1997 napisał(a):JA miałam 2 sny :
Siedziałam z przyjaciółkami u mnie w domu... I ktoś zapukał do drzwi (moich starych nie było). To była Julia i Lena. Zapytały sie czy mogą tu przenocować... ja się zgodziłam.
Siedziałyśmy w pokoju z Leną, a moja siora z Julią przy komputerowym... xD Julia cały czas na kompie grała (to chamskie było) I rozmawiałam z Leną.
Lena : Jestem inna..
Ja : Jak inna
Lena : Kocham Julię
JA : To chyba dobrze no nie..?
Lena : No chyba tak... ale ja nie mogę bez niej żyć..
JA : A ona cię kocha
Lena : Tak
JA : To wspaniale..
Lena : Ja chce z nią być.. ale ona jest z tym pierd*** PAvrizem..:(
Ja : To powiedz jej to..:)
Lena : Powiem ci coś ale nie mów tego nikomu okey..?
JA : ok..
Lena : Mam z nią romans..
Ja : A co z PAvrizem..?
Lena : O niczym nie wie..
JA : To w czym problem?
Lena : Bo widzisz ja ją kocham.. a ona kocha też PAvriza..

I sen się urwał :(

Ej, kurczę, super ten sen :)
Poważnie :)
To brzmi jak taki scenariusz poważny do książki :)
Aż mi się spodobał, :hahaha: poważnie poważnie :love:
Spraw niech Ci się przyśni druga część tego snu :)
Hmmm.... trzeba to wykorzystać i coś wymyślić z tego... Co na to autorka snu ??


Pofyrt: OFF.
Ostatnio edytowano 17 sierpnia 2009, o 05:42 przez KatinaVolkova, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez KatinaVolkova » 26 sierpnia 2009, o 00:29

Sory, że post pod postem, ale pisze o czym innym ;)

To ja miałam ostatnio sen, trochę dziwny i śmieszny :P
A więc :

Siedziałam sobie w sypialni i oglądałam TV-ka.
I nagle patrzę, a tam leci teledysk "Prostye Dvizhenya". I pokazana jest Julka na całym ekranie jak się masturbuje.
I wtedy weszła moja mama i dziwi się co też Julia może robić.
I zapadła taka niezręczna cisza.
Mama tak się patrzy, ja widzę, że ona to widzi, no ale nie odzywam się lepiej .....

..... i wtedy ....... obudziłam się ...... Czemu ...... :dead:
To niesprawiedliwe ...... Ja chcę wiedzieć co było dalej :p
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez micha21 » 26 sierpnia 2009, o 03:38

A mi ostatnio śniło się że byłam na basenie ale chyba w normalnym ubraniu i były dwa baseny obok siebie. I zamiast wejść do tego płytkiego to weszłam do głębokiego. Niby sama ale miałam wrażenie że chciałam zrobić krok i wejść do normalnego. Chyba mi się pomyliło. I zaczęłam się topić. Jakbym spadała w dół, na dno i trwało to trwało. Nie dusiłam się ale pomyślałam sobie czy ktoś mnie uratuje. I w końcu jakiś gostek mnie uratował, który był ratownikiem.
Dziwny jakiś ten sen.

Pofyrt: ...??? xD
Ostatnio edytowano 26 sierpnia 2009, o 09:22 przez micha21, łącznie edytowano 1 raz
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez koko » 19 września 2009, o 10:16

Miałam dzisiaj zajebiście dziwny sen. :eye: Otóż śniło mi się, że oglądałam tv i akurat była reklama Viva Comet 2009. xD Był pokazany urywek próby t.A.T.u. i laski śpiewały "You Are So Beautiful To Me" Joe Cockera. :eye:
Napisałam o tym na forum i Alex zjechał Julię za to, że pomyliła tekst. :eye:
Koniec.

:ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez olakowa » 19 września 2009, o 10:53

Był koncert dziewczyn gdzieś na jakimś polu.xDD
Zaśpiewały Ya Soshla S Uma a potem Julia powiedziała ,że niechce im się śpiewać i zeszły ze sceny do jakiegoś wielkiego namiotu. Oczywiście się wkurzyła. Pukam grzecznie i wychodzi Lena. Zaczełam po Polsku nawijać ,że się zachowały jak dzi**i ,że nie mają czasu dla fanów. A ona Spasiba.. :bum: Ja jakie spasiba..I powiedziałam po Angielsku ,że kiedyś byłam ich fanką ale teraz niech nawet do Polski nie przyjeżdżają bo za to co zrobiły to tylko jakieś żule z spod sklepu przyjdą się z nich ponabijać. I wtedy Julia w samych gaciach wyszła i zaczeła macać Leną.Nawet nie zauważyły ,że się na nie gapie. Potem coś do mnie powiedziała po ,ale się obudziłam.... A mogło być tak pięknie.. ;>
Pokazhi, pokazhi, pokazhi, pokazhi
Pokazhi, pokazhi, mne lyubov'
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron